Recenze Bosch WAB 20262BY

Bosch WAB 20262BY je velmi dobrá předem plněná pračka s kapacitou 6 kg prádla, která pere účinně, tiše a úsporně. Nabízí 15 různých programů a mezi hlavní funkce patří odložený start či dětská pojistka. Ačkoli je její ovládání velmi snadné, někomu může vadit velmi stručný český návod. Mezi další nevýhody patří maximální rychlost odstřeďování, která je pouze 1000 otáček za minutu.

KLADY:

  • Dobře pere i ždímá
  • Nízká spotřeba (A+++)
  • Snadná obsluha
  • Tichý chod

ZÁPORY:
  • Pouze 1000 otáček
  • Stručný návod

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 11 zákazníků Datartu je 4,8 hvězdiček z 5 možných. Recenzenti nejvíce oceňují nízkou spotřebu, snadné ovládání a tichý chod. K pračce je přiložena nálepka s českými popisky ovladače, což je sice hezké, nicméně standardní české nápisy by byly lepší.

Klady: Jednoduché a intuitivní ovládání, nízká hlučnost, minimální spotřeba, rychlý program, stabilita

Zápory: České popisky ovládání se musí přilepit 

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,8/10

Průměr ze 36 hodnocení na heureka.cz je 88%. Recenzenti oceňují především jednoduché ovládání a instalaci, dobrou cenu a tichý chod. Nedostatkem pro někoho může být pouze 1000 otáček.

Klady: Cena, jednoduchost, zkrácený program, velká nabídka programů, hezký design, nízká spotřeba

Zápory: Stručný český návod, pouze 1000 otáček

Zákaznické recenze na heureka.sk – 8,3/10

Průměr z 26 hodnocení na slovenské Heuréce je 83%. Kvalitní výrobek v energetické třídě A+++, který dobře pere a snadno se obsluhuje. Navíc hezky vypadá.

Klady: Energetická třída, tichá, dobře pere, snadná obsluha, dobrý design

Zápory: Při vyšších otáčkách trochu piští

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

28 zákazníků eshopu Mall dává této pračce průměrnou známku 4,8 hvězdiček. Recenzenti jsou spokojeni jak s účinností praní a ždímání, tak i tichým chodem a nízkou spotřebou.

Klady: Dobře pere i odstřeďuje, srozumitelné ovládání, tichá, spousta programů, nízká spotřeba

Zápory: Menší buben

9.1 Celkové hodnocení
Skvělá

Pračka Bosch WAB 20262BY s předním plněním spadá do úsporné energetické třídy A+++. Prací chod je velmi účinný a relativně tichý. Ovládání 15 různých programů je hračka. Z funkcí jistě potěší odložený start či dětská pojistka. Naopak někoho může zamrzet maximální rychlost odstřeďování, která je pouze 1000 otáček za minutu.

Zákazníci datart.cz
9.6
Zákazníci heureka.cz
8.8
Zákazníci heureka.sk
8.3
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte