Recenze Beko CSA 22020

Dalším zástupcem malých a levných lednic je Beko CSA 22020, která kromě kompaktních rozměrů potěší i elegantním vzhledem. Hlučnost je normální, ale spotřeba by mohla být nižší (jde o energetickou třídu pouze A+).  Lépe by mohlo být vyřešené i otevírání dveří a umístění ovladače termostatu. I přes pár much jde však o dobrou koupi, zejména pokud máte omezený prostor a v domácnosti nežijete více než dva.

KLADY:
  • Cena
  • Malé rozměry
  • Pěkný vzhled

ZÁPORY:
  • Nešikovně umístěné ovládání
  • Nemá držadlo
  • Relativně velká spotřeba

Zákaznické recenze na alza.cz – 8,4/10

Průměrné hodnocení 8 uživatelů Alzy je 4,2 hvězdičky, přičemž nákup lednice Beko CSA 22020 doporučuje 75% zákazníků.

Klady: Pro 2-3 lidi dostatečně prostorná, relativně tichá

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,3/10

Průměrné hodnocení 33 zákazníků je 4,15 hvězdiček. Za danou cenu jde o fajn lednici, vhodnou pro 2 osoby. Názory na hlučnost jsou dost protichůdné.

Klady: Cena, dobře chladí, ideální pro dva, vzhled

Zápory: Nešikovné umístění ovládání a světla

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,8/10

Průměr z 83 hodnocení je 88%. Slušný standard v poměru cena/kvalita. Ocení zejména lidé s omezeným prostorem, neboť objem je poměrně malý. Lednice by též mohla mít klasické držadlo.

Klady: Malý rozměr, dobrá cena

Zápory: Nemá držadlo dveří a otevírací lišta je příliš nízko, menší objem, plato jen na 6 ks vajec, nepraktické umístění kolečka termostatu

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9/10

Průměrné hodnocení 15 uživatelů je 4,5 hvězdičky. Jde o kvalitní a cenově dostupný produkt, určený spíše pro menší domácnosti.

Klady: Jednoduchá, cenově dostupná, pohledná

Zápory: Menší objem

8.6 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Beko CSA 22020 je levná lednice s mrazákem s kompaktními rozměry a elegantním designem. Spotřeba i hlučnost by sice mohly být lepší, ale v dané třídě patří k normálu. Dále by se našlo pár konstrukčních detailů, které by mohly být řešeny lépe, ale za danou cenu lze nad nimi mávnout rukou.

Zákazníci alza.cz
8.4
Zákazníci datart.cz
8.3
Zákazníci heureka.cz
8.8
Zákazníci kasa.cz
9
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte