Recenze Electrolux EWT 1264 EKW

Firma Electrolux vyrábí kvalitní pračky s vrchním plněním a to se týká i modelu EWT 1264 EKW. Jedná se o oblíbenou pračku, která za nízkou cenu velmi dobře pere i ždímá. Díky přehlednému displeji se navíc snadno ovládá. Kapacita je 6kg prádla a energetická třída A++. Nabídka programů je široká a jistě potěší možnost zkrácení pracího cyklu. Někoho naopak mohou zklamat anglické popisky či nemožnost ždímat na 600 a 1000 otáček. Hlučnost pračky zcela odpovídá její cenové třídě.

KLADY:
  • Možnost zkrátit program
  • Snadné ovládání
  • Displej s časem

ZÁPORY:
  • Popisky v angličtině
  • Chybí odstřeďování na 1000 a 600 otáček

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,4/10

Průměrné hodnocení 10 zákazníků Datartu je 4,2 z 5. Zákazníci jsou s nákupem převážně spokojeni. Dobrou výslednou známku však zhoršuje vyšší hlučnost.

Klady: Dobrá kvalita, ovládání, víko pračky zůstává v horní poloze

Zápory: Neumí odstřeďovat na 1000 otáček, hlučnost

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9/10

Průměr z 23 hodnocení je 90%. Pračka je při praní tichá, při ždímání mírně slyšet. Prádlo je vypráno dobře, Přehledný displej ukazuje čas do konce programu. Výběr pro ždímání je 1200, 800 nebo 400 otáček. Buben končí vždy otvorem nahoře. Nádobku na prací prostředek lze snadno vyjmout.

Klady: Dobře pere, jednoduché ovládání, ukazatel času, cena, lze snížit dobu praní, otvor bubnu po praní zůstane nahoře, praktická nádobka na prací prostředek, tichá, předpírka

Zápory: Popisky jsou v AJ, kovové víko od bubnu při otevírání prudce vystřelí do stran

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 14 recenzentů je 4,6 hvězdiček. Skvělá pračka, která nemá žádné větší mínusy. Dobře pere, snadno se ovládá a je za rozumnou cenu.

Klady: Dobře pere, snadné nastavení, cena, v případě menšího množství prádla si sama zkrátí program, displej

Zápory: Zavírání bubnu má ostré hrany, uchycení plechů by mohlo být preciznější

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

6 zákazníků Mall.cz dává této pračce průměrnou známku 4,8 hvězdiček. Lidé jsou s nákupem spokojeni a nejvíce si cení tichého chodu.

Klady: Tichý chod, snadné ovládání, možnost zkrátit program

Zápory: Žádné

9.1 Celkové hodnocení
Skvělá

Electrolux EWT 1264 EKW je kvalitní pračka s horním plněním, vhodná do menších koupelen. Potěší dobrou cenou a dobrým praním. Snadno se ovládá a pojme až 6kg prádla. Hlučnost je normální. Nabídka 15 programů je dostatečná a z funkcí potěší odložený start, dětská pojistka nebo časový manažer.

Zákazníci datart.cz
8.4
Zákazníci heureka.cz
9
Zákazníci kasa.cz
9.2
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte