Recenze Apple iPhone 6S

iPhone 6S je další v řadě skvělých telefonů od Applu. Přichází s nádherným designem, extrémně rychlým výkonem ve všech oblastech, vylepšenými fotoaparáty a inovativní funkcí 3D Touch, díky které displej reaguje i na tlak. Mezi drobné nedostatky patří průměrná baterie a malé nerozšířitelné úložiště v 16GB verzi.

Náš tip: Přečtěte si naše velké srovnání nejlepších mobilních telefonů v různých cenových kategoriích a vyberte ten nejlepší. 
KLADY:
  • Extrémní výkon
  • Skvělé fotoaparáty
  • Inovativní 3D Touch
  • Nádherný design

ZÁPORY:
  • Baterie by mohla být lepší
  • Vyšší cena
  • Malá paměť v 16GB verzi

Recenze na cnet.com – 8,9/10

Nejnovější iPhony jsou odshora dolů lepšími telefony s mnoha vylepšeními. Majitelé iPhonu 6 nepotřebují upgrade, ale všichni ostatní by ho měli vážně zvážit.

Klady: Rychlost vylepšena všude (nový procesor, rychlejší bezdrátové připojení, rychlejší senzor Touch ID), robustnější tělo, lepší přední i zadní fotoaparáty, odvážný nový 3D Touch displej citlivý na tlak, který se v budoucnu může stát velmi užitečným nástrojem v silničních aplikacích a který již nyní nabízí nové iOS zkratky.

Zápory: Stejná baterie jako u iPhonu 6. Model 6S Plus zůstává jedinou volbou, jak získat optickou stabilizaci obrazu pro foto a video a lepší výdrž baterie. U základní verze s 16GB doplácíte na příliš malou paměť.

Recenze na notebookcheck.net – 8,9/10

Lepší je nepřítelem dobrého, což je důvod, pro se Apple iPhone 6S nemůže dostat na vrchol našeho žebříčku chytrých telefonů, stejně jako jeho předchůdce. Nejnovější smartphone od Applu je nicméně opět skvělý a extrémně výkonný technologický kousek.

Klady: Extrémně velký výkon, dokonalá kvalita zpracování, vysoká stabilita, koncepce ovládání se skutečnou přidanou hodnotou, pohodlný displej, rychlé komunikační moduly, vynikající modul GPS, slušná výdrž, dobrý fotoaparát s pěknými funkcemi

Zápory: iOS 9 má stále mouchy, NFC se nedá použít pro aplikace třetích stran, vnitřní paměť nelze rošířit, průměrný výkon fotoaparátu při nízkém osvětlení, velmi vysoká cena

Recenze na pcmag.com – 9/10

Apple iPhone 6S je kapesní osobní počítač s extrémně kvalitními aplikacemi, hrami a podporu.

Klady: Nejlepší pokrytí a rychlost ve všech amerických sítích, rychlý procesor, vynikající fotoaparáty, 3D Touch prvky vykazují potenciál

Zápory: Drahý, průměrná výdrž baterie

Recenze na techradar.com – 8/10

Apple učinil to, co jsme všichni čekali – konečně vyladil svůj nejnovější telefon. 3D Touch je ryzí inovace a telefon pracuje plynně při jakékoli činnosti – avšak je velmi podobný modelu z roku 2014.

Klady: Skvělý vzhled, 3D Touch, stabilní operační systém

Zápory: Nízká výdrž baterie, Live Photos občas nefungují, vysoká cena za obrazovku s nízkým rozlišením

Recenze na trustedreviews.com – 8,6/10

Mohl by to být nejlepší “S” telefon od Applu? Možná. Záleží na tom? Nijak zvlášť. Toto je prostě skvělý telefon.

Klady: Skvělý vzhled a dojem, 3D Touch přináší zajímavý nový rozměr, nepatrná ale užitečná vylepšení fotoaparátu, vynikající výkon, chytrý blesk předního fotoaparátu

Zápory: Baterie odradí výkonové uživatele, nemá bezdrátové nabíjení, jiné telefony se nabíjejí rychleji

8.7 Celkové hodnocení
Skvělý

iPhone 6S je další v řadě skvělých telefonů od Applu. Nadchne krásným vzhledem, extrémně rychlým výkonem, vylepšenými fotoaparáty a inovativní funkcí 3D Touch, díky které displej reaguje i na tlak. Mezi drobné nedostatky patří naopak průměrná baterie a malé nerozšířitelné úložiště v 16 GB verzi.

cnet.com
8.9
notebookcheck.net
8.9
pcmag.com
9
techradar.com
8
trustedreviews.com
8.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte