Recenze Samsung WF60F4E0W0W

Předem plněná pračka Samsung WF60F4E0W0W je díky úzkému designu (hloubka 40 cm) vhodná i do menších prostor. Za rozumnou cenu výborně pere a z široké nabídky programů si vybere každý. Z funkcí potěší odložený start a dětská pojistka. Zbývající čas do konce praní lze sledovat na LED displeji. Z nedostatků zamrzí především maximální počet 1000 otáček a trochu hlučnější chod.

KLADY:
  • Výborně pere
  • Hezký úzký vzhled
  • Nabídka programů
  • Časovač

ZÁPORY:
  • Hlučnější
  • Jen 1000 otáček

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,2/10

Hodnocení 14 uživatelů je 4,6 hvězdiček. Recenzenti si na pračce Samsung WF60F4E0W0W chválí kvalitu praní a lehké ovládání velkého množství programů. Naopak si stěžují na vyšší hlučnost.

Klady: Výborné praní, lehké ovládání, pěkný design, časovač, výběr programů

Zápory: Pouze 1000 otáček, trochu hlučná, nemá ochranu proti přetečení

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,6/10

18 zákazníků dává této pračce průměrnou známku 4,3 hvězdičky. S kvalitou praní jsou spokojeni, stejně jako s nabídkou programů a snadností obsluhy. Vadí jim nicméně vyšší hlučnost a dlouhá melodie po dokončení pracího cyklu, kterou lze ale snadno vypnout. Některým lidem chyběl český návod.

Klady: Výborně pere i ždímá, super nabídka programů, jednoduché ovládání, hezký vzhled, 15 minutový program 

Zápory: Melodie na konci, chybí český návod, větší hlučnost

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

Průměrná známka 61 zákazníků mall.cz je 4,8 hvězdiček. Pračka vyniká skvělým poměrem cena/kvalita. Počet programů je dostatečný a ovládání snadné. Při ždímání stojí na místě. Ohledně hlučnosti se názory nicméně rozcházejí. Závěrečnou melodii většina lidí oceňuje.

Klady: Dobrá cena a kvalita, hezký vzhled, melodie po skončení, rozsah programů, stabilita, rychlý program, snadné ovládání

Zápory: Hlučnost

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,3/10

Hodnocení 33 zákazníků obchodu Okay je 93%. Za danou cenu se jedná o dobrou pračku, která kvalitně pere, neskáče po koupelně a snadno se ovládá.

Klady: Cena/kvalita, skvěle pere, úzký design, přehledné ovládání, odpočet do konce praní, neskáče, krátké programy

Zápory: Hlučnější, chybí český návod

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

Samsung WF60F4E0W0W je skvělá SLIM pračka s kapacitou 6 kg, která dobře pere a nestojí svět. Nabídka programů je dostatečná a obsluha velmi snadná. Za zmínku stojí časovač, dětská pojistka a odložený start. Někomu však může vadit pouze max. 1000 otáček a vyšší hlučnost. Melodii na konci praní lze snadno vypnout.

Zákazníci alza.cz
9.2
Zákazníci datart.cz
8.6
Zákazníci mall.cz
9.6
Zákazníci okay.cz
9.3
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte