Recenze Beko CSA 29022

Jedna z nejprodávanějších lednic a vítěz soutěže Produkt roku 2014, to je Beko CSA 29022. Mezi její hlavní přednosti patří skvělý poměr cena/výkon a moderní vzhled. Přestože se řadí k menším lednicím, její vnitřní prostor bohatě postačí 2-3 osobám. Daní za nízkou cenovku je ale vyšší hlučnost, energetická třída pouze A+ či horší dílenské zpracování. Stojí také za to upozornit, že úhel otevírání dveří je poměrně omezený, plato pojme pouze 6 vajec a spodní zásuvka na zeleninu je pouze jedna. Pokud se ale s těmi drobnostmi dokážete smířit, jedná se o skvělou volbu, která je v dostání i v, trochu dražším, nerezovém provedení.

KLADY:
 • Cena
 • Prostorná
 • Vzhled

ZÁPORY:
 • Hlučnější
 • Plato jen na 6 vajec
 • Malý úhel otevírání dvěří
 • Složitá výměna dveří
 • Jen A+

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 103 uživatelů je 4,6 hvězdiček, přičemž koupi ledničky Beko CSA 29022 doporučuje 92% zákazníků. Za danou cenu se jedná o skvělou lednici pro 2 osoby nebo rodinu s malými dětmi. Lednice chladí i mrazí a navíc vypadá dobře.

Klady: Cena, design, prostorná, dobře chladí i mrazí

Zápory: Pouze 6 držáků na vejce, nemá No Frost

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,7/10

Průměrné hodnocení 135 uživatelů je 4,35 hvězdiček. Mezi zákazníky se jedná o velmi oblíbený model, na kterém oceňují zejména hezký vzhled, funkci automatického odmrazování a skvělou cenu. Mezi nedostatky patří plastové šuplíky a někteří recenzenti si stěžují na hlučnější chod. Pár lidí by též uvítalo, kdyby spodní zásuvka byla rozdělena na dvě.

Klady: Cena, vzhled, automatické odmrazování, rozdělení vnitřního prostoru

Zápory: Hlučnější, plato jen na 6 vajec, dveře se otevírají jen od 120°, spodní šuplík, výměna dvířek

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,6/10

Průměr ze 637 hodnocení je 86%. Pohledná lednice potěší příznivou cenou a menšími rozměry. Naopak zklame horšími materiály a složitou výměnou dveří.

Klady: Vzhled, příznivá cena, držák na lahve, menší rozměry 

Zápory: Složitá výměna dveří, křehký materiál šuplíků a poliček, hlučná při sepnutí, horší plasty, jen 6 držáčků na vajíčka

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,4/10

70 zákazníků kasa.cz dává této lednici průměrnou známku 4,7 hvězdiček. Chválí si její nízkou cenu, jednoduchost a dostatečný prostor pro 2 dospělé osoby. Naopak si občas stěžují na hlučnost a horší dílenské zpracování některých detailů. Dále upozorňují, že je třeba si zvyknout, že madlo k otvírání lednice je poměrně nízko.

Klady: Cena, jednoduchá, dostatečně prostorná, dobře chladí

Zápory: Police se nedají posouvat, celkem hlučná, pracné předělání dvířek, dílenské zpracování

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,4/10

292 zákazníků mall.cz hodnotí lednici Beko v průměru 4,7 hvězdičkami. Dobrý výrobek za odpovídající cenu, který zcela dostačuje pro pro 2-3 osoby.

Klady: Dobře chladí, přehledná, levná

Zápory: Hlučnější, malý úhel otevírání, zadní stěna se rosí

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 158 recenzentů je 92%. Jde o kvalitní chladničku s výbornými rozměry do menšího prostoru. Navíc nestojí mnoho.

Klady: Pěkný vzhled, prostorná, chladí i mrazí, cena

Zápory: Stojan pouze na 6 vajec, jen jedna nádoba na zeleninu, problematické přehození dveří, spotřeba energie

9.1 Celkové hodnocení
Skvělá

Beko CSA 29022 je jedna z nejoblíbenějších kombinovaných lednic, a to díky svému perfektnímu poměru cena/výkon. Dále potěší hezký vzhled a dostatečný vnitřní prostor. Naopak může zklamat vyšší spotřeba a hlučnost, problematická výměna dvířek nebo horší dílenské zpracování.

Zákazníci alza.cz
9.2
Zákazníci datart.cz
8.7
Zákazníci heureka.cz
8.6
Zákazníci kasa.cz
9.4
Zákazníci mall.cz
9.4
Zákazníci okay.cz
9.2
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte