Náš tip

Recenze Acer Predator 17

Predator 17 je první herní notebook od společnosti Acer a rozhodně se nejedná o notebook špatný. Hlavní přednosti jsou vysoký výkon, povedený displej a překvapivě dobrá výdrž baterie. Design je hodnocen taky především pozitivně, ale je hodně výrazný a nemusí vyhovovat každému. Nevýhodou je robustní zpracování, které se hodně pronese při častém cestování a hlučné ventilátory. Přesto se jedná o velmi povedený herní notebook, který vám ale také výrazně odlehčí peněženku.

KLADY:
 • Vysoký výkon
 • ISP displej
 • Dobrá výdrž baterie
 • Užitečný software
 • Design

ZÁPORY:
 • Hlučné ventilátory
 • Těžký a robustní
 • Výrazný design nemusí vyhovovat všem
 • Prémiová cena

Recenze na notebookcheck.net – 8,3/10

Acer představil svůj první pokus o herní notebook a nutno říci se jedná o pokus úspěšný, přestože notebook potřebuje v některých oblastech ještě trochu vylepšit.

Klady: Jasný IPS displej s dobrým kontrastem, pohodlný povrch touchpadu, USB 3.1 s thunderbolt, kvalita zpracování, pohodlná opěrka rukou, vyměnitelná optická jednotka, klávesnice je podsvícená, dobrá výdrž baterie, užitečné nástroje, výsoký výkon

Zápory: CPU Turbo nemůže být využit úplně, GTX 970M má pouze 3 GB RAM místo 6 GB, GPU je trochu přiškrcené v extrémních situacích, hlučný, G-Sync pouze pro externí monitory, těžká šase, baterie se vybijí velmi rychle při extrémním zatížení, zvuk mohl být lepší 

Recenze na techradar.com – 9/10

Pokud by byl trochu tišší a o něco levnější, tak by se Pradator 17 blížil dokonalému hernímu notebooku. Ale i přes tyto drobné výtky se jedná o skvělý notebook, který kombinuje solidní výkon, spolehlivou baterii a i design je ucházející. Akorát ho neberte na výlety.

Klady: Zářivý displej, poutavý design, Výkonný při 1080p, chladící systém je efektivní

Zápory: Těžký a robustní, hlučné ventilátory 

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Verdikt je jasný Acer Predator 17 je jeden z nejlepších 17- palcových herních notebooků na trhu.

Klady: Zvládne jakoukoli hru na 1080p, působivá klávesnice a trackpad, kvalitní displej a reproduktory, překvapivě dobrá výdrž baterie

Zápory: Konkurence dokáže nabídnout o něco lepší displej a zvuk, těžký a neskladný, průměrný SSD, rozdělující design

Recenze na laptopmag.com – 8/10

Predator 17 kombinuje vynikající herní výkon, výrazný design a užitečný software. Bohužel všechny tyto přednosti jsou dostupné pouze těm, kteří jsou ochotni zaplatit prémiovou cenu.

Klady: Fantastický design, výdrž baterie, výrazný design, užitečný software

Zápory: Maximum monitoru je 1080p, postrádá Nvidia G-Sync

8.3 Celkové hodnocení
Skvělé

První herní notebook od Aceru se povedl. Predator 17 nabízí velmi vysoký výkon, kvalitní displej a trochu netypicky pro herní notebook i dlouhou výdrž baterie. Design je výrazný a povětšinou hodnocen pozitivně, ale notebook rozhodně není žádný drobeček a časté cestování s ním nebude zrovna pohodlné. Je nutné i počítat s hlučnějšími ventilátory, ale celkově se jedná o vynikající herní notebook.

notebookcheck.net
8.3
techradar.com
9
trustedreviews.com
8
laptopmag.com
8
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

Nejprodávanější herní notebooky dle heureka.cz

Právě zlevněné notebooky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte