Recenze Electrolux EWT 1567 VDW

Electrolux EWT 1567 VDW je velmi úsporná a účinná pračka s vrchním plněním, která pojme 6 kg prádla a díky úzkým rozměrům skvěle padne i do menší koupelny. Ačkoli ovládání není v češtině, displej je velmi přehledný a snadno ovladatelný. Řadu programů lze také různě upravovat (regulace otáček, teploty, času). Hlučnost se projevuje až při vyšších otáčkách, jejichž maximum je 1500. Řada recenzentů navíc postrádá manipulační kolečka a za danou cenu i funkci AquaStop.

KLADY:
  • Úsporná
  • 1500 otáček
  • Kvalitní praní a ždímání

ZÁPORY:
  • Nemá kolečka
  • Ovládací panel není v češtině

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,8/10

33 zákazníků dává průměrné hodnocení 4,4 hvězdičky. Pračka pere výborně, i při 1500 otáčkách je hlučnost přiměřená a prádlo není zmačkané. Nicméně u většiny programů je maximum otáček nižší.

Klady: Hodně programů, tichý chod, 1500 otáček, snadno vyjímatelný zásobník, uložení programu do paměti, kvalita praní i odstřeďování, TimeManager, dotykové ovládání, vlastní nastavitelnost programů, nízká spotřeba

Zápory: Nemá kolečka (těžké manipulace), názvy programů v AJ, 1500 otáček jen u malého počtu programů, dlouhý základní program na bavlnu

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9/10

Průměr z 57 hodnocení je 90%. Pračka má srozumitelné nastavení programů, je úsporná a relativně tichá. Někoho však mohou zamrzet anglické popisky a nepřítomnost koleček pro manipulaci.

Klady: Spousta volitelných funkcí, tiché praní, jednoduché ovládání, úsporná, možnost regulace teploty, otáček a doby praní, stabilita, kryté dno pračky

Zápory: Ovládací panel není v češtině, nemá manipulační kolečka

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 7 zákazníků je 4,9 hvězdiček z 5. Recenzenti si nejvíce chválí nízkou hlučnost, vysokou kvalitu zpracování, úspornost a snadné ovládání. Žádné závažnější nedostatky nezmiňují.

Klady: Tichá, jednoduché ovládání, kvalita zpracování, úsporná 

Zápory: Žádné

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,3/10

Průměrné hodnocení 9 uživatelů je 4,65 hvězdiček. Pračka je úsporná a snadno se ovládá. Při vyšších otáčkách je však poměrně hlučná.

Klady: Úsporná, intuitivní ovládání

Zápory: Při otáčkách 1500 hlučnější, výpočet délky praní se upraví až během praní

Zákaznické recenze na najnakup.sk – 9,6/10

Průměrná známka ze 14 recenzí je 96%. Pračka nadchne kvalitou praní i odstřeďování. Ačkoli u některých programů lze nastavení jednotlivých parametrů změnit, u některých jsou pevně daná.

Klady: Možnost vlastního nastavení některých programů, kvalita zpracování, jednoduchost, 1500 otáček, velmi dobře pere i odstřeďuje

Zápory: Nemá AquaStop, některé programy nelze upravit

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Pračka s horním plněním Electrolux EWT 1567 VDW nadchne úsporným a účinným praním. Snadno se ovládá a mnoho programů lze nastavovat dle svého. Počet otáček 1500 zaručuje velmi kvalitní ždímání. Za danou cenu by pračka nicméně mohla být tišší a mít například funkci AquaStop.

Zákazníci datart.cz
8.8
Zákazníci heureka.cz
9
Zákazníci kasa.cz
9.8
Zákazníci mall.cz
9.3
Zákazníci najnakup.sk
9.6
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte