Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Acema

10. 6. 2022 aktualizováno

Acema nebankovní půjčka pro OSVČ srovnání

Hledáte rychlý úvěr bez papírování a zdlouhavého schvalování? Acema vám zajistí peníze do 48 hodin. Kompletní nabídku nebankovních úvěrů představíme v naší podrobné recenzi. Nevynecháme ani zákaznický servis nebo speciální úvěry pro podnikatele a živnostníky.

Informace a historie

Acema je česká společnost založená v roce 2000. Spadá mezi nebankovní poskytovatele půjček. Své služby nabízí velkým firmám, živnostníkům i lidem s finančními problémy. Jako jedna z mála společností dokáže zajistit financování i klientům s exekucí.

nejlepší podnikatelský úvěr Acema

Úvěrové služby dosud využilo přes 17 000 zákazníků a souhrn poskytnutých úvěrů překonal 6 miliard Kč. V roce 2018 získala Acema osvědčení České národní banky a zařadila se mezi licencované poskytovatele bankovních úvěrů.

Na co Vám Acema půjčí

Acema nabízí neúčelovou půjčku na cokoli, americkou hypotéku i speciální úvěr určený zadluženým klientům. Nabídka pro podnikatele a živnostníky zahrnuje kromě zajištěného a nezajištěného úvěru také dohypotéku nebo zpětný leasing.

nejlepší nebankovní půjčka od Acema

Standardní osobní půjčka

Osobní půjčka vám zajistí až 8 milionů Kč s dobou splácení do 20 let. Peníze můžete využít na cokoli, překážkou není ani vyrovnání exekuce. Řádné splacení vždy garantujete nemovitým majetkem. Kromě domu či bytu může jít třeba o pozemek. Nemovitost nemusíte vlastnit. Ručit za vaši půjčku může třetí osoba.

Testado radí

Hodnota půjčky nesmí přesáhnout 70 % hodnoty nemovitosti.

Půjčku lze sjednat během 10 minut. Stačí odeslat žádost o úvěr pomocí jednoduchého elektronického formuláře. Bankéř vás neprodleně kontaktuje a dohodne podrobnosti smlouvy. Ocenění nemovitosti zajišťuje Acema zdarma. Úroky začínají na 8,69 %.

Americká hypotéka

Pod názvem americká hypotéka nabízí Acema úvěr, kde nemusíte platit žádné měsíční splátky. Vše uhradíte až po uplynutí předem dohodnuté doby. Ideální řešení v případě, kdy plánujete krýt úvěr ziskem z prodeje nemovitosti nebo jiného cenného majetku.

Nemovitost bez dluhu

Speciální úvěr slouží především jako ochrana před věřiteli v případě, kdy vám hrozí exekuce a zabavení vašeho majetku. Pokud vlastníte nemovitost s hodnotou vyšší než dluh, pomůže vám Acema úvěrem i odborným poradenstvím. Okamžitě můžete čerpat zálohu až 750 tisíc Kč. Přesné podmínky se v tomto případě nastavují individuálně. Přirozeně počítejte s vyšším úrokem.

nejlepší rychlá půjčka Acema

Podnikatelská půjčka

Acema patří k nejoblíbenějším poskytovatelům nebankovních půjček pro podnikatele a živnostníky. Firmy s ročním obratem přes 1 milion Kč mohou využít půjčku až 15 milionů Kč bez ručení. Peníze získáte během 24 hodin. Pokud budete ručit nemovitým majetkem, můžete čerpat až 50 milionů Kč se splatností 20 let. Nemusíte dokládat žádné výkazy nebo řešit kontrolu registrů. Problémem nejsou ani sezónní splátky.

Pokud máte na domě hypotéku a potřebujete další půjčku, můžete využít dohypotéku. Prakticky jde o druhou hypotéku. Díky zajištění vám druhá hypotéka přinese výhodnější podmínky než standardní úvěr bez ručení. Acema připravila také alternativu pro zadlužené společnosti. Pomocí zpětnému leasingu ochráníte svůj majetek v případě, kdy vám banka odmítne poskytnout úvěr.

Chcete realizovat větší realitní projekt nebo rekonstruovat starší byt s cílem výhodně jej prodat? Pak vás osloví developerský úvěr. Čerpat lze až 50 milionů Kč se splatností do 10 let.

  • Chcete srovnat Acemu s konkurencí? Pomůže vám náš podrobný test nejlepších podnikatelských úvěrů.

Jak funguje půjčka od Acemy?

Jednoduché a rychlé jednání patří k největším výhodám společnosti. Žádost o půjčku zašlete pomocí jednoduchého elektronického formuláře, kde kromě osobních údajů vyplníte také požadovanou sumu a délku splácení. Následně vás kontaktuje bankéř a během několika minut domluví veškeré podrobnosti.

Náš tip

Potřebujete peníze co nejdříve? Využijte infolinku a nemusíte čekat až vám finanční poradce odpoví na zprávu.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

V případě půjčky bez zajištění můžete mít peníze na účtu do 48 hodin od podání žádosti o úvěr. Zajištěné půjčky zahrnují i ocenění nemovitosti či majetku, který slouží jako záruka. Jejich vyřízení proto trvá obvykle déle. Jestliže peníze potřebujete bez zbytečných odkladů, poskytne vám Acema zálohu. Dle typu úvěru až 750 tisíc Kč. Výjimkou je pouze developerský úvěr pro stavební projekty, kde firma poskytuje zálohu až 1 milion Kč.

Půjčka na auto od Acemy

Pro snadnější srovnání Acemy s ostatními poskytovateli půjček využijeme modelový příklad. Půjčka na auto je velmi častá. V našem případě budeme žádat 300 tisíc Kč při měsíční splátce kolem 10 000 Kč. Doba splácení by tak neměla přesáhnout 3 roky.

Testado radí

Úvěrová kalkulačka na webu Acemy je bohužel pouze orientační. Pro přesné údaje musíte kontaktovat finančního poradce společnosti.

Reprezentativní příklad autopůjčky

Pokud si dnes (červen 2022) půjčíte 300 tisíc Kč s délkou splácení 3 roky, je nejnižší měsíční splátka 9 842 Kč. Celkem zaplatíte minimálně 354 312 Kč. Úroková sazba začíná na 8,69 %. Počítat ovšem musíte také s provizí společnosti a dalšími administrativními náklady. Například zápisem do katastru nemovitostí. Přesnou výši těchto nákladů se dozvíte během projednávání smlouvy.

nejlepší půjčka na auto od Acema

Co když nebudu moci splácet?

Acema bohužel nenabízí žádné pojištění schopnosti splácet. Pokud se dostanete do nečekaných finančních potíží, bez váhání společnost kontaktujte. Můžete se dohodnout na novém splátkovém kalendáři, případně odkladu splátek.

Pozor

Při podpisu smlouvy se zavazujete informovat Acemu do 10 dnů o všech změnách, které ohrožují vaši schopnost úvěr řádně splatit. Pokud podmínku porušíte, může společnost požadovat bezodkladné uhrazení zbývající dlužné částky do 30 dnů.

Zákaznická podpora

Infolinka funguje od pondělí do čtvrtka mezi 8:00 a 16:30 a v pátek od 8:00 do 15:00. Prakticky veškerou administrativu zařídíte online nebo telefonicky. Pokud budete mít zájem, můžete navštívit i pražskou kancelář, kde společnost Acema sídlí.

Webové stránky jsou jednoduché a přehledné. Totéž bohužel nelze říci o smlouvách. Text je sice srozumitelný, ale postrádá výraznější grafické členění, které by umožnilo rychle najít klíčové informace. Jednotlivé odstavce musíte pozorně číst, jinak snadno přehlédnete podstatné detaily.

Závěrečné hodnocení

7.9

Výborná

Acema patří mezi přední nebankovní poskytovatele půjček. Ověřená společnost skvěle doplňuje nabídku v oblastech, kam běžné banky příliš nezasahují. Dokáže pomoci zadluženým klientům v exekuci i začínajícím developerům, kteří potřebují půjčit vyšší částku. Výhodou je rychlé jednání bez zbytečné administrativy.

Volné podmínky pro poskytnutí úvěru se ovšem odráží na úvěrových sazbách. Pozorní musíte být také při pročítání smluv, které se bohužel drží tradičního právního pojetí a postrádají přehlednější a modernější design.

 

Nabídka půjček
8.5
Výše úroku a RPSN
8
Poplatky
7.5
Rychlost sjednání půjčky
9.5
Půjčka na auto
8
Zákaznická podpora
6
Klady
  • Rychlé jednání
  • Podnikatelský úvěr až 50 milionů Kč
  • Půjčkou lze splatit i exekuci
  • Licence ČNB
  • Specializované druhy úvěrů
  • Půjčka bez nahlížení do registru
Zápory
  • Pokud nepodnikáte, musíte půjčku vždy krýt nemovitým majetkem
  • Tradiční styl smluv

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (25 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Pavel Prejsek (21. 3. 2024 16:03)

Podařilo se mi u nich získat úvěr mimo tradiční bankovní sféru, protože tam mi to neprošlo a tady to síto nebylo tak přísný. O něco připlatím, ale finančně jsem tu dostal přesně tolik, kolik jsem během několika dnů potřeboval mít na účtu. Úrokově to nevychází špatně.

Odpovědět
Uživatel
Zdeněk (25. 4. 2024 17:04)

Úrokově srovnatelný s bankou, čekal jsem, že to bude daleko větší mazec, ale překvapili.

Odpovědět
Uživatel
Jiří (8. 2. 2024 15:02)

Acema pro mě byla finanční resuscitací.

Odpovědět
Uživatel
David Al. (21. 12. 2023 15:12)

Podmínky se tu daly unést, úrokově celkem taky, já jsem hlavně spokojený, že mi vůbec měl kdo půjčit a hold za svojí blbost musím platit, ale nepřijdu o střechu nad hlavou.

Odpovědět
Uživatel
Jáchym (28. 9. 2023 20:09)

Proklientský servis mi tu žádost o půjčku dost usnadnil.

Odpovědět
Uživatel
Marek (20. 7. 2023 14:07)

Obstál jsem u nich se žádostí, měl jsem co do zástavy, takže hlavní podmínka splněná a oni s přístupem na úrovni peníze do úvěru poskytli.

Odpovědět
Uživatel
T.Turza (7. 6. 2023 17:06)

Půjčku jsem tu měl jednu a byl jsem s poskytovatelem spokojený.

Odpovědět
Uživatel
Fil (10. 11. 2023 16:11)

Půjčoval jsem si tu i opakovaně a zas to běží v pohodě. První půjčka tu byla v podstatě zkouška, tak teď už vím, jak se tu chovat a držet si pravidelnost splátky.

Odpovědět
Uživatel
Jirka (10. 3. 2023 17:03)

Na posudek jsou vcelku rychlí, hlavně jsem splnil jejich konkrétní požadavek bez kterého bych tu nepochodil, zaručit se nemovitostí, takže pak už to bylo jen o jejich papírování a domluvě jak dlouho jim to budu splácet a kolik. Úrok na nebankovní sektor mi nepřijde špatný.

Odpovědět
Uživatel
Rišan (20. 1. 2023 13:01)

Řešil jsem to s nimi hlavně po internetu, nějaký čas to s nimi zabere, ale pro mě bylo důležitý, že mi schválili potřebnou částku, takže za mě ok.

Odpovědět
Uživatel
Markéta Nyklová (9. 12. 2022 21:12)

Na lince mají posazenou fajn operátorku, která mě seznámila s jejich půjčkou za jakých podmínek jí mohu získat a co vše k ní potřebuji.

Odpovědět
Uživatel
Jakub D. (15. 9. 2022 16:09)

Kvůli dohadům ve firmě jsem tady řešil úvěr na vyplacení společníka, abych nemusel prodávat majetek nebo třeba i propouštět. Peníze mi tu poskytli na potřebnou dobu, takže to i v jednom dokážu poplatit, jak se ve smlouvě dohodlo.

Odpovědět
Uživatel
Vašek (4. 8. 2022 14:08)

V exekuci bych přišel celkem o dost a než to riskovat, tak se mi podařilo sjednat u Acemy úvěr, který mi celou položku pokryl a nastavený splátky mě ani tolik neškrtí vzhledem k tomu, že se šlo domluvit na jejich výši a délce splácení.

Odpovědět
Uživatel
Martin (17. 6. 2022 12:06)

Mám u nich od loňska půjčku a ta kalkulačka je sice orientační, ale dá se z ní dobře vyjít. Celkově se to pak stejnak domlouvá s jejich zaměstnancem, který vychází z údajů od odhadce nemovitosti, co se dá k zástavě. V zařizování jsou poměrně i pružní, takže na vyplacení člověk moc dlouho nečeká. Super je záloha v keši.

Odpovědět
Uživatel
Naďa (27. 10. 2022 15:10)

Viděla jsem jí tam, ale spíš jsem to nechala na nich ať mi řeknou, jaký mám u nich možnosti a jestli jsem od nich vůbec půjčku schopná dostat. Protože u banky přes exekuci vlak nejel, tady jsem prošla taky nějakým posouzením, ale nebylo tak přísný a půjčku mi tu umožnili.

Odpovědět
Uživatel
Tomáš Král (24. 8. 2023 13:08)

Mně to jako prvotní nástřel a ukázka toho, na kolik mi u nich vyjde cca měsíční splátka podle rozložení přijde dobrý. Člověk si aspoň udělá představu a pak už je to si to s nimi probrat a dojednat další podmínky eventuelně udělat úpravy, aby to sedělo na tělo.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář