Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky City Boss GV5

27. 9. 2020 aktualizováno

City Boss GV5 recenze a testy

Srovnávací test elektrokoloběžek vyhodnotil City Boss GV5 jako nejlepší levný model mezi terénními elektrickými koloběžkami. Pyšní se kvalitní konstrukcí, solidním výkonem, dojezdem a bezpečnostními prvky. Na absolutního vítěze Cecotec Bongo Z OFF Road ale ztrácí.

Hodnocení elektrokoloběžky City Boss GV5

6.3

Velmi dobrá

City Boss GV5 je kvalitní elektrická koloběžka, kterou oceníte v mírném terénu a při náročnějším stoupání. Slušný výkon, jezdecké pohodlí a velká kola z ní dělají nejlepší levný model ve své kategorii.

Konstrukce a design
6
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
6
Výdrž baterie a nabíjení
7
Klady
  • Kvalitní konstrukce
  • Velká 10" kola do terénu
  • Slušný výkon 500 W
  • Kvalitní kotoučové brzdy
  • Solidní dojezd (dle ceny)
  • Světla, LCD displej
Zápory
  • Nižší nosnost
  • Průměrná rychlost
  • Vyšší hmotnost
  • Delší doba nabíjení

Konstrukce a design

City Boss GV5 je kvalitní elektrokoloběžka s velkými koly, která je díky tomu vhodná do terénu a na nezpevněný povrch. Pomocí dvojitě jištěného skládacího mechanismu ji složíte do 8 sekund. Hmotnost činí 22 kg, nosnost je doporučována do 100 kg.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Testovaná elektrokoloběžka City Boss ke svému pohonu využívá bezúdržbový motor o výkonu 500 W. Ten si poradí i s těžšími jezdci a prudšími kopci. Pro komfortní jízdu jsou skvělé přední i zadní tlumiče. Recenzovaný model je proto vhodný do terénu.

Během jízdy se vám budou hodit 3 režimy rychlosti a tempomat. Maximální rychlost elektrické koloběžky se pohybuje na hranici 35 km/h. Pro pohodlnou jízdu nechybí světlomety a odrazky. Pro efektivní brzdění slouží mechanická kotoučová zadní i přední brzda. Ty jsou na sobě nezávislé, tudíž je i takový systém bezpečnější. Řídítka jsou nastavitelná pro jakoukoliv výšku jezdce.

Náš tip

Pokud vám model City Boss nevyhovuje, podívejte se na další elektrické koloběžky.

Výdrž baterie a nabíjení

Recenze elektrokoloběžky City Boss GV5 zjistila přítomnost Li-Ion baterie s kapacitou 15,4 Ah. Taková kapacita dokáže koloběžku pohánět až 35 kilometrů na jedno nabití. Dobíjení trvá mezi 6-7 hodinami. Jestliže se akumulátor vybije, stačí vypnout motor a pomocí odrážení pokračovat v jízdě dál.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 35 km/h
Výkon 500 W
Dojezd 35 km
Kapacita baterie 15,4 Ah
Rychlost dobíjení 6-7 hod.
Hmotnost 22 kg
Nosnost 100 kg
Průměr kol 10″

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (25 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář