Recenze Nikon Coolpix L840

Nikon Coolpix L840

Fotoaparát Nikon Coolpix L840 je snadno ovladatelný všestranný přístroj s 38násobným zoomem. Za tuto cenu však nelze očekávat žádnou špičkovou kvalitu obrazu.

KLADY:
  • Snadné ovládání
  • Výklopná obrazovka
  • Wi-fi a NFC

ZÁPORY:
  • Nic moc kvalita obrazu
  • Ostření

Porovnat ceny Nikon Coolpix L840

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 8,3/10

alaTest shromáždil 654 uživatelských recenzí Nikonu Coolpix L840 z Amazonu. Průměrné hodnocení uživatelů tohoto produktu je 4,2/5, oproti průměru kategorie fotoaparátů 4,1/5. 87% recenzí je pozitivních. Veskrze kladně je hodnocen výkon a zoom. Dobře jsou též hodnoceny kvalita obrazu a cena. Smíšené názory jsou na expozici a odlesk. Negativně jsou hodnoceny paměť a uzávěrka.

Klady: použitelnost, cena, kvalita obrazu, zoom, výkon

Zápory: Ostření, spolehlivost, uzávěrka, paměť

Recenze na photographyblog.com – 8/10

Nikon Coolpix L840 je slušný všestranný přístroj, který dobře funguje a vytváří dostatečnou kvalitu obrazu. Ostření je rychlé, expozice přesná a ovládání jednoduché. Jako základní kompaktní fotoaparát je to dobrá volba.

Recenze na ephotozine.com – 7/10

Není pochyb, že Nikon Coolpix L840 je snadno ovladatelný fotoaparát, který vytváří slušné fotografie. Wi-fi konektivita s NFC je vítaný upgrade oproti L830 a větší rozsah zoomu přidává na všestrannosti.

Klady: Snadné ovládání, relativně kompaktní, výklopný displej s vysokým rozlišením, Full HD video, zabudovaná wi-fi NFC, snap-back tlačítko

Zápory: Relativně vysoké RRP, konkurenti za stejné peníze nabízejí větší zoom, kvalita obrazu není nic zvláštního, využívá AA baterie, obrazovka není dotyková, hledáček není elektronický

Recenze na chip.de – 7,2/10

Nikon Coolpix L840 vychází z testu jeho šikovný kompaktní fotoaparát s dlouhou výdrží. 38násobný zoom a mnoho kreativních filtrů potěší kdejakého běžného fotografa. Nicméně významné nedostatky v kvalitě obrazu, pokud je o míru šumu, ostrost hran či manuální režim expozice, mohou vadit vážným amatérským fotografům.

Klady: 38násobný zoom, výklopná obrazovka, Wi-fi a NFC, autofokus, rychlost fotografování

Zápory: Hluk, ostrost hran

Vývoj ceny Nikon Coolpix L840

7.6 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Fotoaparát Nikon Coolpix L840 je snadno ovladatelný všestranný přístroj s 38násobným zoomem. Za tuto cenu však nelze očekávat žádnou špičkovou kvalitu obrazu.

Uživatelé Amazon.com
8.3
photographyblog.com
8
ephotozine.com
7
chip.de
7.2
Uživatelské hodnocení: 4.5 (1 hlasů)
Porovnat ceny Nikon Coolpix L840

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte