Recenze Lenovo Tab 2 A8

Lenovo Tab 2 A8 je slušný tablet nižší cenové třídy. Může se pochlubit nadprůměrnou životností baterie, jasným displejem a kvalitním zvukem. Jeho výkon je však úměrný jeho velikosti a ceně. Pokud však za tablet nechcete utrácet majlant, pro příležitostné použití je tento model dobrá volba.

KLADY:
  • životnost baterie
  • displej
  • cena
  • MicroSD

ZÁPORY:
  • pomalý výkon
  • váha
  • GPS navigace
  • rozlišení jen 1280×800

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 8,8/10

alaTest zhodnotil 303 uživatelských Lenovo Tab 2 A8 z Amazon.com a průměrné hodnocení tohoto produktu je 4,4/5 ve srovnání s hodnocením ostatních tabletů, které je 4,1/5. Lidé milují displej a velikost tohoto produktu. Rovněž oceňují jeho použitelnost a cenu, zatímco GPS navigace a aplikace dostávají méně pozitivní hodnocení. Rozdílné názory jsou na konektivitu přístroje. Celkově je 91% recenzí pozitivních.

Klady: výkon, cena, použitelnost, velikost, displej

Zápory: GPS navigace, aplikace

Recenze z notebookcheck.net – 8,1/10

Android 5.0 pro levné. Lenovo Tab 2 A8 slibuje rozsáhlé multimediální funkce za přijatelnou cenu. Jas displeje a životnost baterie jsou nadprůměrné a rovněž kvalita zvuku je dost dobrá. Bohužel, to je vše, co lze na tomto tabletu ocenit.

Klady: Cena, jasný displej, nastavení barev MiraVision, podpora dual micro SIM s GSM a 4G LTE, dobrá životnost baterie, podpora MicroSD, rychlý eMMC výkon, Android 5.0, dobré přední reproduktory

Zápory: Chybí čidlo okolního světla, těžší než ostatní 8palcové tablety, pouze 1GB RAM, rozlišení 1280×800, výkon může rychle zpomalit, dotykový displej občas blbne

Recenze na cnet.com – 6/10

Pokud máte vyšší rozpočet, doporučuji koupit tablet z vyšší třídy. Pokud nemáte, Lenovo Tab 2 A8 je slušný tablet, který uspokojí vaše základní potřeby.

Klady: Lenovo Tab 2 A8 je cenově dostupný tablet pro surfování na internetu, kontrolu emailů a streamování videa. Předinstalovaná aplikace Dolby výrazně zlepšuje kvalitu zvuku. Tablet má slot pro microSD.

Zápory: Design je tlustý a robustní. Rozlišení displeje 1280×800 je na dnešní standardy nízké. Načítání větších aplikací a her chvíli trvá a výkon během nich je někdy pomalý.

Výkon Lenova Tab 2 A8 je úměrný jeho velikosti a ceně. Pokud však za tablet nechcete utrácet majlant, pro příležitostné použití je tento model dobrá volba.

Recenze na laptopmag.com – 7/10

S ohromujícím displejem a dlouhou životností baterie je Lenovo Tab 2 A8 velmi dobrý levný tablet, nicméně v této cenové třídě najdete i lepší.

Klady: fantastická životnost baterie, jasný a barevný displej, nízká cena

Zápory:  pomalý výkon, problémy s multitaskingem

Vývoj ceny Lenova Tab 2 A8

7.5 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Lenovo Tab 2 A8 je slušný tablet nižší třídy, který naprosto uspokojí nenáročného uživatele. Může se pochlubit nadprůměrnou životností baterie, jasným displejem a kvalitním zvukem. Jeho výkon je však úměrný jeho velikosti a ceně.

Uživatelé amazon.com
8.8
notebookcheck.net
8.1
cnet.com
6
laptopmag.com
7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte