Recenze Samsung WF70F5E0W2W

Pračka Samsung WF70F5E0W2W potěší řadou zajímavých funkcí, jako je například bublinkovač Eco Bubble, šetrný diamantový buben či snadné spuštění posledního programu Last Memory. Z dalších pozitiv zmiňme přehledný LCD displej, úsporný chod, hezký design či přijatelnou cenu. Naopak zamrzí vyšší hlučnost, anglické ovládání nebo zachycování drobnějšího prádla v gumě dvířek. Je třeba také počítat s tím, že většina programů má menší kapacitu než udávaných 7 kg.

KLADY:
 • Cena
 • A+++
 • Ecco Buble
 • Diamantový buben

ZÁPORY:
 • Průměrná hlučnost
 • Anglické popisky
 • Ve dvířkách se zachycuje prádlo
 • 7kg jen u programu bavlna

Zákaznické recenze na alza.cz – 10/10

11 zákazníků Alzy dává pračce Samsung WF 70F5E0W2W 100% hodnocení. Výborná kombinace ceny a kvality. Pere skvěle a lze volit různé kombinace pracích cyklů.

Klady: Cena/kvalita, dobře pere, tichá, velký objem prádla, nízká spotřeba vody, krátký program, snadná obsluha

Zápory: Trochu hlučnější při odstřeďování

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,1/10

Průměrné hodnocení 41 uživatelů je 4,55/5. Recenzenti si chválí kvalitu praní a snadnost ovládání. Programů je dostatek a snadno se ovládají. Mohly by být nicméně kratší.

Klady: Pere a ždímá dobře, odložený start, snadné ovládání, znělku lze vypnout, hezký design, velký buben 

Zápory: Dlouhé programy, hlučnější při odstřeďování, chybí volba vlastního programu, za sklem dvířek se někdy usadí menší kusy prádla, řada programů má menší kapacitu než 7kg, nemožnost 600 otáček

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,8/10

Průměr ze 137 hodnocení je 88%. Pračka má pěkný design, zvukovou melodii při ukončení praní a řadu zajímavých funkcí. Přehledně se ovládá a prádlo je kvalitně vyprané. Hlučnost je v dané kategorii standardní.

Klady: Cena, jednoduchost, zvuková signalizace (lze vypnout), rychlý 15 min program, bublinky, ukazuje zbývající čas, A+++, hezká 

Zápory: Trochu hlučnější, rozměry nesouhlasí (dvířka přečnívají), odložený start udává konec praní, anglické popisky

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,4/10

Průměr z 56 hodnocení je 4,7 hvězdiček. Pračka dobře pere, máchá i ždímá. Nabízí řadu zajímavých programů a funkcí, jako např. Eco Bubble, diamantový buben či krátký 15 min program. Pár nedostatků se však také najde.

Klady: Cena/kvalita, pere dobře, program na funkční prádlo, jednoduché ovládání, displej s ukazatelem času, A+++, závěrečná melodie, technologie Eco Bubble, diamantový buben, 15 min program

Zápory: Zabere hodně místa, anglické popisky, hlučnost při napouštění vody, ponožky zůstávají zachycené ve dvířkách, 7kg prádla lze prát jen u programu bavlna, pračka jde vypnout i přes dětskou pojistku

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,4/10

Průměrná známka od 25 zákazníků Mall.cz je 4,7 hvězdiček. Pračka poskytuje skvělý poměr cena/výkon, snadno se ovládá a nabídka programů je opravdu pestrá. Jen by mohla být o něco tišší.

Klady: Spousta programů, cena/kvalita, intuitivní ovládání, krátké programy, bublinkovač

Zápory: Hlučnost, drobné oblečení se dostává do gumového těsnění

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Pračka Samsung WF70F5E0W2W je úsporná, středně hlučná a velmi pohledná. Nabízí širokou škálu programů a funkcí, např. Eco Bubble, diamantový buben či 15 min program. Displej ukazuje zbývající čas do konce praní. Ačkoli za dobrou cenu nabízí skvělou kvalitu, je třeba se smířit s pár negativy jako je vyšší hlučnost, anglické popisky či zasekávání drobného prádla ve dvířkách.

Zákazníci alza.cz
10
Zákazníci datart.cz
9.1
Zákazníci heureka.cz
8.8
Zákazníci kasa.cz
9.4
Zákazníci mall.cz
9.4
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte