Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky badoo

Nejlepší online seznamka zdarma – Badoo (recenze a test).

Online seznamování je někdy řešením v bezvýchodné situaci samoty. Najít si přátelství, flirt, románek nebo i vážný vztah je dnes díky sociálním sítím o něco lehčí. Na druhou stranu existují potenciální rizika. V testu nejlepších seznamek jsme zmínili i seznamku badoo. Pro koho je vlastně vhodná a jak je na tom s bezpečností? Nejen o tom se dočtete v naší recenzi.

Hodnocení seznamky badoo

9.2

Perfektní

Sociální síť badoo je cílená k nalezení vztahů. Hledáte přátele, lidi na pokec, flirt? Nebo se chcete zavázat? Tato seznamka je určena pro všechny typy vztahů bez ohledu na to, jaká je vaše sexuální orientace. Výhodou je, že funguje zdarma. Vybrat si však můžete i ze dvou druhů prémiového členství. Účelem je posílení profilu a rozšíření funkcí, které vám usnadní cestu k nalezení protějšku. Patří k nejpopulárnějším online seznamkám s celosvětovou působností.

Atraktivita seznamky
10
Funkce
9
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
8.5
Jednoduchost použití a kompatibilita
10
Poplatky
8.5
Klady
  • Pro všechny typy vztahů
  • Funguje bezplatně
  • Mezinárodní seznamka
  • Lze si vybrat ze dvou placených členství
  • Přívětivé uživatelské prostředí
  • Aplikace pro Android a iOS
Zápory
  • Více falešných profilů
  • Placené členství je potřeba ručně zrušit

Pro koho je seznamka badoo určená?

Badoo je sociální síť, podobně jako Tinder, která je určená k seznámení a nalezení protějšku. Není přitom podstatné, zda hledáte přátele, flirt, milence nebo vážnou známost. Je zaměřena na různé sexuální orientace. Jedno je také, jestli jste zadaný či single. Nejsilnější skupinu tvoří lidé mezi 20 a 40 rokem, kteří pochází z velkoměst.

Seznamka badoo funguje celosvětově a najdete zde zhruba 500 milionů uživatelů. Samozřejmostí je česká lokalizace. Ve standardu funguje seznamka zdarma (jako freemium). Má však i placené prémiové funkce, které slouží k vylepšení profilů a snadnějšímu hledání vztahu. 

Jelikož je na hodnocené seznamce badoo velké množství registrovaných, není problém se seznámit. Větší šanci na seznámení však mají ti, kdo si zaplatí prémiové funkce. Jinak hrozí, že se váš profil mezi tím vším množstvím lidí snáze ztratí.

Testujeme nejlepší online seznamku zdarma Badoo.

Registrace a prostředí

Pojďme se spolu podívat na proces registrace na badoo. Jako první určíte své pohlaví, zadáte jméno a datum narození. Je čas na nahrání fotky. Fotografií můžete přidat i více. Klidně 100. Dále zodpovíte, proč jste se na badoo přihlásili. Chcete jít na rande, chatovat, nebo si najít vážný vztah? Vyplníte kvíz o několika otázkách týkajících se místa pobytu, sexuální orientace, stavu, zálib. Vypíšete krátký popisek o sobě, doplníte výšku, informace o škole a pracovní pozici. 

Následují další otázky, které slouží k lepšímu poznání vaší osoby. Neminou vás ani zásadní otázky, jak jste na tom s alkoholem, kouřením a dětmi. Jaký jste typ osobnosti, znamení zvěrokruhu, zda máte domácí mazlíčky, a jaké uznáváte náboženství. Nakonec dojde k ověření fotografie. 

Online seznamku badoo si můžete vychutnat i jako mobilní aplikaci. Ta je dostupná ke stažení jak pro Androiďáky, tak pro Jablíčkáře. Webové prostředí působí jednoduše a vzhledem k responzivitě designu se skvěle orientujete i v mobilním prohlížeči.

Funkce

Na sociální síti badoo máte spousta funkcí zdarma. Na rozdíl od jiných placených seznamek můžete uživatele ihned kontaktovat. 

Chat

Využít chatových zpráv lze i bez prémiového členství. Poznat, zda si daný člověk zprávu přečetl, ale nejde. To je možné pouze u prémiového předplatného.

Seznamka Badoo v testu online seznamek a panel sympatií.

Okolí

Prohledat okolí vašeho bydliště je jednoduché. Zde vidíte uživatele, kteří se nachází ve vaší blízkosti.

Komu se líbím

Podívat se, komu se líbí váš profil, jde pouze po upgradu na Badoo Premium nebo Premium Plus. Zjistěte to a případně opětujte své sympatie.

Setkání

V panelu setkání si prohlížíte uživatele, kteří mají podobné zájmy jako vy. Vy si ty sympatické označíte srdcem. Vzájemné sympatie vás mohou vést k dalším krokům.

Neviditelný a anonymní režim

Nechcete, aby šlo vidět, že jste online? Nebo že si prohlížíte něčí profil, případně máte prémiové členství? Vše si můžete vypnout a stát se neviditelným. To lze jen u placené verze.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Seznamku badoo založil v roce 2006 ruský podnikatel Andrey Andreev. O její vývoj se zasloužili nejen Rusové, ale i Angličané. Badoo je ve vlastnictví kyperské společnosti Trading Limited. Její celosvětové fungování slučuje až kolem 500 milionů uživatelů. Počítat musíte s tím, že je na webu také spoustu neaktivních profilů. To je dáno možností fungování v bezplatném režimu.

Profily uživatelů nejsou ručně schvalovány, takže je tu mnohem větší pravděpodobnost falešných profilů. Pole pro šprýmaře jako stvořené. Pozor si však musíte dát i na další podvodníky. Tahání citlivých fotografií nebo peněz není úplně neobvyklým tématem. To je daň za mnoho bezplatných funkcí. 

Poplatky

Při registraci na seznamku badoo se můžete rozhodnout využívat bezplatné členství. Pokud u toho zůstanete, můžete sledovat lidi v okolí, chatovat, označit někoho, že se vám líbí či využít funkce pro setkání.

Badoo Premium

Prémiové členství nabízí více funkcí, které slouží k lepší viditelnosti a lepší pravděpodobnosti nalezení protějšku. Můžete se stát neviditelnými, prozkoumat, kdo se vám líbí nebo chatovat s lidmi ihned po připojení na seznamku badoo. Dále můžete chatovat s populárními členy a vaše zpráva bude mít prioritu naproti jiným. V chatu lze využívat nálepek, a když si rozmyslíte odmítnutí kontaktu, můžete to vrátit.

Doba předplatného  Cena předplatného 
1 den 79 Kč
1 týden 144,99 Kč
1 měsíc 499 Kč
3 měsíce 1 099 Kč
Doživotní 2 899 Kč

Badoo Premium Plus

Upgradovat na Badoo Premium Plus lze už za 399 Kč na týden. Nejvýhodnější nabídku pochopitelně získáte při nejdelším předplatném na půl roku. Součástí balíčku je nad rámec prémiových výhod získání dalších – 1 extra zobrazení za týden, 1 zalíbení denně, potvrzení přečtení zpráv. 

Extra zalíbení pomůže vystoupit z davu a ve výsledcích se zobrazovat. Možnost odesílání Zalíbení zvýší pravděpodobnost shody sympatií a pomůže navázat kontakt. Potvrzení o přečtení chatové zprávy vám pomůže vědět, jak na tom jste. Přečetl/a si mou zprávu?

Doba předplatného  Cena předplatného 
1 týden 399 Kč
1 měsíc 899 Kč
3 měsíce 1 799 Kč
6 měsíců 2 599 Kč

Porovnání Badoo Premium a Badoo Premium Plus

Badoo Premium Badoo Premium Plus
Podívejte se, komu se líbíte 
1 extra zobrazení za týden  ×
1 zalíbení za den ×
Potvrzení přečtení chatu ×
Vaše zprávy dostanou jako první 
Nikdy vám nedojdou hlasy
Odvolejte neúmyslné tahy doleva
Získejte neomezené filtry 
Prohlížejte si profily anonymně 
Odstranění reklam

Zobrazení v sekci Lidé v okolí

Chcete se zobrazovat ve výsledcích v okolí mezi prvními? Funkce zobrazení v sekci Lidé v okolí je zpoplatněna 100 kredity. Čím více kreditů si zakoupíte, tím levnější budou.

Podobně funguje funkce Extra zobrazení nebo zobrazení online stavu, které jsou zpoplatněny stejným množstvím kreditů. Všechny tři funkce můžete získat za pouhých 250 kreditů.

Počet kreditů  Cena předplatného 
100 kreditů 99 Kč
550 kreditů 299 Kč
1 250 kreditů 399 Kč
2 750 kreditů 799 Kč

Strhávání peněz probíhá po první platbě automaticky až do doby, kdy platby sami nezrušíte. Pokud chcete s prémiovým členstvím skončit, musíte si odebrat platební kartu z nastavení. Stejně tak lze zrušit automatické prodlužování, které je nastaveno jako výchozí. Doporučujeme si též prostudovat obchodní podmínky na badoo

Závěrečné shrnutí recenze 

V hodnocení seznamky badoo jsme si uvedli důležitá kritéria, která nám pomohou učinit finální verdikt. Víme, že má mnoho výhod, mezi něž patří i bezplatné členství. Fungovat se v tomto režimu více méně dá. Předností je množství registrovaných uživatelů a celosvětová působnost. Také její neomezenost v typu hledaného vztahu. Je jedno, jak vážně to myslíte. Zároveň pochválíme přívětivé uživatelské prostředí a intuitivní ovládání. Taktéž podporu mobilních aplikací pro Android a iOS. 

Co do nevýhod musíme uvést dvě hlavní – vyšší riziko falešných profilů a automatické prodlužování členství; jak se říká “neznalost neomlouvá”. V takovém případě se vám nemusí moc vyplatit. Po zakoupení prémiového členství se platební metoda uloží a platba se automaticky obnovuje. Pro skončení členství je nutné učinit aktivní kroky.

Jelikož nedochází k ručnímu ověřování profilů, na badoo existuje vyšší riziko podvodných uživatelů. Vtipálci nebo i nebezpeční podvodníci mají více možností zaútočit na zranitelné uživatele. Proto musíte být ostražití (což platí na všech seznamkách). Přesto patří sociální síť na seznamování badoo k populárním a oblíbeným. Velké šance na vztah získáte zejména ve větších městech.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (25 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář