Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Alcatel Idol 3 ot 6039y

20. 4. 2019 aktualizováno

Alcatel Idol 3 OT-6039Y

Alcatel Idol 3 OT 6039Y je cenově přístupný a kompaktní chytrý telefon, jenž se vyznačuje výkonem převyšujícím očekávání dané jeho cenové kategorie. Jeho atraktivní design a kvalitní zpracování okamžitě upoutají pozornost. Telefon je vybaven kvalitním 4,7palcovým IPS LCD panelem s rozlišením 720p. Díky menším rozměrům dosahuje vysoké hustoty pixelů, konkrétně 312 pixelů na palec, což vede k vynikající reprodukci barev, hloubky a kontrastu. Idol 3 také disponuje hlasitými reproduktory a podporou 4G LTE.

Nicméně, jak bylo zjištěno v recenzi, telefon není bez svých nedostatků. Kamera má problémy v situacích s nízkým osvětlením, RAM kapacita může být pro náročnější multitasking nedostačující a baterie není zrovna velká. Navzdory svým atraktivním vlastnostem recenzenti doporučují zvážit i alternativu v podobě konkurenčního modelu Moto G, který za stejnou cenu nabízí lepší celkový výkon.

Přesto je třeba zdůraznit, že uživatelé hodnotí Idol 3 kladně. Oceňují jeho kompaktní rozměry usnadňující jednoruční ovládání a pohodlné nošení v kapse. Telefon získává uznání také pro svůj kvalitní zvukový výkon a odolnost vůči pádům. Někteří uživatelé jej dokonce označují za nejlepší telefon, který kdy vlastnili.

Závěrem lze říci, že Alcatel Idol 3 OT 6039Y je solidní a cenově dostupný smartphone, který přináší některé prvky běžně spojované s prémiovými modely. Ideálně vyhovuje těm, kdo hledají malý telefon s dobrým výkonem a kvalitním zvukem. Jeho hlavní nedostatky, jako slabší kamera v nízkém světle, omezená RAM a menší baterie, však mohou některé uživatele odradit. Přesto se zdá, že telefon si získal sympatie mnoha uživatelů, kteří ho považují za skvělou hodnotu za peníze.

V současnosti je však tento model telefonu již nedostupný. Pro doporučení jiných telefonů vám můžeme nabídnout výběr nejlepších mobilů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář