Recenze Huawei MediaPad M2 8.0

Huawei přináší v podobě MediaPadu M2 8.0 slušný 8palcový tablet s velmi dobrou výdrží baterie a vysokým výkonem.

KLADY:
  • Použitelnost
  • Výkon
  • Velikost

ZÁPORY:
  • Paměť
  • Nevyjímatelná baterie
  • Foťák

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.co.uk – 8/10

alaTest shromáždil a zanalyzoval 2 uživatelské recenze na Huawei MediaPad M2 8 z Amazon.co.uk a jejich průměrné hodnocení je 4/5, ve srovnání 4,4/5 pro ostatní Tablety. Oba recenzenti mají velmi rádi použitelnost tabletu a rovněž oceňují displej a velikost. Celkově tento produkt hodnotí pozitivně.

Klady: Velikost, displej, použitelnost

Recenze z notebookcheck.net – 8,6/10

Kovová hlava. Oproti svému předchůdci je  Huawei MediaPad M2 8.0 vybaven kovovým pláštěm. Tento tablet opět skóruje se silným HiSilicon Kirin 8jádrovým procesorem, slušným HD IPS dotykovým displejem a skvělou životností baterie. Nejnovější operační systém Android 5.1 a rychlá wifi z něho činí dobrou koupi.

Klady: Bezvadně postavený a pevný kovový plášť, Full HD IPS displej, vysoký jas, slušná úroveň černé a kontrastu, aplikační a grafický výkon, dlouhá životnost baterie, slušné stereo reproduktory, USB OTG a App2SD, rozšiřitelná paměť na 128 GB

Zápory: Bez NFC, nevyjímatelná baterie, průměrný fotoaparát

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.de – 10/10

alaTest shrnul 9 uživatelských recenzí z Amazonu.de. V průměru má skvělé hodnocení 5/5, v porovnání s ostatními tablety na Amazon.de, které mají 4.1/5. 100% zákazníků hodnotí Huawei MediaPad M2 pozitivně. Nejvíce oceňují jeho velikost a výdrž baterie. Kladně hodnotí i použitelnost.

Klady: Výkon, použitelnost, baterie, poměr cena/kvalita

Zápory: Paměť

Vývoj ceny Huawei MediaPad M2 8.0

8.9 Celkové hodnocení
Perfektní

Huawei MediaPad M2 8.0 je skvělý 8palcový tablet s velmi dobrou výdrží baterie a vysokým výkonem. Kvalitní displej a skvělá použitelnost z něj činí jednoduše dobrou koupi.

Uživatelé Amazon.co.uk
8
netbookcheck.net
8.6
Uživatelé Amazon.de
10
Uživatelské hodnocení: 3.13 (5 hlasů)

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte