Recenze Honor 8

Toužíte-li po levné vlajkové lodi, pak sáhněte po Honoru 8. Ten sází na nádherný design a skvělý duální fotoaparát. Výkon je více než slušný, kvalita displeje parádní a čtečka otisků rychlá. Potěší rovněž podpora Dual SIM a možnost v budoucnu aktualizovat systém na Android 7.0. Na druhou stranu výdrž telefonu je spíše průměrná, systém při hraní náročných her není nejplynulejší a zadní kryt přitahuje otisky. V této cenové kategorii navíc existuje velké množství podobně atraktivních variant.

KLADY:
  • Stylový design
  • Skvělý duální fotoaparát
  • Podpora budoucí aktualizace Androidu

ZÁPORY:
  • Slabší výdrž baterie
  • Systém by mohl být plynulejší
  • Absence bezdrátového nabíjení

Recenze na androidauthority.com – 8,5/10

Honor 8 přináší to, co mnozí od vlajkové lodi již delší dobu chtěli: nádherný design, menší rozměry a vynikající fotoaparát. Navíc má výborný výkon. Na druhou stranu tato cenové kategorie je velmi konkurenční a máte na výběr mnoho alternativ. Je tak třeba dobře zvážit, co od nového telefonu přesně očekáváte.

Klady: Nádherný vzhled, skvělý fotoaparát, vynikající výkon, aktualizace softwaru po nejméně 2 roky, rozšíření o microSD

Zápory: Software by mohl být noblesnější, nevýrazná výdrž baterie, slabé repráky, zadní kryt je trochu kluzký

Recenze na pcadvisor.co.uk – 9/10

Honor 8 je stylový telefon s unikátní vzhledem, působivými specifikacemi a duálním fotoaparátem, který pořizuje nádherné fotky a videa. Nicméně má velkou konkurenci v podobě trochu levnějšího OnePlus 3.

Klady: Nádherný vzhled, dobré konstrukční zpracování, skvělý displej, vysoký výkon, Dual SIM, NFC, dobré fotoaparáty, rychlá čtečka otisků prstů

Zápory: Slabší zvuk, velký počet přeinstalovaných aplikací

Recenze na pcmag.com – 8/10

Honor 8 je stylový telefon s Androidem, který má několik unikátních funkcí. Ve své cenové kategorii však čelí velkému množství konkurentů, jako jsou např. OnePlus 3, Moto G4 nebo ZTE Axon 7.

Klady: Atraktivní design, nadprůměrný fotoaparát, dobrá čtečka otisků prstů, NFC, rychlonabíjení

Zápory: Průměrná výdrž baterie, kluzký, systém se občas sekne

Recenze na pocket-lint.com – 8/10

Jakožto telefon střední třídy nabízí skvělé specifikace, které jsou však na papíře trochu lepší než ve skutečnosti. Baterie by mohla vydržet déle a občas pomalý systém není ideální pro hraní.

Klady: Vysoce výkonný, nádherný telefon, který převyšuje Honor 7 ve všech směrech. Duální fotoaparát je osobitý a zábavný. Detailní ovládání aplikací a výdrže baterie

Zápory: Baterie by mohla být lepší. Čtečka otisků prstů kazí estetický styl. Systém EMUI může být přeplácaný

Recenze na mobilmania.cz – 8,2/10

Honor 8 sází na stylový design a duální fotoaparát, který potěší kvalitními fotkami. K tomu dále nabízí slušný výkon, dobrou konektivitu a budoucí aktualizaci na Android 7.0. Ve své cenové kategorii patří k tomu lepšímu.

Klady: Poměr cena/výbava, krásný design (včetně netradiční modré varianty), chytré tlačítko se čtečkou otisků prstů, dobrý Full HD displej, USB-C, infračervený port, v budoucnu možná aktualizace na Android 7.0

Zápory: Neumí natáčet 4K videa, skleněný zadní kryt přitahuje otisky, chybí bezdrátové nabíjení, nemá FM rádio

8.3 Celkové hodnocení
Skvělý

Honor 8 je cenově dostupná vlajková loď, která nadchne stylovým vzhledem a skvělým duálním fotoaparátem. Mezi další klady patří dobrý výkon, krásný displej či vysoká kvalita zpracování. Zklamáním je naopak výdrž baterie. Nákupem tohoto smartphonu rozhodně chybu neuděláte, nicméně na trhu existuje řada podobně zajímavých variant.

androidauthority.com
8.5
pcadvisor.co.uk
9
pcmag.com
8
pocket-lint.com
8
mobilmania.cz
8.2
Uživatelské hodnocení: 4.13 (2 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte