Recenze Electrolux EWT 1366 HDW

Vrchem plněná pračka Electrolux EWT 1366 HDW potěší českým ovládáním, energetickou třídou A+++ či praktickým dávkovačem. Z funkcí zaujme TimeManager či programy páry. 14 přednastavených programů lze snadno upravit dle svého. Naopak méně potěšující je hlučnější odstřeďování či málo účinné máchání. Pračka též nemá kolečka, takže se s ní hůře manipuluje.

KLADY:
  • Nízká spotřeba vody
  • Přehledné české ovládání
  • Vyjímatelný dávkovač pracího prostředku

ZÁPORY:
  • Hlučné odstřeďování
  • Málo účinné máchání

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,1/0

28 zákazníků Datartu hodnotí tuto pračku Electrolux v průměru 4,55 hvězdičkami. Jde o kvalitní spotřebič, který dobře pere a snadno se ovládá. Při odstřeďování by však mohl být tišší a méně vibrovat.

Klady: Kvalitně pere, možnost navolení vlastního programu, jednoduché ovládání, time manager, zvukový signál

Zápory: Trošku hlučnější, při odstřeďování vibruje, malý zásobník na aviváž

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8/10

Průměr ze 78 hodnocení je 80%. Pračka Electrolux EWT 1366 HDW má české ovládání, velký výběr programů a praktickou nádržku, která lze snadno umýt. Praní je tiché a úsporné. Naopak ždímání při vyšších otáčkách může být o něco hlučnější.

Klady: Výběr programů, přehledné ovládání, nádržka na prací prostředky, tiché praní, ovládání v češtině, úsporná 

Zápory: Nemá pojízdná kolečka, hlučnější při vyšších otáčkách

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 33 zákazníků Kasa.cz je vysokých 4,9 hvězdiček. Recenzenti si chválí úsporný chod a možnost vlastního nastavení programů. Praktická je i nádržka na prací prostředky, kterou lze vyjmout a snadno vyčistit.

Klady: Úsporná, dobře se ovládá, možnost ovlivnit délku programu a teplotu, vyjímatelná nádržka, pere pěkně, výběr programů

Zápory: Hlučnější při 1000 otáčkách

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

17 uživatelů mall.cz dává této pračce průměrnou známku 4,8 hvězdiček. S pračkou jsou její majitelé spokojeni. Dobře pere a dobře se ovládá. Programy lze upravovat dle svého. Názory na hlučnost se rozcházejí.

Klady: Dobře pere, ovládání, velký výběr programů, ukazuje čas, možnost úpravy programů, nízká spotřeba, po ukončení praní se buben zastavuje otvíráním nahoře

Zápory: Průměrná hlučnost

9.1 Celkové hodnocení
Skvělá

Electrolux EWT 1366 HDW je dobrá vrchem plněná pračka nejvyšší energetické třídy A+++. Obsluhu díky češtině zvládne naprosto každý a jednotlivé programy umožňuji velkou variabilitu vlastního nastavení. Z funkcí potěší TimeManager či programy páry. Na druhou stranu by pračka mohla být tišší (zejména při vyšších otáčkách).

Zákazníci datart.cz
9.1
Zákazníci heureka.cz
8
Zákazníci kasa.cz
9.8
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte