Recenze LG F6296ND

Automatická předem plněná pračka LG F6296ND potěší zejména úsporným a efektním praním. Nabízí 13 různých programů, které lze dále dle svého upravovat. Pozitivem je také tichý motor s přímým pohonem, na který se vztahuje 10letá záruka. Ovládání je, i díky českým popiskům, velmi jednoduché. Na druhou stranu čerpadlo by mohlo být o něco tišší. Řada lidí si rovněž stěžuje na usazování vody v těsnící gumě a nemožnost prát na 30°. Závěrečná melodie může být pro někoho otravná.

KLADY:
  • Kvalitně pere
  • České popisky
  • Tichý motor
  • Možnost upravovat programy

ZÁPORY:
  • Voda zůstává v gumě
  • Nemožnost praní na 30°
  • Hlučnější čerpadlo

Zákaznické recenze na datart.cz – 9/10

45 recenzentů dává pračce LG F 6296 průměrnou známku 4,5/5. S nákupem jsou velmi spokojeni, neboť pračka dobře pere i ždímá a nikde necestuje. Mezi drobné nedostatky pak patří nemožnost prát na 30° a 50° a usazování vody v těsnící gumě (lze ji ale snadno vytřít hadříkem). Rovněž melodie po ukončení programu nemusí vyhovovat každému.

Klady: Krásně pere, tichý motor, necestuje, krásný design, jednoduchá obsluha, české menu, přesná časomíra 

Zápory: V těsnící gumě zůstává voda, závěrečná melodie, chybí možnost praní na 30° a 50°, hlučnost při napouštění vody

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,3/10

Průměr 179 hodnocení na Heuréce je 93%. LG F 6296ND je tichá, designově velmi hezká pračka s přehledným českým menu. Kvalitně pere i ždímá a nikde neposkakuje. Výtky jdou opět na vrub vodě zůstávající ve dvířkách, hlučnějšímu čerpadlu a nemožnosti praní na třicítku.

Klady: Jednoduché ovládání, nízká hlučnost při praní i ždímání, vzhled, volitelné nastavení otáček a teploty, panel v češtině, nabídka programů, úsporná, kvalitně pere, neskáče

Zápory: Hlučnější čerpadlo, melodie, voda v gumě dvířek, nelze prát na 30° 

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 57 zákazníků kasa.cz je vysokých 4,9 hvězdiček z 5 možných. Lidé jsou s nákupem velmi spokojeni. Za danou cenu poskytuje pračka tiché a účinné praní.

Klady: Jednoduché ovládání, cena/kvalita, tichá, při ždímání neskáče, možnost upravovat programy, Direct drive

Zápory: Chybí praní na 30°

9.4 Celkové hodnocení
Skvělá

LG F6296ND je předem plněná pračka s kapacitou kg. Vyznačuje se úsporným a efektním praním a nabízí dostatek různých programů, které jistě splní veškeré vaše potřeby. Chod je tichý, až na trochu hlučnější čerpadlo. Mezi další negativa patří usazování vody v manžetě a nemožnost 30° praní. Melodie hrající po doprání nemusí vyhovovat každému.

Zákazníci datart.cz
9
Zákazníci heureka.cz
9.3
Zákazníci kasa.cz
9.8
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte