Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Archivy pro Katka Muchová

Katka Muchová – redaktorka

Kateřina Muchová

Jmenuji se Katka Muchová. Na Testado.cz pracuji jako copywriter, ale jinak jsem člověk mnoha profesí a zájmů.

Již během studia na gymnáziu jsem začala podnikat v oblasti výcviků psů a prodeje výcvikových pomůcek a u kynologie jsem zůstala dodnes. Na škole jsem se také poprvé dostala k redaktorské práci; konkrétně recenzování softwaru pro PC a mobilní telefony. Ačkoliv jsem si dále vyzkoušela psaní pro různé e-shopy i copywritingové agentury, testování a srovnávání různých služeb a produktů patří mezi má oblíbená témata. Mimo Testada se také věnuji psaní o zdraví a zdravém životním stylu a ekonomicky zaměřeným článkům. Velmi mě baví i tvorba PR textů.

Mnoho času také věnuji fotografování – volnočasově zejména experimentální fotografii, atypickým objektivům (např. monocle lens či extreme tilt-shift), snímání v silném infračerveném spektru a umělecké fotografii (např. gold prize v kategoriích Underwater a Still Life na Tokyo International Foto Awards a Moscow International Photo Awards), pracovně pak fotografování sportovních a kulturních akcí. Díky Testadu mám možnost se dostat i k produktové fotografii, ve které bych se chtěla do budoucna zlepšovat a ke které jsem absolvovala několik kurzů. Spolu s fotografováním také souvisí neustálé učení se v grafických programech.

Kromě svých psů, focení a psaní se ve volném čase věnuji sledování videí a poslouchání podcastů, cvičení jógy a na balance boardu, pěstování chilli papriček a biohackingu od funkčních a někdy i experimentálních doplňků stravy, přes neurofeedback až po pár implantovaných čipů v těle. Zajímám se o umění, nové technologie, politiku a psychologii.

Odbornost a zkušenosti:

Copywriting a psaní pro internetová i tištěná média
Různé redakční systémy a project management nástroje
Různé kancelářské nástroje a programy
SEO a práce s vyhledávači
Fotografování
Grafické a video-editorské programy
Základy HTML a CSS
Přednášky a vedení kurzů pro dospělé i děti a hendikepované osoby
Kynologie – výchova a výcvik psů
Osobní rozvoj

Aktuálně píši pro: Testado.cz, Pilulka Lékárny a další krátkodobé projekty

Kontakt

Facebook