Recenze Gorenje RK 6192 AX

Gorenje RK 6192 AX je krásná lednice s nerezovými dveřmi, na kterých téměř nezůstávají žádné otisky. Dále potěší dobré osvětlení, energetická třída A++ a dostatek vnitřního prostoru. Cena kolem 8 000 Kč je rovněž víc než zajímavá. Na druhou stranu lednice trpí i několika neduhy, mezi něž patří například vyšší hlučnost při sepnutí, horší regulace teploty, jelikož nedisponuje žádnou číselnou stupnicí, či zpočátku horší otevírání dveří. Je třeba také upozornit, že nerezová je pouze přední strana.

KLADY:
  • Pěkný vzhled
  • Dobrá cena
  • Příjemné LED osvětlení
  • Nezůstávají na ní otisky

ZÁPORY:
  • Chvílemi hlučná
  • Horší regulace teploty
  • Zpočátku tuhé otevírání

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 12 zákazníků Alzy je 4,8 hvězdiček. Nákup doporučuje 100% zákazníků.

Klady: Velký prostor, dobře řešené vnitřní uspořádání

Zápory: Neukazuje teplotu

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,2/10

Celkové hodnocení 15 zákazníků Datartu je 4,1 hvězdiček. Až na mírnou hlučnost a horší otevírání dveří jsou zákazníci s nákupem spokojeni. Pěkná lednice za dobrou cenu.

Klady: Design, cena

Zápory: Celkem hlučná, dveře jdou špatně otevírat

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměr 118 hodnocení je 91%. Gorenje RK 6192 AX je pěkná a prostorná lednice za dobrou cenu. Má ale několik menších nedostatků.

Klady: Cena, design, prostor, osvícení, dobře chladí

Zápory: Nerez jen na přední straně lednice, horší regulace teploty (nedisponuje žádnou číselnou stupnicí), nemožnost samostatné regulace zvlášť pro chladničku a zvlášť pro mrazák, zpočátku tužší otevírání, tvorba námrazy na zadní stěně

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrná známka 59 uživatelů Kasa.cz je 4,8 hvězdiček. Recenzenti si vychvalují zejména moderní nerezový vzhled, tichý chod a relativně malou spotřebu. Nacházejí i pár menších nedostatků.

Klady: Vzhled, tichý chod, příznivá cena, A++, prostornost, snadné odmražování

Zápory: Nejasné ovládání nastavení teploty, nemá No Frost, těžko se otvírají dveře, chvílemi se při spuštění motoru ozývají podivné zvuky, horší výměna dveří, krátký kabel

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,5/10

Průměr z 86 hodnocení je 4,75 hvězdiček. Lednice dobře chladí i na malý výkon. Je také poměrně tichá, ale občas vydává podivné zvuky. Těžší otevírání dveří není ničemu na škodu. Vzhledem k poměru ceny a kvality lze doporučit, ale pokud je někdo náročnější, zkuste sáhnout vedle.

Klady: Prostorná, tichá, dobrá cena, elegantní, otisky prstů jsou vidět velmi málo, příjemné LED osvětlení

Zápory: Občas hlučí, madla mají ostré hrany

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 69 zákazníků je 92%. Jednoduchá lednice bez jakýchkoliv zbytečných hejblátek a displejů za dobrou cenu. Na nerezovém povrchu nezůstávají téměř žádné otisky a vnitřek je poměrně prostorný. Názory na hlučnost jsou rozdílné.

Klady: Prostorná, nízká cena, jednoduché ovládání, nezanechává otisky, příjemné LED světlo

Zápory: Konstrukce dveřních úchytek, krátký kabel, těžko se otevírá

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Elegantní kombinovaná lednička Gorenje RK 6192 AX zaujme slušným objemem vhodným pro 3-4 osoby, pěkným osvětlením a velmi příznivou cenou. Mezi drobné nedostatky naopak patří vyšší hlučnost při sepnutí, horší regulace teploty a tužší otevírání dveří.

Zákazníci alza.cz
9.6
Zákazníci datart.cz
8.2
Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.5
Zákazníci okay.cz
10
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte