Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze CAT S60

8. 11. 2016 aktualizováno

Telefon CAT S60 cílí na velmi úzkou skupinu zákazníků, která ocení jeho odolnost a hlavně unikátní termokameru. Pokud ale tyto funkce nevyužijete, tak určitě najdete na trhu zajímavější možnosti. Vzhledem k ceně stejné jako u vlajkových lodí dalších výrobců, telefon nabízí jen průměrnou specifikaci a zmínit musím i průměrný displej. Váha a rozměry telefonu jsou také vyšší než jsme zvyklí, ale s tím se musíme u takto odolného telefonu smířit. Velkým plusem je solidní výdrž baterie, kterou vyznavači odolných telefonů jistě ocení.

Pokud vás zajímají odolné telefony, tak se koukněte i na náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších odolných telefonů. Fanouškům značky Catterpilar pak doporučujeme Nejlepší mobily CAT.

Klady
  • Vestavěná termokamera
  • Velmi odolné provedení
  • Rozšiřitelné úložiště
  • Výdrž baterie
Zápory
  • Cena
  • Podprůměrná specifikace
  • Pomalý fotoaparát
  • Robustný a těžký
  • Průměrný displej

Recenze na cnet.com – 7,4/10

Odolné zpracování telefonu Caterpillar CAT S60 je opravdu impozatní, ale jeho použití je limitování na ty, kteří dokáží využít vestavěnou termokameru.

Klady: CAT S60 disponuje vestavěnou termo kamerou. Vydrží pád z 1,8 metru na beton a ponoření do pětimetrové hloubky. Má roršiřitelné vnitřní úložiště pomocí microSD karty a hlasitý reproduktor na přední straně.

Zápory: Telefon je citelný tlustší a těžší než ostatní smartphony. Termo kamera je “cool”, ale kromě velmi specifických případů je většinou k ničemu. 

Recenze na pcmag.com – 6/10

Vlajková loď od společnosti Caterpillar CAT S60 je jedinečný telefon s robustným a odolným tělem, který se chlubí vestavěnou termokamerou. Ale vzhledem k ceně (11/2016) nabízí podprůměrnou specifikaci.

Klady: Přesná termokamera, odolné a vodotěsné provedení, užitečné předinstalované aplikace, nejnovější Android 6.0, rozšiřitelné vnitřní úložiště

Zápory: Pomalý senzor fotoaparátu, průměrná specifikace vzhledem k ceně, zpětná klapka se může vysunout při nárazu, mdlá kvalita hovoru

Recenze na stuff.tv – 8/10

Odolné zpracování vydrží hodně a ve spojení s termokamerou se jedná o zabijácké funkce, pokud trávíte hodně času na staveništi.

Klady: Lepší termokamera než měl Predator. Odolné zpracování přežije i opravdový výprask. Baterie vydrží i několik dní.

Zápory: Mobil nevyhraje žádnou cenu za design. Příliš specifický pro většinu lidí. Stojí stejně jako vlajkové lodě ostatních výrobců, ale specifikace je horší.

Recenze na theverge.com – 6,5/10

V některých ohledech je S60 přesně to, pro co byl Android vytvořen. Poskytnout společnostem jako je Caterpillar, Flir a Bullit Mobile platformu, kde můžou předvést svůj hardware. Díky tomu mohl Caterpillar vytvořil telefon, který cílí na úzkou skupinu uživatelů, kterým nabízí vysokou přidanou hodnotu. Pro nás ostatní je S60 spíše jen zajímavost, protože na trhu je mnoho hezčích, ryhlejších a levnějších možností.

Klady: Velmi odolný, termokamera je užitečná a je s ní sranda, solidní fotoaparát

Zápory: Průměrný displej, drahý (11/2016), robustní design, aplikace pro termokameru je loudavá

7.1

Velmi dobré

Společnost Caterpillar vytvořila unikátní telefon CAT S60, který nemá na trhu obdoby. A to především díky vestavěné termokameře a velmi odolnému provedení. Pro lidi pohybující se na staveništi, apod. se jedná o zajímavou volbu, ale rozhodně to není telefon pro běžné uživatele. Pokud oželíte termokameru a slevíte trochu z požadavků na odolnost, tak na trhu najdete mnoho vhodnějších alternativ.

Trustedreviews.com
7.6
Cnet.com
7.4
Pcmag.com
6
Stuff.tv
8
Theverge.com
6.5

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor recenze

Petr Šedivý
Petr Šedivý

Profesně se věnuji online marketingu a vždy mě zajímaly nové technologie. Pravidelně radím lidem ve svém okolí s výběrem všemožné elektroniky a doufám, že mé rady někomu pomůžou i tady.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář