Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky Denver SCK-5300

15. 10. 2020 aktualizováno

recenze Denver SCK-5300

Test elektrických koloběžek vyhodnotil jako nejlepší levný model Denver SCK-5300, který doporučujeme mezi nejlepšími dětskými elektrokoloběžkami. Je vysoce skladný, lehký a nízká rychlost je vhodná pro nejmenší děti.

Vadí vám nižší rychlost a kratší dojezd? Co takhle vítěze testu dětských modelů Xiaomi Mi Electric Scooter Essential s rekuperací a podporou mobilní aplikace?

Hodnocení elektrokoloběžky Denver SCK-5300

3.3

Dobrá

Denver SCK-5300 je dětský model vhodný pro nejmenší děti. Nízká rychlost bude malým řidičům postačovat, nepatrnou váhu potom ocení při transportu. Do náročné stoupání ale nestačí.

Konstrukce a design
4
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
3
Výdrž baterie a nabíjení
3
Klady
  • Velmi nízká hmotnost
  • Vysoce skladná
  • Malá rychlost – ideální pro nejmenší děti
  • Levná dětská elektrokoloběžka
Zápory
  • Chybí bezpečnostní prvky
  • Nízký výkon, slabý dojezd
  • Nevhodná pro větší děti

Konstrukce a design

Pro nejmenší děti je vhodná dětská elektrokoloběžka Denver SCK-5300. Vyniká nízkou hmotností kolem 5 kilogramů, optimální nosností do 50 kilogramů a jednoduchou skladností. Na řídítkách nenajdete žádné páčky, rychlost se snižuje pomocí dostupné nožní brzdy.

Malá 5palcová kola se hodí pouze na hladký povrch. Denver SCK-5300 se bude dětem lehce transportovat z místa na místo, do MHD a na kratší výlety s kamarády. Řídítka jsou teleskopická, žádné přídavné funkce navíc ale očekávat nemůžeme. Chybí i bezpečnostní prvky jako jsou světla.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Jízdní vlastnosti zcela odpovídají ceně a účelu recenzovaného modelu Denver. 5“ kolečka se hodí na rovný asfalt, chatrnější konstrukce příliš pohodlí nenabídne. Pro nejmenší děti je ale stále velmi dobrá. Maximální rychlost této e-koloběžky se pohybuje kolem 6 km/h, přičemž dojezd je přibližně 6-8 kilometrů.

Znovu však připomínáme, že se jedná o dětský model. Nízký výkon 100W motoru neobstojí v náročnějších podmínkách ani kopcích. Tam koloběžka jednoduše vypoví službu.

Náš tip

Chcete koloběžku pro dospělé? V takovém případě se podívejte na test nejlepších elektrokoloběžek roku.

Výdrž baterie a nabíjení

Recenzovaný typ Denver SCK-5300 vydrží na jedno nabití baterie maximálně 8 kilometrů. Záleží dost na tom, jakým způsobem bude Denver používána a jak těžké dítě ji bude řídit. Doba nabíjení se pohybuje v časovém období 2-2,5 hodin, což není vůbec špatné.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 6 km/h
Výkon 100 W
Dojezd 6-8 km
Kapacita baterie 2 Ah
Rychlost dobíjení 2-2,5 hod.
Hmotnost 5 kg
Nosnost 50 kg
Průměr kol 5″

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (30 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář