Náš tip

Recenze Apple iPad Air 2

Apple iPad Air 2 je opravdu skvělý tablet, který potěší ještě užší konstrukcí a vysoce kvalitním zpracováním. Naneštěstí, úzká konstrukce přináší také několik nedostatků, jelikož je tablet velmi citlivý na tlak. Displej je stále jedním z nejlepších, které můžete pořídit, a to samé se dá říci o výkonu.

KLADY:
  • Výkon
  • Skvělý displej
  • Ultratenký design
  • Kvalitní zpracování

ZÁPORY:
  • Tělo citlivé na tlak
  • Relativně vysoká cena

Porovnat ceny Apple iPad Air 2

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 9,4/10

alaTest prozkoumal 3001 uživatelských recenzí Applu iPad Air 2 v internetovém obchodě amazon.com Průměrné hodnocení uživatelů je 4,7/5, což je výrazně více oproti průměrnému hodnocení kategorie tabletu 4,1/5. Recenzenti jsou nejvíce ohromeni displejem a cenou. Dobře se vyjadřují také o použitelnosti a přenosnosti. Smíšené názory jsou však na konektivitu a spolehlivost. Celkově je 95% recenzí pozitivních.

Klady: Výkon, přenositelnost, použitelnost, cena, displej

Zápory: Spolehlivost

Recenze na notebookcheck.net – 9/10

Vyladěn a posilněn. Dokonce štíhlejší a rychlejší, avšak stejně sofistikovaný, trvalý a elegantní jako jeho předchůdce. iPad Air 2 je obklopen mnoha superlativy a opravdu se jedná o dosud nejrychlejší iPad. Ale jsou tu i některé menší nedostatky a iOS 8.1 stále nefunguje bez chyb.

Klady: Skvělý design, vysoce kvalitní zpracování, rychlé komponenty, skvělý displej, vynikající modul GPS, pokrývá mnoho frekvencí, dobrá kamera v denním světle, dobré pozorovací úhly, slušné reproduktory, až 2GB paměť

Zápory: Tělo citlivé na tlak, nastavitelný přepínač byl odstraněn, problémy s iOS 8.1, škrcení CPU a GPU, LTE pouze kategorie 4, chybí Bluetooth 4.1, NFC bez antény může být použito pouze s Apple Pay, nedostatečný napájecí adaptér, cena

Apple přinesl dobrý upgrade, nicméně pokud vlastníte předchozí mobil, není z našeho podhledu žádný důvod měnit. Pro majitele starších iPadů je však tento model velmi dobrá nabídka.

Recenze na cnet.com – 8,7/10

Nejlepší iPad, který v současnosti můžete koupit. Apple iPad Air 2 přináší perfektní kombinaci výkonu a velikosti téměř pro každého.

Klady: Dobré vyvážení mezi velikostí a hmotností, ostrý a jasný displej, iOS9 běží perfektně, včetně aplikací s rozdělenou obrazovkou

Zápory: Relativně vysoká cena, reproduktor není tak hlasitý ve srovnání s iPad Pro

Recenze na techradar.com – 10/10

Apple vzal skvělý tablet a nějakým způsobem ho učinil ještě lepším.

Klady: Elegantní, mimořádně výkonný, nádherný displej

Zápory: Zmizel tlumič zvuku, 16GB je příliš málo prostoru

Recenze na trustedreviews.com – 10/10

Pokud nemáte čas číst celou recenzi, vše co potřebujete vědět je, že iPad Air 2 je nejlepší tablet, který jsme dosud viděli. Apple to znovu dokázal a vylepšil už tak vynikající iPad Air.

Klady: Málo odrazivý displej, skvělý výkon, ultratenký design, vylepšený fotoaparát

Zápory: O něco nižší životnost baterie, 16GB verze disku je příliš malá

Vývoj ceny Apple iPad Air 2

9.4 Celkové hodnocení
Perfektní

Briliantní tablet, který znovu zvedl laťku svým soupeřům. Pokud jste na vážkách, tohle je vaše volba.

Uživatelé amazon.com
9.4
notebookcheck.net
9
cnet.com
8.7
techradar.com
10
trustedreviews.com
10
Uživatelské hodnocení: 0.39 (1 hlasů)

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte