Recenze Asus ZenFone 3 ZE520KL

Zájemci o nádherný design a prémiovou kvalitu za rozumnou cenu by při pohledu na Asus ZenFone 3 měli rozhodně zbystřit. Tento parádní telefon střední třídy potěší oko nejednoho náročnějšího uživatele. K tomu si přidejte kvalitní Full HD displej s úhlopříčkou 5,2 palce, 4 GB RAM, nadprůměrnou výdrž baterie, slušné fotoaparáty a 64 GB uživatelskou paměť a máte zaděláno na jasný úspěch. Telefon má sice pár nedostatků, ale společně s Honorem 8 patří ke špičce své třídy.

KLADY:
  • Design a zpracování
  • Dobrý displej
  • Čtečka otisků prstů

ZÁPORY:
  • Přeplácané uživatelské rozhraní
  • Přitahuje otisky prstů
  • Absence NFC

Recenze na cnet.com – 8,3/10

Nádherný design, prémiové zpracování a kvalitní fotoaparát dávají ZenFonu 3 výraznou výhodu v zástupu smartphonů střední třídy – jinými slovy je hodný vašeho času a pozornosti.

Klady: Nejnovější Asus ZenFone 3 kombinuje prémiový design a materiály do vynikajícího a cenově dostupného telefonu.

Zápory: Zaplněné uživatelské rozhraní vás bude tak dlouho otravovat s nejrůznějšími oznámeními, až je vypnete. Zadní skleněný kryt je magnet na otisky prstů.

Recenze na gadgets.ndtv.com – 8/10

V této cenové kategorie Asus ZenFone 3 přímo konkuruje OnePlus 3, který získal nadšené recenze a je jedním z našich v současnosti doporučených smartphonů. ZenFone 3 má proto těžký oříšek, nicméně skvěle boduje pokud jde o kvalitu designu a displeje. Pro ty, kteří hledají nádherný vzhled a preferují ZenUI před klasickým Androidem, je rozhodně dobrý kandidát.

Klady: Dobrý displej, skvělý design a konstrukční zpracování, rychlá čtečka otisků prstů, podpora natáčení videa ve 4K

Zápory: Trošku dražší na to, co nabízí

Recenze na androidworld.it – 8,5/10

Asus Zenfone 3 plní očekávání a je důstojným nástupce Zenfonu 2. Přichází s lepším designem, ale i hardwarem, fotoaparátem a výdrží baterie. Můžeme ho vřele doporučit.

Klady: Dobrá konstrukce a zpracování, pěkný displej, dobrý fotoaparát, nadprůměrná baterie

Zápory: Nedokonalý automatický jas, nemá podsvícená tlačítka, chybí NFC, software je „přeplněn“ aplikacemi

Recenze na techbox.dennikn.sk – 8,6/10

Asus Zenfone zaujme designem a pevným kovovým tělem, výdrží baterie a přijatelnou cenou za 64 GB verzi se 4 GB RAM pamětí. Nejen díky těmto vlastnostem útočí na přední příčky střední třídy. Od nás získává ocenění DOBRÁ CENA.

Klady: Výdrž baterie, přijatelná cena, snímač otisků prstů

Zápory: Velké množství zbytečných předinstalovaných aplikací, zadní část přitahuje otisky

Recenze na mobilizujeme.cz – bez hodnocení

Asus Zenfone 3 je parádní smartphone, který se mi moc dobře používal. Podobně jako ostatní chytré telefony této třídy má ovšem jeden hlavní problém, a tím je Honor 8. Obě zařízení mají podobně kvalitní zpracování, nicméně po funkční stránce Asus proti svému čínskému konkurentovi získává body pouze připojením s technologií MIMO. Naproti tomu Honor poskytuje in-house řešení s rychlejší RAMkou, lepší kamery i vychytanějšími detaily.

Klady: Skvělá výdrž baterie, personalizovatelnost, pohledný design, výborné zpracování

Zápory: Občas pomalý fotoaparát, přeplácaný operační systém

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

Nádherný design a prémiová kvalita, to zdobí Asus ZenFone 3. Mezi další pozitiva patří slušné fotoaparáty, dobrý Full HD displej, dobrá výdrž baterie, podpora Dual SIM a poměrně svižný chod. Z nedostatků naopak vyniká přeplácaný operační systém.

cnet.com
8.3
gadgets.ndtv.com
8
androidworld.it
8.5
techbox.dennikn.sk
8.6
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte