Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test City elektrokoloběžky Boss D1000

18. 9. 2020 aktualizováno

recenze City Boss D1000

Test nejrychlejších elektrokoloběžek nedávno vybral jako nejlepší model City Boss D1000. Podrobná recenze vám prozradí, z jakého důvodu se stala tato koloběžka vítězem. Kromě vysoké rychlosti a nosnosti toho nabízí ještě mnohem víc.

Hodnocení elektrokoloběžky City Boss D1000

8.7

Skvělá

City Boss D1000 je vítěz testů mezi nejrychlejšími elektrokoloběžkami na trhu. Kromě vysoké rychlosti nabízí dlouhý dojezd, vysokou nosnost a velká 10″ kola. Hodí se do města i terénu.

Konstrukce a design
9
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
8.5
Výdrž baterie a nabíjení
8.5
Klady
  • Velmi rychlá elektrokoloběžka
  • Nadstandardní dojezd
  • Vysoký výkon (2 motory)
  • Do města i terénu (10" kola)
  • Úžasná nosnost 150 kg
Zápory
  • Na delší „ruční" transport těžká
  • Dlouhá doba nabíjení
  • Vyšší cena

Konstrukce a design

Hmotnost koloběžky City Boss D1000 se pohybuje kolem 29 kilogramů. Přenést ji tedy není problém, na delší výlety ve složeném stavu ale není konstruována. Bytelnost konstrukce dokazuje vysoká nosnost 150 kilogramů, což je nadstandardní hodnota. Průměr kol činí 10 palců, daný typ se vyrábí v černé nebo bílé barvě.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Proč je City Boss D1000 nejrychlejší na trhu? Maximální rychlost dosahuje neuvěřitelných 45 km/h! O výkon 1 000 W se starají dva motory umístěné v zadní části koloběžky. Akcelerace z 0 na 25 km/h vyvine za 3 sekundy! To je oproti levnějším typům velký rozdíl – například model Bluetouch BT500 disponuje pouze 500 W.

Dojezd činí skvělých 50 kilometrů. Je nicméně rozhodující, v jakých podmínkách jezdíte (terén, kopce atd.), kolik vážíte a jak rychle jedete. Jízdní vlastnosti jsou díky 10palcovým kolům výborné. Testovaná elektrokoloběžka se hodí do města i mírného terénu.

Náš tip

Další inspiraci nabízí podrobný test elektrokoloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Elektrokoloběžka City Boss D1000 vlastní baterii s kapacitou 22 Ah. Pokud pojedete pouze na jeden motor (úsporně), s tímto modelem urazíte až 50 kilometrů. Doba nabíjení se pohybuje mezi 8-9 hodinami.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 45 km/h
Výkon 1 000 W (2 motory)
Dojezd 50 km
Kapacita baterie 22 Ah
Rychlost dobíjení 8-9 hod.
Hmotnost 29 kg
Nosnost 150 kg
Průměr kol 10″
Náš tip

Pokud vás vítězný model nezaujal, podívejte se na další nejrychlejší elektrokoloběžky na trhu.

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (21 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář