Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Autor: Kristýna Kohoutová

Kristýna Kohoutová

Jmenuji se Kristýna Kohoutová a již 7. rokem se profesionálně věnuji copywritingu a provádění jazykových, stylistických a typografických korektur. Když se řekne grammar nazi, nejeden můj známý si vzpomene právě na mě. Já se ale spíše identifikuji jako věčná studentka a vášnivá milovnice českého jazyka. 🙂

Svou gramatiku, stylistiku i typografii neustále aktualizuji a rozvoji svých jazykových dovedností věnuji takřka každou volnou chvíli. Průběžné vyhledávání tzv. jednohubek v podobě nejrůznějších chytáků a vyhrané spory s přáteli o tom, že diakritika ve slově „výjimečný“ se vskutku v jiném pořadí napsat nedá, popřípadě o tom, že „abysme“ ani „aby jsme“ holt neexistuje, jsou mým koníčkem, zábavou a součástí každodenního života.

Poskytuji také služby virtuální asistence. Funguji tak, že se pro daného klienta zaučím na vše, co odpovídá jeho individuálním potřebám, a pak za něj vykonávám činnosti, kterým se sám nechce nebo nestíhá věnovat. Starám se o sociální sítě, vyřizuji e-maily, organizuji diáře, inzeruji prodeje, provádím nábory nových zaměstnanců, přepisuji audiozáznamy do textové formy, upravuji údaje ve smlouvách nebo je zadávám do tabulek, vytvářím reporty a podobně.

Věnuji se také voiceover speakingu a dabingu, zařídila jsem si i vlastní nahrávací studio přímo v prostorách svého domova. Ukázky mého hlasového projevu naleznete např. na mém Talentsroom profilu.

Odbornost a zkušenosti:

WordPress, MS Office
Jazykové, stylistické a typografické korektury
Copywriting
Voiceover speaking
Virtuální asistence

Vzdělání:

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity – obor Sdružená uměnovědná studia
Církevní střední zdravotnická škola Grohova – obor Zdravotnické lyceum

Zájmy:

Zpěv
Divadelní herectví a performances
Koncerty a festivaly
Experimentální výstavy
Sběratelství netradičních hudebních nástrojů

Kontakty:

Instagram
Facebook

Články autora: