Recenze Xiaomi Redmi Note 3

Oproti předchozímu modelu Note 2 postrádá Xiaomi Redmi Note 3 slot na microSD a vyjímatelnou baterii, ale naopak přichází s mnohem lepším designem a konstrukční kvalitou, vyšší výdrží a perfektní čtečkou otisků prstů. Za danou cenu též poskytuje výborný výkon a pěkný displej. Pokud však toužíte dělat kvalitní fotografie nebo byste rádi velkou paměť, pak raději sáhněte jinam.

KLADY:
 • Vynikající design a konstrukční zpracování
 • Působivá výdrž baterie
 • Silný výkon
 • Přesný snímač otisků prstů
 • Živý displej

ZÁPORY:
 • Průměrný fotoaparát
 • Nerozšiřitelná paměť
 • Nemá NFC

Recenze na androidauthority.com – 8,5/10

Přestože nikoli bez nedostatků, Xiaomi Redmi Note 3 vyniká v klíčových oblastech, kde jeho konkurenti zaostávají, včetně prémiové konstrukční kvality, mimořádné výdrže a skvělé čtečce otisků prstů. To vše za nízkou cenu.

Klady: Vynikající design a konstrukční kvalita, působivá výdrž, velmi dobrý výkon, skvělý software, rychlá a přesná čtečka otisků prstů, IR, skvělá čitelnost na slunečním světle, vynikající kvalita hovoru

Zápory: Fotoaparát je stále průměr, displej postrádá trochu kontrastu a sytosti

Recenze na androidpit.com – 7/10

Nová generace Redmi Note postrádá slot na microSD a vyjímatelnou baterii, ale ve srovnání s Note 2 výrazně vylepšuje design a zvětšuje velikost baterie. Je to pěkně vyvážené zařízení, které činí pár kompromisů pro pár skvělých výhod.

Klady: Design, snímač otisků prstů, baterie, displej, zvuk

Zápory: Fotoaparát, lehce zastaralý software, postrádá 4G LTE 800 MHz

Recenze na pcadvisor.co.uk – 9/10

Xiaomi Redmi Note 3 nemusí být vyhovovat každému, ale s pár jednoduchými úpravami se jedná o vynikající levný telefon s Androidem, který má za danou cenu fantastický design a výkon.

Klady: Dual SIM, IR, skvělý výkon, nádherný design, vynikající snímač otisků prstů

Zápory: Nemá NFC a 4G LTE 800 MHz

Recenze na gadgets.ndtv.com – 8/10

Je těžké najít chybu na Redmi Note 3, neboť je dobrý ve všech směrech a v některých dokonce může soupeřit i s mnohem dražšími modely. Kovové tělo a snímač otisků prstů jsou vítaná vylepšení Redmi série a činí z Note 3 relevantní telefon roku 2016. Získáte rovněž skvělý displej, velmi dobrou výdrž baterie a výkonný procesor. Fotoaparát není špatný, ale mohl by být ostřejší a mít lepší kvalitu HD videa. MIUI 7 je oproti předchozím verzím vylepšen a je docela sympatický.

Klady: Skvělý vzhled a konstrukční kvalita, živý displej, silný procesorový výkon, velmi dobrá výdrž, dobrý poměr cena/kvalita

Zápory: Maximální paměť pouze na 32GB, fotoaparát by mohl být lepší

Recenze na androidworld.it – 8/10

Redmi Note 3 od Xiaomi je dobrá evoluce Redmi Note 2. Nyní má kovové tělo a i displej se zlepšil. Bohužel na úkor ztráty vyměnitelné baterie a rozšířitelné paměti.

Klady: Nadprůměrné konstrukční zpracování, nízká cena, dobrý hardware, precizní čtečka otisků prstů

Zápory: MIUI 7 má jen málo vylepšení, postrádá NFC, nemá rozšiřitelnou paměť

8.1 Celkové hodnocení
Skvělý

Xiaomi Redmi Note 3 se chlubí kvalitním kovovým zpracováním, velkou výdrží baterie, živým displejem a přesnou čtečkou otisků prstů. Poměr cena/výkon je rovněž velmi vysoký. Na druhou stranu oproti předchozí verzi postrádá vyjímatelnou baterii a možnost rozšíření paměti. Stejně tak fotoaparát není žádná sláva.

androidauthority.com
8.5
androidpit.com
7
pcadvisor.co.uk
9
gadgets.ndtv.com
8
androidworld.it
8
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte