Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky Bluetouch BT800

Hodnocení elektrokoloběžky Bluetouch BT800Vítěz testuTestado.cz

Test nejrychlejších elektrokoloběžek vybral mezi nejlepší modely kvalitní a super rychlou koloběžku Bluetouch BT 800. Kromě slušného výkonu 800 W a vysoké rychlosti nabízí skvělý dojezd až 60 km.

Hodnocení elektrokoloběžky Bluetouch BT800

9.3

Perfektní

Testovaná elektrokoloběžka Bluetouch BT800 nabízí bezkonkurenční rychlost až 50 km/h, výborný dojezd a pohodlnou jízdu na 10palcových nafukovacích kolech s odpružením přední vidlice. Hodí se i na nezpevnění přírodní cesty. Pro začátečníky ovšem může být hůře ovladatelná.

Konstrukce a design
9
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
10
Výdrž baterie a nabíjení
9
Klady
  • Vysoký výkon
  • Rychlost až 50 km/h
  • Velký dojezd
  • Odpružená přední vidlice
  • Možnost dobíjení telefonu
Zápory
  • Vyšší hmotnost
  • Delší doba nabíjení
  • Pro začátečníky hůře ovladatelná

Konstrukce a design

Testovaná e-koloběžka pro dospělé Bluetouch BT800 má nekomplikovaný moderní design v neutrálním černém provedení a odolnou hliníkovou konstrukci zaručující dlouhou životnost. Je skládací, ovšem kvůli vyšší hmotnosti 26 kg raději nepočítejte s delším přenášením.

Dále vlastní LED osvětlení, blinkry a zadní 3D reflektor jistící bezpečnost i při jízdě po setmění. Více uživatelů v recenzích však uvedlo, že pro jízdu v noci je přední reflektor příliš slabý a nedostatečný. Výborná je naopak možnost dobíjení telefonu na cestách prostřednictvím USB portu.

Recenze a testy Bluetouch BT800

Koloběžka je určená pro ženy i muže, pro drobnější jezdce mohou být dost široká řídítka, která jsou jinak jednoduše výškově nastavitelná. Oceňujeme dlouhý a široký nášlap, na který se pohodlně vejdou obě chodidla.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Recenzovaný model Bluetouch BT800 vyniká mezi konkurenčními modely především vysokou rychlostí až 50 km/h a skvělým dojezdem až 60 km. Výkonný 800W motor si bez potíží poradí i s jízdou do kopce s až 15° stoupáním. Bluetouch je vybavena i tempomatem.

Díky odpružení přední vidlice a širokým nafukovacím 10″ kolům je vhodná i k jízdě po nezpevněním přírodním terénu. Ve vyšších rychlostech se však už docela třepe. Počítejte s nutností občasného utažení šroubků a průběžného seřizování.

Recenzovanou elektrickou koloběžku doporučujeme spíše pro zkušenější jezdce, protože pro úplné začátečníky může být hůře ovladatelná. Především to chce cit pro přidávání plynu, bleskové zrychlení vás z počátku může trochu zaskočit. Z důvodu vyšší rychlosti není vhodná na ježdění po chodnících a mezi davy lidí.

Výdrž baterie a nabíjení

Bluetouch BT800 je vybavena kvalitní 60V Li-ion baterií s velkou kapacitou 26 Ah. Bod dolů dáváme pouze za delší dobu nabíjení, do plna to trvá v průměru až 9 hodin. Dobíjecí kabel je však lehký a snadno přenosný, v pohodě jej můžete vozit s sebou.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 50 km/h
Výkon 800 W
Dojezd 60 km
Kapacita baterie 26 Ah
Rychlost dobíjení 8-9 hod.
Hmotnost 26 kg
Nosnost 120 kg
Průměr kol 10″

Nejprodávanější e-koloběžky na Heureka

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (22 hlasů)

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář