Recenze AEG Lavatherm T75370AH3

Sušička AEG Lavatherm T75370AH3 je k dostání za 11 000 Kč a za tuto cenu nabízí velmi dobré sušení v 16 různých programech, při kapacitě prádla 7 kg. Z vlastností potěší odložený start, přehledný displej či zvukový signál. Spotřeba energie a hlučnost jsou ale spíše průměrné. Někomu též může vadit delší doba sušení, anglické popisky či nedostatečný návod.

KLADY:
  • Cena
  • Dostatek programů
  • Stranově vyměnitelná dvířka
  • Možnost odvodu kondenzátu do odpadu

ZÁPORY:
  • Hlučnost
  • Ovládání není v češtině
  • Dlouhá doba sušení
  • Nedostatečný návod

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,0/10

Průměrné hodnocení 26 uživatelů je 4,5 hvězdiček, přičemž nákup sušičky AEG T75370AH3 doporučuje 88% zákazníků. Za dobrou cenu odpovídající kvalita.

Klady: Cena, jednoduché ovládání, vyhovující programy

Zápory: Dlouhá doba sušení, nemá popisky v češtině, kostrbatý návod, hlučnost

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,9/10

Průměrná známka 17 uživatelů je 4,45 hvězdiček. Jedná se o dobrý výrobek za dobrou cenu, který však má několik nedostatků.

Klady: Dostatečný výběr programů, snadná obsluha, přehledný displej

Zápory: Hlučnost, nemá filtr před samotným žebrováním tepelného výměníku (= časem bude třeba vyčištění servisním technikem), mizerný návod

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměr ze 144 hodnocení je 91%. Sušička AEG je úžasný pomocník. Lehce se ovládá a prádlo je skvěle vysušené. Je úžasné, že většina se nemusí žehlit.

Klady: Cena, možnost napojení odvodu kondenzátu přímo do odpadu, počet programů, přístupnost filtrů,  tepelné čerpadlo, stranově přehoditelná dvířka

Zápory: Hlučnější, ovládací panel v AJ, dlouhá doba sušení, nikde se neuvádí při jaké teplotě se prádlo suší, neprůhledné dveře, čas do konce je orientační a neodpovídá realitě

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 32 zákazníků je 4,8/5. S nákupem jsou spokojeni. Sušička suší dobře, snadno se ovládá a lze  ní vyměnit dvířka na opačnou stranu. Jen by mohla být trochu tišší.

Klady: Cena/kvalita, hodně programů, snadná obsluha, stranově vyměnitelná dvířka

Zápory: Hlučnější

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 95 zákazníků Mall.cz je 4,8 hvězdiček a spokojeni jsou jak s cenou, tak i kvalitou. Výborný pomocník, který ušetří spoustu času. Prádlo je hebké a až na výjimky se nemusí žehlit.

Klady: Skvěle suší, snadno se čistí, jednoduché ovládání, možnost odvodu kondenzátu do odpadu, dostatečná nabídka programů, kvalitní zavírání dvířek

Zápory: Hlučnost, ovládací panel není v češtině, neukazuje teplotu sušení

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

AEG Lavatherm T75370AH3 je dobrá kondenzační sušička s tepelný čerpadlem za přijatelnou cenu. Nabídka 16 programů je dostatečná, stejně jako kapacita 7 kg prádla. Z funkcí lze zmínit odložený start, přehledný displej či zvukový signál. Hlučnost a spotřeba energie by však mohly být lepší. Stejně jako pár dalších detailů, které ubírají na maximálním hodnocení.

Zákazníci alza.cz
9
Zákazníci datart.cz
8.9
Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější sušičky dle heureka.cz

Právě zlevněné sušičky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte