Recenze LG F94A8RDS

Pračka se sušičkou LG F94A8RDS je velmi tichá a úsporná (energetická třída praní: A+++; praní + sušení: A). Velký buben vypere až 9 kg prádla a vysuší 6 kg, přičemž účinnost obou režimů je velmi vysoká. Pračka nabízí 14 programů a 14 dalších přídavných možností, z nichž potěší například parní praní. Za vysokou kvalitu je však třeba si zaplatit.

KLADY:
  • Tichý a úsporný chod
  • Výborně pere, suší i ždímá
  • Velký buben

ZÁPORY:
  • Cena

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,4/10

Průměrná známka 25 uživatelů je 4,7 hvězdiček a nákup pračky LG F94A8 RDS doporučuje 96% zákazníků. Pračka pere skvěle a ušetří spoustu místa, což rozhodně není na úkor kvality sušení. Chod je tichý a nabídka programů široká.

Klady: Tichý chod, design, pestrá nabídka programů (rychlý, sport, osvěžení prádla…), velký buben, parní praní, ovládání, A+++ 

Zápory: Nemá osvětlení bubnu, dvířka jde otevřít jen na 100°

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,6/10

10 zákazníků dává této pračce se sušičkou průměrné hodnocení 4,8 z 5. S nákupem jsou spokojeni. Pračka skvěle pere, ždímá i suší. Ovládání je česky a z nabízených programů si vybere každý.

Klady: Kvalitní praní i sušení, parní praní, počet programů, tichá i při ždímání, ovládání v češtině, efektivní ždímání (1400 otáček)

Zápory: Žádné

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměr z 50 hodnocení je 91%. Prádlo je kvalitně vyprané a i bez aviváže příjemně měkké. Sušení je velkým přínosem, zejména pro domácnosti s malými dětmi. Hlavní nevýhodou je tak vyšší cena.

Klady: Vysoká kvalita praní, nabídka programů, velký buben, stabilita, vzhled, parní praní

Zápory: Cena

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocená 17 zákazníků je 4,8 hvězdiček. Pračka výborně pere, ždímá i suší. Navíc je tichá a krásná. Po sušení studeným vzduchem je možno prádlo pouze složit a uklidit do skříně.

Klady: Krásná, tichá, výborně pere, suší i ždímá, jednoduché ovládání, možnost úpravy programů, po ukončení praní melodické upozornění (lze vypnout), velký průměr dvířek

Zápory: Při praní malého množství prádla pračka vibruje

9.4 Celkové hodnocení
Skvělá

LG F94A8RDS je velmi dobrá pračka, která vaše prádlo rovnou i vysuší. Její chod je tichý a úsporný a díky velkému objemu bubnu je vhodná i pro větší rodiny. Z nabídky 28 programů a přídavných možností si vybere vskutku každý. Hlavním nedostatkem je tak pouze vyšší cena.

Zákazníci alza.cz
9.4
Záakazníci datart.cz
9.6
Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: 4.78 (1 hlasů)

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte