Náš tip

Recenze Acer Predator 15

Při výběru herního notebooku střední třídy určitě nesmíte zapomenout na Acer Predator 15. Na první pohled zaujme svým křiklavým a nevšedním designem, špičkovými komponenty a také úhlopříčkou pouhých 15 palců. Bohužel je však na svoji velikost poměrně těžký a masivní. Na druhou stranu má ve své třídě bezkonkurenčně nejdelší výdrž baterie a nejlepší výkon, který ale při velkém zatížení kolísá.

KLADY:
 • Velmi dlouhá výdrž baterie
 • Jeden z nejlepších ve své třídě
 • Chlazení
 • USB 3.1
 • Skvělý výkon
 • Špičkové parametry

ZÁPORY:
 • Váha
 • Velikost
 • Chybí podpora G-Sync
 • Hlučný
 • Výstřední design
 • Cena

Recenze na notebookcheck.net – 8,5/10

Acer vytvořil relativně úspěšný špičkový herní laptop. Celkově se však 15 palcové notebooky nehrnou do předních příček v oblíbenosti. Speciálně zde bychom mohli zmínit vysokou váhu. Acer mohl také vylepšit zvuk, velikost paměti grafické karty, nebo CPU turbo.

Klady: Vysoce kontrastní a přesná IPS obrazovka, uspokojívý povrch toutchpadu, USB 3.1, vyjímatelný disk, velmi dobrá životnost baterie, podsvícená klávesnice

Zápory: Při velké zátěži kolabuje, G-Sync funguje jen s externími monitory, při velké zátěži se baterie lehce vybije, špatný zvuk, málo možností úprav, poměrně těžký, nešťastný design

Recenze na pcmag.com – 8/10

Acer Predator 15 nabízí velmi velké množství toho, co byste požadovali po herním laptopu střední třídy: Vysokou rychlost, grafický výkon a dlouhou výdrž baterie. Jen škoda že přichází za tak vysokou cenu.

Klady: Intel Core i7, grafická karta Nvidia GeForce GTX, 32GB RAM, skvělý výkon, vyměnitelný větrák, ve své třídě nejlepší životnost baterie, 512GB SSD a 1TB HDD, velké množství portů, USB 3.0

Zápory: Cena, váha, nepodporuje G-Sync

Recenze na cnet.com – 8,1/10

Acer Predator 15 je jeden z nejrychlejších herních notebooků které jsme testovali a dokonce potřebuje přídavné chlazení, aby ukočíroval špičkové součástky v malém 15 palcovém těle.

Klady: Výdrž baterie je výborná, špičkové součástky, přídavné chlazení

Zápory: Křiklavý, větráky jsou hlasité

Recenze na techradar.com – 9/10

Predator 15 je velký úspěch ve světě herních laptopů. Jeho výkon a vlastnosti dodávají pocit, že jeho předražená cenovka je stále v normě.

Klady: Kvalitní konstrukce, nádherná obrazovka, překvapivá výdrž baterie

Zápory: Váha, hlasitost

Recenze na ultrabookreview.com – 8/10

Pro lidi hledající 15 palcový herní laptop s Nvidia 970M nebo 980M je Predator 15 solidní kup. Navíc je cenově dostupnější než některé konkurenční alternativy. V balíku naleznete také dobrou obrazovku, excelentní klávesnici a velkou výdrž baterie v porovnání s konkurencí. Nicméně je těžší a tlustší než ostatní modely.

Klady: Dobrá konstrukce, skvělý displej, výborná klávesnice a trackpad, stabilní výkon, nehřeje, velká baterie, rychlá Wi-Fi, dobrá cena

Zápory: Masivní, tlustý a těžký na 15 palců, při zátěži je velmi hlasitý, hodně Led světel která nelze vypnout, špatné reproduktory, nepodporuje GSync

8.3 Celkové hodnocení
Skvělé

Herní Acer Predator 15 je bezkonkurenčně špička ve střední třídě. Našlapaný výkonnými komponenty hravě zvládne utáhnout na plné detaily většinu dnešních her. Ty si pak můžete náležitě vychutnat na Full HD displeji. Jeho jedinou slabinou jsou tak váha a hlasitost mnoha větráků při větší zátěži. Tyto dva zápory však málokterého hráče odradí.

notebookcheck.net
8.5
pcmag.com
8
cnet.com
8.1
techradar.com
9
ultrabookreview.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější notebooky dle heureka.cz

Právě zlevněné notebooky

 

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte