Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Tablety

Recenze Asus Zenpad S 8 0 Z580ca

3. 4. 2017 aktualizováno

ASUS ZenPad S8 Z580CA-1A037A je kompaktní a funkčně bohatý tablet, který kombinuje úžasný výkon a elegantní design. Tento 8″ tablet s rozlišením 2048 x 1536 bodů a operační systémem Android 5.0 se zaměřuje na poskytnutí bezkonkurenčního uživatelského zážitku.

ASUS ZenPad S8 již bohužel není v prodeji, připravili jsme pro vás testy a recenze nejnovějších tabletů.

Výkon a operační systém

ZenPad S8 je poháněn čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3560 s taktovací frekvencí 1,83 GHz a 2 GB operační paměti DDR3. Tato konfigurace zaručuje hladký a rychlý chod aplikací a plynulé přepínání mezi nimi.

Displej

ZenPad S8 se může pochlubit 8-palcovým IPS displejem s rozlišením 2048 × 1536 bodů. Displej poskytuje výjimečně jasný a ostrý obraz s živými barvami, což je ideální pro sledování videí a prohlížení fotografií.

Kapacita a rozšířitelnost

Tablet disponuje 32 GB interní pamětí, která může být dále rozšířena pomocí slotu pro microSD kartu. To umožňuje uživatelům ukládat velké množství dat a aplikací.

Fotoaparát

ASUS ZenPad S8 je vybaven 8-megapixelovým zadním fotoaparátem, který umožňuje pořizování kvalitních fotografií a videí.

Konektivita

Pro bezdrátové připojení je k dispozici Wi-Fi a Bluetooth. Ačkoli tento model neobsahuje LTE, GPS navigace je pro mnoho uživatelů skvělou náhradou.

ASUS ZenPad S8 Z580CA-1A037A je vynikající tablet pro ty, kteří hledají kombinaci výkonu, kvalitního displeje a rozšířitelné paměti v kompaktním a elegantním balení. Ačkoli může některé uživatele zklamat absence LTE, jeho výbava a vlastnosti stále nabízejí skvělou hodnotu za cenu. Tento tablet je tak ideální pro všechny, kteří hledají kvalitní a cenově dostupnou alternativu na trhu tabletů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.1 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář