Recenze Whirlpool AWE 55510

Shora plněná pračka Whirlpool AWE 55510 překvapí širokou nabídkou 18 programů, včetně rychlého 15 minutového, antibakteriálního či předpírky. Kvalita praní je dobrá a ovládání snadné. Ačkoli nemá digitální displej, ukazuje momentální stav praní. Za nízkou cenu je však třeba počítat s určitými kompromisy, jako je například hlučnější chod, chybějící akustická signalizace konce praní či nutnost ručního přetáčení bubnu otvorem nahoru.

KLADY:
  • Velký výběr programů
  • Cena
  • Snadná obsluha

ZÁPORY:
  • Hlučnější
  • Nevýrazný ukazatel na ovladači
  • Buben se nezastavuje otevíráním nahoru

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,5/10

Průměrné hodnocení 29 zákazníků je 4,25 hvězdiček. Recenzenti si chválí přívětivou cenu, jednoduchou obsluhu a širokou nabídku pracích programů. Na druhou stranu zmiňují i několik otravných nedostatků.

Klady: Velký výběr programů, snadné ovládání, nízká cena, rychlý 15 min program

Zápory: Po vyprání ze zásobníku vyteče zbytek vody zpět do vyždímaného prádla, v návodu není uvedena délka programů, nemožnost volit teplotu vody samostatně, otevírání bubnu, buben se nedotáčí k otevření po skončení praní

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,6/10

Průměr z 56 hodnocení je 86%. Slušná pračka s klasickým nastavením bez displeje za přívětivou cenu. Vše se dá snadno nastavit nebo si vybrat z programů, kterých je skutečně hodně. Hlučnost je průměrná.

Klady: Jednoduchá obsluha, dobrá cena, rozměry, vzhled, spousta programů a nastavení, odložený start

Zápory: Poměrně hlučná, ukazatel programu na ovládacím kolečku je označen nevýrazně

Zákaznické recenze na mall.cz – 9/10

41 zákazníků obchodu Mall dává této pračce Whirlpool průměrnou známku 4,5 hvězdičky. Výrobek odpovídá ceně. Levná pračka se spoustou programů, která dobře pere i ždímá, ale má několik drobných negativ.

Klady: Levná, spousta funkcí, program na 15 minut, dobře pere i ždímá, snadné ovládání

Zápory: Nemá možnost praní na 50°, v zásobníku zůstává voda, hlučnější při odstřeďování, nemá akustickou signalizaci konce pracího cyklu, buben s prádlem se po vyprání nezastavuje otevíráním nahoru

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,3/10

Průměr z 11 hodnocení zákazníků okay.cz je 93%. V dané cenové hladině se jedná o velmi dobrý spotřebič se snadnou obsluhou i instalací. Prádlo je dobře vyprané, vymáchané a odstředěné. Voda se po otevření sice vylije z dvířek, ale steče po bubnu a k prádlu uvnitř se nedostane.

Klady: Nízká cena, snadná obsluha, bez zbytečného displeje, kvalita praní, ukazuje aktuální stav praní, dají se nastavit otáčky

Zápory: Žádné

8.9 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Whirlpool AWE 55510 je dobrá pračka s horním plněním, která potěší velmi nízkou cenou. Vzhledem k ní je ale třeba počítat s určitými kompromisy jako je nepřítomnost displeje či hlučnější chod. Kvalita praní je však dobrá a z velké nabídky programů si vybere každý.

Zákazníci datart.cz
8.5
Zákazníci heureka.cz
8.6
Zákazníci mall.cz
9
Zákazníci okay.cz
9.3
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte