Recenze Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL

Asus ZenFone 2 Laser je dobře vypadající telefon, který se díky svému tvaru dobře drží v ruce. Dále vás na něm potěší kvalitní displej, solidní fotoaparát, podpora LTE a dostatečně velká interní paměť s možností rozšíření o MicroSD kartu. Také podpora DUAL-SIM není na škodu. Zklamat vás může slabou výdrží baterie, nepříliš výkonným procesorem či těžším přístupem pod zadní kryt.

KLADY:

  • Podpora dvou SIM karet
  • Vyměnitelná baterie
  • 16GB interní paměť rozšiřitelná o MicroSD kartu
  • LTE se všemi frekvencemi

ZÁPORY:

  • Slabší výdrž baterie
  • Přítomnost zbytečného softwaru
  • Postrádá NFC
  • Slabá hlasová kvalita

Recenze na pcmag.com – 8/10

Asus ZenFone 2 Laser nabízí solidní kombinaci výkonu, kvality fotoaparátu, a životnost baterie za dobrou cenu.

Klady: Cenově dostupný, vyjímatelná baterie, rozšiřitelná paměť,  Dual SIM sloty, dobrý výkon fotoaparátu

Zápory: Matný displej, spousta bloatware

Recenze na cnet.com  – 7/10

Asus ZenFone 2 je příliš drahý na svou vybavenost. Má stabilní výkon a skvělý fotoaparát, který fotí krásné fotky i za zhoršené viditelnosti.

Klady: Asus ZenFone 2 přináší hladký výkon, působivý fotoaparát i za horšího osvětlení. 5,5 palcový displej je ostrý a jasný.

Zápory: Telefon působí levným dojmem, má neintuitivně rozložená manuální tlačítka, uvedená cena je příliš vysoká

Recenze na notebookcheck.com – 8,2/10

Asus ZenFone 2 Laser je solidní střední cesta při volbě smartphonu. Jeho HD displej boduje výraznými barvami a sytou černou. Možnost odjímat baterii a rozšířit paměť rozhodně není k zahození. Jeho rychlé psaní a dobré reakce byly působivé. Bohužel je třeba poznamenat chudší kvalitu při hovoru. A také kryt je velmi kluzký a citlivější na známky použití.

Klady: Displej, slot pro MicroSD Kartu a Dual Sim, vyjímatelná baterie

Zápory: Hlasová kvalita, citlivý zadní kryt, životnost baterie

Recenze na svetandroida.cz – 6,2/10

Asus ZenFone 2 Laser je smartphone který nijak zvláštně nenadchne, ale ani neurazí. Jeho funkčností a výbavou je spíše pro ty nejméně náročné uživatele.

Klady: Odnímatelný zadní kryt, celkem pěkný design, Dual SIM, podpora českých LTE frekvencí

Zápory: Ne-vždy plynulý chod systému, tlusté rámečky kolem displeje, nepřesná GPS

Recenze na androidauthority.com – 8,6/10

ASUS Zenfone 2 Laser je velmi přesvědčivá volba v poli levných smartphonů se systémem Android až na jeho pár slabin jako je jas displeje, výdrž baterie a kvalita reproduktoru. Může se chlubit Gorilla Glass 4 a 3 GB RAM jsou natolik, aby tento přístroj byl jeden z našich nejoblíbenějších chytrých telefonů.

Klady: Skvělý displej, dobrý výkon, spousta užitečných softwarových funkcí, podpora 4G LTE v USA, fotky jsou velmi ostré díky laserovému automatickému zaostřování, vybaven Gorilla Glass 4, 3GB RAM v této cenové kategorii, kvalitní zpracování

Zápory: Průměrná životnost baterie, fotoaparát postrádá dynamický rozsah, horší čitelnost na slunci, mohl by být kvalitnější reproduktor, chybí NFC, přítomnost bloatware

7.6 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Asus ZenFone 2 Laser je Dual SIM smartphone s dobrým fotoaparátem, se slotem pro MicroSD a odjímatelným zadním krytem. Jeho slabší stránka je v nižší výdrži baterie, nepříliš kvalitním reproduktoru a přítomnosti zbytečného softwaru. Je to smartphone spíše pro nenáročné uživatele, kteří za své peníze dostanou solidní telefon střední třídy.

pcmag.com
8
cnet.com
7
notebookcheck.com
8.2
svetandroida.cz
6.2
androidauthority.com
8.6
Uživatelské hodnocení: 3.33 (6 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte