Recenze Beko DPU 8360 X

Jednou z nejoblíbenějších sušiček nižší třídy je Beko DPU 8360 X. Za cenu kolem 12 000 Kč nabízí slušnou kvalitu a pětiletou záruku. Kapacita bubnu je 8 kg. Ovládání je poměrně snadné, nicméně návod je pro začátečníka dosti zmatený. Přístup k filtru je bezproblémový a kondenzát lze napojit na odpad. Na druhou stranu se musíte smířit s několika kompromisy. Design není nekrásnější, hlučnost patří k průměru a sušička se občas vypne dříve než je prádlo zcela suché.

KLADY:
  • Cena
  • 5 let záruky po registraci
  • Možnost připojení na odpad
  • Dobrý přístup k filtru

ZÁPORY:
  • Hlučnost
  • Vzhled
  • Nejasný návod
  • Občas se vypne dříve než je třeba

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 24 uživatelů je 4,8 hvězdiček, přičemž 95% zákazníků nákup sušičky Beko DPU 8360 X doporučuje. Krásně usuší a nemačká prádlo. Trochu hlučnější, ale nic hrozného.

Klady: Kvalita sušení, jednoduchá obsluha filtrů, lze vypnout zvukovou signalizaci, funkčnost

Zápory: Trochu hlučnější, zastaralý design

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,3/10

33 uživatelů hodnotí tuto sušičku průměrnou známkou 4,65/5. Recenzenti nejvíce oceňují nízkou cenu a možnost 5leté záruky. Naopak si stěžují na nedostatečně vysušené prádlo, tichou závěrečnou signalizaci a hlučnost. Na snadnost ovládání a přehlednost návodu se názory rozcházejí.

Klady: Cena/výkon, možnost připojení na odpad, přístup k filtrům, záruka 5 let od výrobce po registraci

Zápory: Složitý návod, vyšší hlučnost, občas ukončí program dříve než je prádlo suché, tichá signalizace, dětská pojistka je pouze při spuštěném programu

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,8/10

Průměr ze 371 hodnocení je 88%. Drtivá většina zákazníků nákup sušičky Beko DPU 8360 X doporučuje. Za skvělou cenu udělá spoustu služby a stane se jedním z nejoblíbenějších pomocníků vaší domácnosti. Je však třeba počítat s pár drobnými nedostatky.

Klady: Cena/kvalita, dobré přístupy k filtrům, 5 let prodloužená záruka, možnost napojení na odpad, hodně programů

Zápory: Trochu hlučnější, některé prádlo je pomačkané, nejasný návod, nemá průhledná dvířka, krátký interval svícení vnitřního osvětlení po otevření, nepřesný čas, občas se vypíná dřív než je prádlo suché

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 13 uživatelů je 4,8 hvězdiček. Za danou cenu skvělá sušička s tepelným čerpadlem, která se snadno obsluhuje. Navíc má 5letou záruku.

Klady: Cena, dobrý přístup k filtru a zásobníku vody, jednoduchá obsluha, 5letá záruka po registraci, dostatek programů

Zápory: Trochu víc mačká prádlo, trochu hlučná

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,4/10

Průměrná známka 76 zákazníků Mall.cz je 4,7 hvězdiček. Kvalitní spotřebič s výborným poměrem cena/kvalita, nicméně s pár nedostatky jako je nezajímavý design, průměrná hlučnost, špatný návod či nepřesné čidlo vlhkosti.

Klady: Snadná obsluha, cena, prodloužená záruka, možnost napojit na odpad, suší rychle

Zápory: Hlučnost, design, zmatený návod k použití, občas vypne dříve než je potřeba

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Beko DPU 8360 X nabízí dobrou kvalitu za velmi přijatelnou cenu. Návod je trochu zmatený, nicméně ovládání se dá snadno naučit. Obsluha filtru je snadná. Potěší i 5 let záruky. Naopak vzhled je nezajímavý, hlučnost průměrná a čidlo vlhkosti občas nepřesné. Energetická třída je "pouze" A+.

Zákazníci alza.cz
9.6
Zákazníci datart.cz
9.3
Zákazníci heureka.cz
8.8
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.4
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější sušičky dle heureka.cz

Právě zlevněné sušičky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte