Recenze Acer Aspire V15 Nitro (Black edition)

Acer Aspire V15 Nitro Black Edition (NX.G6HEC.001) je solidní všestranný notebook navržený pro zábavu, ale dostatečně univerzální i pro práci. Pokud však hledáte přístroj ke konkrétní činnosti, mezi herními notebooky, hybridy a ultrabooky naleznete lepší volby.

KLADY:
  • Dobrý herní a systémový výkon
  • Lehký a snadno přenosný
  • Nadprůměrné reproduktory

ZÁPORY:
  • Velmi krátká výdrž baterie

Recenze na notebookcheck.com – 8,1/10

Štíhlý, elegantní, silný – sérií Aspire V15 Nitro spustil Acer dobře udělanou řadu herních notebooků. Acer vylepšil série a nahradil GeForce GTX 860M grafickou kartou GeForce GTX 960M GPU. V důsledku toho se mírně zvýšil grafický výkon.

Klady: Matný, jasný a kontrastní 4K IPS displej, tenké tělo, velmi vysoký systémový výkon, dobrý herní výkon, rychlý SSD disk, velký úložný prostor díky druhému pevnému disku

Zápory: Žádné údržbové víko, špatná životnost baterie

Recenze na trustedreviews.com – 6,6/10

Dobrá specifikace znamená, že tento Acer má dostatek výkonu pro hraní her a náročnou práci, což je podpořeno přiměřenou ergonomií a dobrou kvalitou displeje. Sráží ho však jeho tepelný výkon a životnost baterie, ačkoli hardcore hráči nebudou spokojeni ani s jeho klávesnicí a touchpadem. Celkově se jedná o slušný víceúčelový notebook, ale pokud hledáte přístroj ke konkrétní činnosti, pak mezi herními notebooky, hybridy a ultrabooky naleznete lepší.

Klady: Výkonné grafické jádro NVIDIA, procesor i7, jasný displej s decentními barvami, dobrá klávesnice, rázné, bohaté reproduktory

Zápory: Při vysokých teplotách se procesor dusí, nezajímavý vzhled, průměrná výdrž baterie

Recenze na theinquirer.net – 7/10

Acer Aspire V15 Nitro Black Edition je solidní všestranný notebook navržený pro zábavu, ale dostatečně univerzální i pro práci. Podobně výkonné stroje jsou v této cenové hladině raritou a ačkoli se uživatelé tabletů a ultrabooků mohou tomuto modelu vysmívat za velikost, na poli herních přístrojů se jedná o překvapivě přenosnou variantu. Od skutečně dobrého hodnocení však Aspire V15 Nitro zrazuje krátká výdrž baterie.

Klady: Velmi výkonný; živý displej; Windows 10, velký hybridní HDD/SSD

Zápory: Těžký, bloatware (zbytečný software), špatná výdrž baterie

Recenze na pcadvisor.co.uk – 6/10

Acer Aspire V15 Nitro Black Edition je notebook s Ultra HD displejem, slušným grafickým procesorem a dobrými reproduktory zaměřený na zábavu.

Klady: Dobrý procesor a grafická karta, kvalitní displej, nadprůměrné reproduktory

Zápory: Baterie je zklamáním

Recenze na laptopmag.com – 6/10

Acer Aspire V15 Nitro Black Edition zabalil solidní herní výkon a displej s rozlišením 4K do lehkého balíčku, který však nebudete moci nechávat dlouho odpojený.

Klady: Dobrý grafický a celkový výkon, lehký a přenosný design, rychlé SSD, hlasitý zvuk

Zápory: Velmi krátká výdrž baterie, mělká klávesnice, tmavý displej

6.7 Celkové hodnocení
Ucházející

Acer Aspire V15 Nitro Black Edition je solidní všestranný notebook navržený pro zábavu, ale dostatečně univerzální i pro práci. Pokud však hledáte přístroj ke konkrétní činnosti, mezi herními notebooky, hybridy a ultrabooky naleznete lepší.

notebookcheck.com
8.1
trustedreviews.com
6.6
theinquirer.net
7
pcadvisor.co.uk
6
laptopmag.com
6
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii notebooků dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte