Recenze Canon EOS 700D (Rebel T5i)

Canon EOS 700D (Rebel T5i) je v podstatě stejný fotoaparát jako jeho předchůdce 650D. Kromě kvalitních snímků, nabízí vyčerpávající sadu funkcí. Nadšení fotografové jistě ocení velkou kontrolu nad přístrojem, zatímco méně zkušeným uživatelům pomůže automatická pomocná ruka.

KLADY:
  • Ostrý výklopný dotykový displej
  • Vynikající kvalita fotografií
  • Kvalitní video

ZÁPORY:
  • Zastaralý autofokus
  • Malý upgrade oproti 650D

Porovnat ceny Canon EOS 700D

Shrnutí uživatelských recenzí na amazon.com – 9,4

alaTest shromáždil a zhodnotil 2315 uživatelských recenzí fotoaparátu Canon EOS 700D / Rebel T5i / EOS KISS X7i z obchodu amazon.com a došel k závěru, že jeho průměrné hodnocení je 4,7/5, což je výrazně více něž průměrné hodnocení kategorie digitálních fotoaparátů (4,2). Názory na výkon a objektiv jsou veskrze pozitivní, stejně jako na odolnost a použitelnost. Jisté negativní komentáře jdou na adresu stabilizátoru a rozměrů. Celkově koupi tohoto modelu doporučuje 96% zákazníků.

Klady: Cena, použitelnost, odolnost, objektiv, výkon

Zápory: Spolehlivost, rozměry, stabilizátor

Recenze na pcmag.com – 7/10

Canon EOS Rebel T5i (700D) je v podstatě stejný fotoaparát jako jeho předchůdce a stále se jedná o solidní zařízení.

Klady: Rychlé spuštění a focení, ostrý výklopný LCD dotykový displej, kompaktní, téměř tichý video autofokus při použití s objektivy STM, rychlost snímkování 4fps, dobrý detail obrazu při vysokých ISO, rychlý autofokus

Zápory: Malý pentamirror hledáček, velmi omezené dávkové snímkování v režimu RAW, bez objektivu STM je autofokus videa trhaný

Recenze na cnet.com – 7,8/10

Ačkoli je Canon EOS Rebel T5i (700D) – téměř doslova – stejně kvalitní fotoaparát jako jeho předchůdce, za svými konkurenty začíná v některých ohledech zaostávat.

Klady: Skvělý výklopný displej, vynikající kvalita fotografií, solidní video, oproti svému předchůdci o něco lepší výkon

Zápory: Zastaralý autofokus, otravné drobné body v hledáčku autofokus, nevýrazná sada funkcí

Recenze na techradar.com – 9/10

Canon 700D je velmi schopný a všestranný fotoaparát, který produkuje vysoce kvalitní snímky. Má vyčerpávající sadu funkcí a poskytuje veškerou kontrolu nad přístroje, kterou očekávají nadšení fotografové, zatímco pro méně zkušené uživatele poskytuje pomoc automatické pomocné ruky.

Klady: Snímač zaznamenává spoustu detailů, vyčerpávající sada funkcí, výklopný dotykový displej, vysoce kvalitní video

Zápory: Žádný nový senzor, LCD přitahuje otisky prstů, chybí wi-fi, za ostatními zaostává dynamickým rozsahem a odstupem signálu od šumu

Recenze na trustedrivews.com – 9/10

Canon 700D je vynikající digitální zrcadlovka za dobrou cenu. Není to velký pokrok oproti 650D, ale každý, kdo hledá upgrade ze svého staršího modelu by měl mít tento přístroj vysoko na svém žebříčku, společně s menším Canon EOS 100D.

Klady: Působivé ovládání šumu, dobré zachycování videa, citlivý dotykový displej, lehké tělo

Zápory: Omezené AF body a vyrovnávací paměť brání akčnímu výkonu, tělo může na dotek působit plasticky, oproti 650D nepřináší velký upgrade

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

Canon EOS 700D (Rebel T5i) je v podstatě stejný fotoaparát jako jeho předchůdce 650D. Kromě kvalitních snímků, nabízí vyčerpávající sadu funkcí. Nadšení fotografové jistě ocení velkou kontrolu nad přístrojem, zatímco méně zkušeným uživatelům pomůže automatická pomocná ruka.

Uživatelé amazon.com
9.4
pcmag.com
7
cnet.com
7.8
techradar.com
9
trustedreviews.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nakupujte na spolehlivém a důvěryhodném obchodě

Canon EOS 700D

Kvalitní digitální zrcadlovka s CMOS snímačem s rozlišením 18 megapixelů, se kterou pořídíte špičkové fotografie v profesionálním stylu. Inovovaný procesor DIGIC 5 přináší výkonné zpracování obrazu v jakékoli situaci.

TOP 3 produkty v kategorii fotoaparátů dle heureka.cz

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte