Recenze Honor 7 Lite

Honor 7 Lite je odlehčená verze Honoru 7, která je v dostání za velmi přijatelnou cenu do 6 000 Kč. Mezi hlavní přednosti patří vynikající výdrž baterie, pohledné a kvalitně zpracované tělo, skvělá čtečka otisků prstů, podpora Dual SIM a LTE, slušný výkon a plynulý chod. Naopak zamrzí nepřítomnost NFC a Wi-Fi ac. Telefon rovněž bohužel nepodporuje rychlonabíjení a standardní rychlost nabíjení nepatří k nejlepším. Pokud jde o kvalitu fotoaparátu, názory recenzentů se velmi rozcházejí.

KLADY:
  • Skvělá výdrž baterie
  • Kvalita zpracování
  • Dual SIM, LTE
  • Výborná čtečka otisků prstů

ZÁPORY:
  • Dlouhé nabíjení
  • Absence NFC a Wi-Fi ac

Recenze na mojandroid.sk – 8,5/10

Honor 7 Lite je stejně jako Huawei P9 Lite skvělým příkladem vyváženého poměru mezi cenou a výkonem. Za přibližně 220 eur získáte dobře fungující zařízení s funkcemi, které v této cenové třídě uspokojí většinu zákazníků.

Klady: Výborná výdrž baterie, Dual SIM, rychlé reakce, konstrukční zpracování

Zápory: Chybí podpora USB OTG, kluzký povrch

Recenze na fonyzciny.sk – 8,0/10

Honor 7 Lite je odlehčená verze Honoru 7 s velmi slušnou výbavou, ale na papírové specifikace i poněkud vyšší cenovkou. V zahraničí se prodává pod názvem Honor 5C, který zaujme výrazně lepším poměrem cena/výkon.

Klady: Výdrž baterie, kombinace kovu a plastu, výborná optimalizace, Dual SIM a plná podpora LTE, dostatečný výkon pro systém i náročnější hry

Zápory: Vyšší cena, absence USB OTG, průměrný fotoaparát s horším videem, příliš vysoká minimální hodnota jasu

Recenze na mobilmania.cz – 8,2/10

Honor 7 Lite potěší dobrým foťákem, cenovou dostupností, dobrou výdrží a dostatečným výkonem. To vše navíc zabalené v elegantním těle. Tento nový smartphone má tak obří potenciál stát se bestsellerem.

Klady: Poměr cena/výbavy, vynikající fotoaparát, kvalitní snímky za tmy, rychlá čtečka otisků prstů s praktickými funkcemi, manuální mód natáčení videa

Zápory: Dlouhé nabíjení, chybí NFC, pomalé ostření, nepodporuje 5GHz pásmo a standard ac u Wi-Fi

Recenze na smartmania.cz – 7,1/10

Za málo peněz hodně muziky. Za 6 000 Kč Honor nabízí dobře zpracovaný telefon se slušným displejem, výkonným hardwarem a plynulým systémem. Výdrž baterie je výtečná, bohužel nabíjení pomalé a rychlonabíjení chybí úplně. Jediné větší zklamání je průměrný fotoaparát.

Klady: Svižný Android 6.0, dobrý displej, skvělá výdrž baterie, poměr cena/výkon

Zápory: Absence NFC, pomalé nabíjení, průměrný foťák

Recenze na svetandroida.cz – bez hodnocení

V rámci své cenové kategorie (do 6000 Kč) hledá Honor 7 Lite konkurenci jen těžko. Telefon nabízí velmi atraktivní a kvalitně zpracované tělo, vynikající čtečku otisků prstů a řadu doplňkových funkcí. Připočtěte si vysoký výkon a skvělou výdrž a je zaděláno na úspěch.

Klady: Cena, výdrž baterie, vysoký výkon, nadprůměrný fotoaparát, krásný design a kvalitní zpracování, dobrá čtečka otisků prstů, propracované EMUI 4.1

Zápory: Dlouhé nabíjení, nízký automatický jas, slabší reproduktor, hybridní slot pro microSD, absence NFC a Wi-Fi ac, širěí okraje kolem displeje

8 Celkové hodnocení
Skvělý

Parádní cenově dostupný telefon, takový je Honor 7 Lite. Zaujme kvalitou a elegancí zpracování, slušným výkonem, plynulým softwarem či výbornou čtečkou. Výdrž baterie je nadprůměrná, bohužel nabíjení je pomalé. Smířit se musíte také s absencí NFC a Wi-Fi ac. Skvělým poměrem cena/výbava si tento smartphone jistě získá řadu spokojených uživatelů.

mojandroid.sk
8.5
fonyzciny.sk
8
mobilmania.cz
8.2
smartmania.cz
7.1
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte