Bestseller

Recenze Apple iPhone 5S

Apple iPhone 5S může být malý, ale je vybaven větším výkonem než jakýkoli jiný smartphone na trhu. Jedná se o nejlepší volbu pro každého, kdo chce nadčasový telefon s bezkonkurenčním počtem aplikací.

Náš tip: Přestože se jedná už o starší telefon, tak se stále jedná o jeden z nejlepších smartphonů s malým displejem.
KLADY:
  • Vynikající výkon
  • Parádní fotoaparát
  • Snímač otisků prstů

ZÁPORY:
  • Malá obrazovka
  • Baterie by mohla být lepší

 

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 8,2/10

alaTest shromáždil a zanalyzoval 3906 uživatelských recenzí na Apple iPhone 5S z Amazon.com. Průměrné hodnocení tohoto produktu je 4,1/5, ve srovnání s průměrným hodnocením 3,85/5 ostatních mobilních telefonů. Uživatelé jsou ohromeni zejména designem a přenositelností. Cena a použitelnost jsou rovněž hodnoceny pozitivně. Naopak existují některé kritické názory na příjem a spolehlivost. 82% recenzí na Amazonu hodnotí tento produkt pozitivně.

Klady: výkon, použitelnost, cena, přenosnost, design

Zápory: spolehlivost, příjem

Recenze z pcmag.com – 9/10

iPhone 5S může být malý, ale je vybaven větším výkonem než jakýkoli jiný smartphone na trhu. Jedná se o nejlepší volbu pro každého, kdo chce nadčasový telefon bezkonkurenčním počtem aplikací.

Klady: Neskutečně rychlý procesor, vynikající kamera, snadno ovladatelný senzor otisků Touch ID, bezkonkurenční výběr aplikací.

Zápory: Malá obrazovka (na to, že jde o jedničku na trhu)

iPhone 5S je malý telefon s velkou kapacitou. Jak úžasné, jak 4palcový, 4uncový smartphone je dnes považován za malý, ale to je již svět, ve kterém žijeme. Pod malou kapotou se skrývá neskutečný výkon…

Recenze z cnet.com – 8,5/10

Jsem v pokušení přejmenovat iPhone 5S na iPhone 5P, pro jeho “Potenciál”. Toto je pro Apple poloviční rok, rok přestavby. Odráží to i samotný název: přidání “S” místo pojmenování telefonu zcela novým názvem. 5S představuje technologie, které by mohly…

Klady:  iPhone 5S přináší vylepšený fotoaparát, šikovný snímač otisků prstů, CPU nové generace a čip sledování pohybu. Apple navíc zdarma přidává sadu aplikací iWork. Rovněž iOS7 přináší některé pěkné novinky, včetně přenosu souborů AirDrop a kontrolního centra připomínající Android.

Zápory: Vnější design je identický s iPhone 5, včetně 4palcové obrazovky, která vedle androidích konkurentů vypadá zcela nepatrně. V současnosti snímač otisků funguje pouze s aplikacemi od Applu. 64bitový procesor A7 a pohybový senzor M7 zatím nemají žádné zabijácké aplikace. Novinky v iOS7 mohou být pro dlouhodobé uživatele iPhonů potenciálně nepříjemné. 

iPhone 5 není vyžadovaným upgadem, ale jednoduše nejrychlejším a nejpokročilejším Apple smartphonem současnosti.

Recenze z techradar.com – 9/10

Doposud nejlepší iPhone se skvělým fotoaparátem a snímačem otisků prstů Touch ID. Vysoká cena řadu lidí odradí, nicméně v tomto telefonu najdete spoustu radosti, ať již jste fanoušek iPhonu nebo patříte mezi nezaujaté. Jedná se o více než opakovanou aktualizaci.

Klady: Výkonné jádro, Touch ID je skutečný krok vpřed, vynikající fotoaparát

Zápory: Vysoká cena, žádná technologická změna displeje, baterie

Recenze z trustedreviews.com – 9/10

Apple iPhone 5S je dost dobrý na to, aby se za ním otočilo i pár androidích hlav. 5S vypadá jako jeho předchůdce, ale zde podobnost končí.

Klady: Touch ID funguje perfektně, vynikající výkon, skvělý všestranný fotoaparát, velmi lehký a pohodlný v jedné ruce

Zápory: Životnost baterie by mohla být lepší, 4palcový displej může být pro někoho příliš malý, příplatek za větší kapacitu

Vývoj ceny Apple iPhone 5S

8.7 Celkové hodnocení
Skvělý

Apple iPhone 5S je dost dobrý na to, aby se za ním otočilo i pár androidích hlav. Vynikající výkon, skvělý foťák a pokrokový Touch ID.

Uživatelé Amazonu.com
8.2
pcmag.com
9
cnet.com
8.5
techradar.com
9
trustedreviews.com
9
Uživatelské hodnocení: 2.89 (9 hlasů)

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte