Recenze Bosch WAT 24360 BY

Předem plněná automatická pračka Bosch WAT 24360 BY s osmikilogramovou kapacitou bubnu se může pochlubit vítězstvím v testu praček dTest 03/2016. To si vysloužila díky velmi účinnému praní a ždímání, nízké spotřebě vody a energie a snadné obsluze. Kromě toho potěší nízkou hlučností a dostatečnou nabídkou programů. Pro někoho může být však nedostatkem maximální počet otáček 1200.

KLADY:
  • Tichý chod
  • Efektivní praní a odstřeďování
  • Nízká spotřeba (A+++)
  • Snadná obsluha

ZÁPORY:
  • Horší máchání
  • Počet otáček jen 1200

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměrné hodnocení 18 uživatelů na Heuréce je 91%. Oceňují zejména snadnost obsluhy, tichý chod a nízkou spotřebu. Ačkoli je většina recenzentů s koupí spokojena, pár chybiček by se našlo.

Klady: Přehledná obsluha, tichý chod při praní, dobře ždímá, nízká spotřeba

Zápory: Není možné navolit extra máchání navíc v navoleném programu, přednastavená teplota výrobcem, chybí český návod

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,8/10

10 zákazníků obchodu Datart dává pračce Bosch WAT24360BY průměrnou známkou 4,4 hvězdiček. Nadšení jsou z kvality praní i odstřeďování. Spokojeni jsou i s nízkou hlučností a snadnou obsluhou. Pro majitele sušičky však může být drobným negativem maximální počet otáček jen 1200.

Klady: Tiché praní, signál po skončení, velice dobré odstřeďování, přehledný displej, dětský zámek, lehké otevírání, snadné ovládání

Zápory: Nemá teplotu 50°C, maximální otáčky jen 1200, drobné prádlo občas uvízne mezi sklem a těsněním dvířek

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,8/10

16 uživatelů eshopu Mall je se svojí koupí naprosto spokojeno a tuto pračku hodnotí 4,9 hvězdičkami. Potěšeni jsou zejména tichým chodem a účinným praním.

Klady: Tichá, dostatečný počet programů, účinné praní, odložený start, snadná obsluha 

Zápory: Nemá předpírku

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

Bosch WAT 24360 BY je velmi dobrá pračka s předním plněním a objemem 8 kg . Jako vítěz dTestu 03/2016 se chlubí efektivním praním a odstřeďováním, nízkou spotřebou a jednoduchou obsluhou. Navíc pere relativně tiše. Nevýhodou může být menší počet otáček.

Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci datart.cz
8.8
Zákazníci mall.cz
9.8
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte