Recenze Gorenje W 6523/S

Úsporná pračka třídy A+++ Gorenje W 6523/S se díky slim rozměrům snadno vejde i do menší místnosti. Pere velmi efektivně a poměrně tiše, ačkoli při ždímání je trochu hlasitější. Perete-li různé druhy prádla, jistě vás potěší široká nabídka 23 různých programů. Samozřejmostí je snadné ovládání. Mezi negativa naopak patří nepřesný ukazatel času, který zbývá do konce praní, a omezená kapacita některých programů, jež zdaleka není 6 kg. Některé programy jsou navíc poměrně dlouhé. Přestože není dokonalá, poslouží dobře.

KLADY:
  • Malá rozměry
  • A+++
  • Jednoduchá obsluha

ZÁPORY:
  • Dlouhé prací programy
  • Nepřesný ukazatel času
  • Některé programy mají výrazně menší kapacitu

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,4/10

Průměrné hodnocení 29 zákazníků alza.cz je 4,7 hvězdiček z 5 možných. 96% uživatelů koupi pračky Gorenje W 6523/S doporučuje, neboť je tichá, úsporná a prádlo je dobře vyprané. Dobrý poměr cena/kvalita.

Klady: Cena/výkon, malé rozměry, jednoduché ovládání, spousta programů, dobře pere, ukazuje čas do konce praní, tichý chod, nastavitelná teplota u každého programu, zkrácené programy

Zápory: Dlouhá standardní doba praní, citlivá na rovnoměrné rozvrstvení vloženého prádla

Zákaznické recenze na ceneo.pl – 8,5/10

11 uživatelů polského srovnávače Ceneo dává této pračce průměrnou známku 4,23 hvězdiček. Za dobrou cenu kvalitní spotřebič, který je úsporný a relativně tichý.

Klady: Tichá, malá, efektivní, úsporná, stabilní, jednoduchá

Zápory: U většiny programů lze prát méně než 6 kg

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,4/10

Průměrné hodnocení 20 recenzentů na datart.cz je 4,2 z 5. Jedná se o dobrou pračku vhodnou i pro malé koupelny. Jednoduchá, úsporná, normálně hlučná. Často jí však lidé vytýkají, že uvedený čas ukončení praní nesouhlasí s realitou. Dále je třeba se připravit na to, že řada programů má kapacitu menší než 6 kg.

Klady: Jednoduchá obsluha, úspornost, možnost rychlého praní, velikost, hlučnost, pěkný vzhled

Zápory: Zvláštní otevírací systém, při vyšších otáčkách se třese, na některé programy kapacita značně menší než 6 kg, čas na displeji není příliš přesný

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,4/10

Průměr ze 33 hodnocení je 84%. Jedná se o dobrou pračku se spoustou kladných vlastností, nicméně k dokonalosti trochu něco schází.

Klady: Slim, jednoduché ovládání, cena, malé rozměry, velká dvířka, spotřeba, možnost změnit vlastnosti zvoleného programu

Zápory: Dlouhé prací programy, při ždímání trochu píská, čas praní není stejný jako reálný čas

8.7 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Gorenje W 6523/S je malá a úsporná pračka za dobrou cenu. Ačkoli se do ní vejde 6 kg prádla, platí to jen pro některé z 23 programů. Chod je docela tichý, ovládání snadné a kvalita praní uspokojivá. Z nedostatků lze zmínit nepřesnou časomíru či délku standardních programů.

Zákazníci alza.cz
9.4
Zákazníci ceno.pl
8.5
Zákazníci datart.cz
8.4
Zákazníci heureka.cz
8.4
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte