Cena / kvalita

Recenze Beko DPU 7380 X

Beko DPU 7380 X patří mezi nejoblíbenější sušičky mezi českými zákazníky a to i díky druhému místu, které vybojovala v dTestu 7/2014. Potěší rozumnou cenou a velmi dobrou kvalitou sušení. Spotřeba energie je rovněž přijatelná. Z výbavy lze uvést odložený start, automatický systém proti zmačkání, dětskou pojistku, senzor sušení či možnost připojení na odpad. Nabídka 16 programů je zcela vyhovující. Na druhou stranu sušička nepotěší hlučnějším chodem a mizerným návodem. Místo piktogramů na ovládání by řada uživatelů uvítala klasické popisky. Design rovněž nepatří k nejpovedenějším.

KLADY:
  • Kvalitní a rychlé sušení
  • Cena/kvalita
  • Možnost napojení na odpad
  • Odložený start

ZÁPORY:
  • Hlučnost
  • Nedostatečný návod
  • Piktogramy místo popisků
  • Vzhled

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 28 zákazníků je 4,6 hvězdiček. Sušička výborně uspoří čas, není třeba věšet a téměř ani žehlit. Prádlo krásně voní i bez aviváže.

Klady: Snadné ovládání, možnost napojení na odpad, nenáročná obsluha, program osvěžení prádla, odložený start

Zápory: Nepřehledný návod, piktogramy místo popisků, hlučnější, nemožnost záměny otevírání dveří

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměr z 236 hodnocení je 91%. Jednoduchá obsluha, prádlo je suché a většinou se nemusí žehlit. Při péči o čtyřčlennou rodinu poskytuje velkou úsporu času i místa.

Klady: Snadné ovládání, rychlé a kvalitní sušení, dobrá spotřeba, hodně programů, dětský zámek, cena/kvalita

Zápory: Trochu hlučnější, plastové otevíraní dveří, nedostatečný manuál, design

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrná známka 27 uživatelů je 4,9 hvězdiček. Se sušičkou jsou spokojeni. Prádlo je dobře usušené, měkké, voňavé a většinou se už nemusí žehlit.

Klady: Snadné ovládání a přístup k čištění filtru, cena/kvalita, odvod kondenzátu do odpadu, rovnoměrnost a rychlost usušení

Zápory: Hlučnější chod a naopak málo hlasitá signalizace ukončení, velice tuhé otevírání dvířek, piktogramy místo popisu funkcí, hůře pochopitelný manuál

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

22 zákazníků dává této sušičce Beko průměrné hodnocení 4,8/5. Recenzenti jsou se spotřebičem spokojeni. Oblečení je krásně suché a voňavé. Při odchlupování se jedná o nepostradatelného pomocníka.

Klady: Dobré a rychlé sušení, přijatelná spotřeba, snadné ovládání i čištění filtrů, program si sám upraví dobu usušení

Zápory: Hlučnost, slabý návod

9.4 Celkové hodnocení
Skvělá

Beko DPU 7380 X je velmi dobrá sušička s tepelným čerpadlem, kapacitou 7 kg a energetickou třídou A++. Potěší dobrou výbavou a širokou nabídkou funkcí. Naopak zklame vyšší hlučnost, nedostatečný návod a nic moc design. Za cenu kolem 12 000 Kč se nicméně jedná o skvělého společníka do vaší domácnosti.

Zákazníci datart.cz
9.2
Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci kasa.cz
9.8
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější sušičky dle heureka.cz

Právě zlevněné sušičky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte