Recenze LG F6222ND

Pračka s předním plněním LG F6222ND potěší nejvíce svým tichým a úsporným chodem. Za přijatelnou cenu nabízí vysokou kvalitu praní a ždímání. Ovládání je jednoduché a popisky jsou v češtině. Kapacita bubnu je 6 kg, přičemž hloubka pouhých 44 cm. Pračka je vybavena displejem s ukazatelem zbývajícího času. Z drobných nedostatků lze zmínit nemožnost praní na 30 stupňů, nemožnost nastavit otáčky na 600 a 1000 či zadržování vody v gumě dvířek. Celkově se rozhodně jedná se o dobrou koupi.

KLADY:
 • Tichá
 • Úsporná
 • Dobře pere i ždímá
 • Ovládání v češtině

ZÁPORY:
 • Chybí praní na 30°
 • V gumě u dvířek se drží voda
 • Malá nádobka na prací prášek
 • Chybí program na samostatné ždímání

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,4/10

11 zákazníků datart.cz hodnotí tuto pračku v průměru známkou 4,7/5. Recenzenti jsou s LG F6222ND spokojeni. Dobře pere i ždímá, není hlučná a snadno se ovládá. Jedinou výtkou je nepřítomnost programu na 30°.

Klady: Krásná, tichá, dostatečné programy, dobře pere i odstřeďuje, snadno se ovládá, technické zpracování

Zápory: Chybí praní na 30°

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,3/10

Průměr 56 hodnocení je 83%. Malá pračka, která je po technologické stránce velmi dobře vybavená. Potěší jednoduchostí, úsporností, nízkou hlučností a rozumnou cenou.

Klady: Tichá, velice dobře pere, nízká spotřeba, časový displej, jednoduchost, pěkný design, hloubka 44 cm, přijatelná cena, program pro alergiky

Zápory: Voda se drží v gumě u dvířek, chybí možnost praní na 30 stupňů, vypouštěcí hadice by mohla být delší, chybí možnost otáček 600 a 1000, obtížné dávkování pracího prášku (malá nádobka), chybí program na samostatné ždímání

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 44 zákazníků je 4,8 hvězdiček. Pračka pere dobře a tiše. Nabízí velký výběr programů a různě dlouhé cykly. Prádlo je po vyždímání skoro suché a pěkně vyprané. Po skončení pěkně zahraje.

Klady: Tichá, výběr programů, úsporná, pere a odstřeďuje výborně, melodie po doprání

Zápory: Zbytková voda mezi těsněním dveří, chybí 30° a 600 otáček, zásobník na prášek by mohl být delší, chybí program na samostatné ždímání

Zákaznické recenze na onlineshop.cz – 9,9/10

24 zákazníků onlineshop.cz hodnotí tuto pračku v průměru 98,7%. Pračka pere, jak má, a netřepe se. Při ždímání opravdu tichá a spotřeba minimální. Ovládání je navíc v češtině. Zvukový signál po ukončení praní nemusí vyhovovat každému.

Klady: Dobře pere, tichá, snadné nastavení v češtině, nízká spotřeba, dostatek programů, elegantní vzhled, přijatelná cena

Zápory: Chybí program na 30 stupňů, občas při ždímání „cvaká“, odložený start lze použít nad 3 h

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

LG F6222ND je skvělá pračka s předním plněním a kapacitou 6 kg. Její chod je tichý a spotřeba nízká. Potěší jistě snadné ovládání v češtině a displej s časovačem. Pračka však není zdaleka dokonalá a je třeba se smířit s několika menšími nedostatky. Přesto se jedná o velmi dobrou koupi.

Zákazníci datart.cz
9.4
Zákazníci heureka.cz
8.3
Zákazníci mall.cz
9.6
Zákazníci onlineshop.cz
9.9
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte