Náš tip

Recenze Apple Watch

Apple Watch jsou bezesporu nejlepší chytré hodinky, které jsme dosud viděli, ale nedostatky první generace z nich činí spíše módní hračku než nezbytný nástroj. Řadu zájemců však může odradit vysoká cena, nízká výdrž a neintuitivní ovládaní.

KLADY:
  • Atraktivní vzhled
  • Řada funkcí
  • Pohodlné nošení

ZÁPORY:
  • Vysoká cena
  • Nízká výdrž baterie
  • Bez propojení iPhonu omezené funkčnost
  • Složité ovládání

Shrnutí uživatelských recenzí na Amazon.co.uk – 10/10

alaTest shromáždil a zanalyzoval 25 uživatelských recenzí z Amazon.co.uk a průměrné hodnocení Apple Watch je krásných 5/5, ve srovnání s ostatními chytrými hodinkami, jejichž průměrné hodnocení je 4,1/5. Nepřekvapuje, že 100% hodnocení tohoto produktu je pozitivních.

Recenze na cnet.com – 7,8/10

Apple Watch jsou nejambicióznější, dobře zkonstruované chytré hodinky, které jsme dosud viděli, ale nedostatky první generace z nich činí spíše módní hračku než nezbytný nástroj. Nicméně toto se může změnit s následnou velkou aktualizací softwaru.

Klady: Apple Watch jsou krásně postavené, kompaktní chytré hodinky. Jsou nabité funkcemi, mezi které patří solidní fitness software, stovky aplikací a schopnost posílat a přijímat hovory skrze iPhone.

Zápory: Baterie vydrží jen o trochu více než jeden den, většina modelů a konfigurací stojí více než by měly, pro práci vyžaduje iPhone 5 nebo novější, rozhraní může být matoucí, někdy pomalu komunikuje se spárovaným iPhonem.

Recenze na pcmag.com – 8/10

Apple Watch jsou doposud nejlepšími chytrými hodinkami, avšak jedná se spíše o luxusní zboží než náhradu za vaše Timexy.

Klady: Atraktivní design, bezpečné a pohodlné nošení, řada aplikací od třetích stran

Zápory: Drahý, průměrná výdrž baterie, málo funkcí bez připojeného iPhone

Recenze na techradar.com – 7/10

Apple Watch jsou dobré, ale lépe se hodí na zápěstí milovníků technologických hraček a butikových zákazníků. Jsou pohodlné, ale je třeba se s nimi hodně naučit a stojí spoustu peněz, což mnohé lidi odradí.

Klady: Stylový design, chytré rozhraní, dvě velikosti

Zápory: Drahý, výdrž baterie je jeden den, chybí řada klíčových aplikací

Recenze na trustedreviews.com – 6/10

Apple možná není první technologickou firmou, která vydala své chytré hodinky, nicméně je první, které o vereables projevila významný zájem.

Klady: Dosud nejlépe vypadající chytré hodinky, dobře integrovaný Force Touch, Digital Crown je užitečným doplňkem, pohodlně se nosí

Zápory: Neintuitivní software s chybami, výrazně odebírá baterii iPhonu, aplikace třetích stran potřebují vylepšit, některé nezvyklé vlastnosti

Vývoj ceny Apple Watch

7.8 Celkové hodnocení
Velmi dobré

Apple Watch jsou bezesporu nejlepší chytré hodinky, které jsme dosud viděli, ale nedostatky první generace z nich činí spíše módní hračku než nezbytný nástroj. Řadu zájemců však může odradit vysoká cena, nízká výdrž a neintuitivní ovládaní.

Uživatelé Amazon.co.uk
10
cnet.com
7.8
pcmag.com
8
techradar.com
7
trustedreviews.com
6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte