Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Nikon Coolpix L840

3. 1. 2016 aktualizováno

Nikon Coolpix L840

Nikon Coolpix L840 je pokročilý kompaktní digitální fotoaparát s řadou funkcí, které ho činí velmi atraktivním pro širokou škálu uživatelů. Je ideální pro cestování, rodinné události a každodenní fotografování.

Tento model již není v prodeji, proto jsme pro vás připravili recenze a testy nejlepších zrcadlovek 2023.

Objektivem NIKKOR s 38násobným optickým zoomem, který je dále rozšířitelný až na 76násobný pomocí funkce Dynamic Fine Zoom. To znamená, že se můžete přiblížit opravdu blízko k vašemu objektu bez jakékoli ztráty kvality obrazu. Tohoto fotoaparátu lze efektivně využít pro řadu různých fotografování, od krajinných scén po detailní snímky.

Je zde také funkce výkonné redukce vibrací, která pomáhá kompenzovat jakékoliv pohyby fotoaparátu při fotografování, což zvyšuje pravděpodobnost zachycení ostrých a kvalitních snímků.

Co se týče konektivity, Nikon Coolpix L840 je vybaven vestavěným Wi-Fi a podporou NFC, což umožňuje snadné sdílení a přenos fotografií na různé zařízení. To je velmi užitečné pro rychlé sdílení fotografií na sociálních médiích nebo s rodinou a přáteli.

Snímač CMOS s 16 miliony pixelů zajistí vysokou kvalitu obrazu za různých světelných podmínek a při různých nastaveních. 3″ výklopný LCD monitor umožňuje snadno a efektivně prohlížet a komponovat snímky.

Jedním z nejvýznamnějších prvků fotoaparátu Nikon Coolpix L840 je jeho schopnost nahrávat Full HD video. To je skvělá vlastnost pro ty, kdo chtějí zachytit živé a detailní video záznamy svých dobrodružství.

Celkově je Nikon Coolpix L840 působivý fotoaparát, který nabízí velký výkon a řadu funkcí v kompaktním a elegantním těle. Jeho schopnosti zoomu, stabilizace obrazu a konektivity dělají z něj silného konkurenta na trhu kompaktních digitálních fotoaparátů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář