Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky eDarling

Recenze a test seznamky na internetu eDarling.

Najít si vážný vztah nemusí být v dnešní době vůbec lehké. Seznámení přes internet je tu právě proto, aby vám našlo cestu k lidem, kteří touží po vztahu, stejně jako vy. Tato podrobná recenze seznamky eDarling odhalí, zda za to skutečně stojí. Zjistíte, jak probíhá registrace, kolik stojí členství nebo jak probíhá vyhledávání potenciálních partnerů.

Hodnocení seznamky eDarling

9.5

Perfektní

Online seznamka eDarling je jednou z nejpopulárnějších v Evropě. Posláním zakladatelů je vytvořit prostředí pro nalezení protějšku, který nejvíce vyhovuje vašim preferencím. Pro hledání zároveň nechybí vědecká metoda. To usnadňuje seznámení s člověkem, který se k vám hodí ze všeho nejvíce. Registrovat se na seznamku můžete zdarma. Pro možnost kontaktování členů je už potřeba zakoupit prémiové členství. Díky tomu je více bezpečná – profily uživatelů jsou ověřovány ručně, takže se těžko setkáte s fake profily.

Atraktivita seznamky
10
Funkce
9
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
10
Jednoduchost použití a kompatibilita
10
Poplatky
8.5
Klady
 • Vědecká metoda seznámení
 • Je cílená pro vážný vztah
 • Doporučujeme seniorům (bezpečná)
 • Najít můžete opačné i stejné pohlaví
 • Nejoblíbenější v Evropě
 • Bezpečná platforma
 • Kontakt lze navázat až po zaplacení (nikdo neotravuje)
 • Od smlouvy lze v termínu odstoupit
 • Ruční ověřování profilů
 • Blog se spoustou zajímavých informací
 • Mobilní aplikace na Android i iOS
Zápory
 • Bez členství je k ničemu
 • Automatické prodlužování členství (lze snadno vypovědět)

Pro koho je seznamka eDarling určená?

Seznamka eDarling je určena, podobně jako Elite Date, pro vážný vztah. Zároveň je referována jako seznamka pro náročné. Proč? Nejspíše právě proto, že 85 % registrovaných patří mezi lidi s nadprůměrným vzděláním.

Měsíčně se zde zaregistruje 188 000 nových uživatelů. Posláním seznamky eDarling je zprostředkovat prostředí pro rychlé a účinné hledání vážného vztahu. Nezáleží přitom, jestli hledáte muže či ženu nebo partnera stejného pohlaví.

Nejvíce zastoupených členů je ve věku od 30 do 55 let. Bát se ale nemusíte i když jste staršího věku. eDarling je skvělá seznamka pro seniory.

Test a hodnocení online seznamky eDarling a registrace.

Náš tip

Váháte, jestli jste připraveni na vážný vztah? Zkuste do začátku oblíbenou seznamku Tinder, která skvěle funguje jako aplikace v chytrém telefonu.

Registrace a prostředí

Pojďme si spolu otestovat, jak dlouho nám zabere registrace. Ta je v tomto případě zdarma. Jelikož jde o vědeckou metodu seznámení, dotazník nám nějaký ten čas zabere. Prvním krokem je vyplnění vašeho pohlaví, pohlaví hledaného partnera, vašeho rodinného statusu a nejvyššího dosaženého vzdělání. 

Dále si zvolíte, jestli je pro vás prioritní, aby vámi hledaný partner byl vzdělaný a inteligentní. Nyní se posuneme k popisu vaší postavy – konkrétně výšce a etnické příslušnosti. Vyberete si i pár obrázků, které definují vaši osobnost, zodpovíte, do jaké míry jste spokojen se sebou samotným. Otázky se budou týkat i vašeho náboženského vyznání. Nebo jak by mělo vypadat vaše první rande? Ani tato otázka není tabu. 

Zodpovíte, co je pro vás ve vztahu důležité. Posledním krokem bude uvedení odpovědí na téma vašeho životního stylu. Než se tím množstvím otázek prokoušete, zabere to kolem 10 minut. Doporučujeme si s tím ale dát tu práci a odpovídat svědomitě. Na základě toho bude vyhledána ta nejideálnější polovička pro vás. Pro dokončení registrace na eDarling bude potřeba ověřit e-mailovou adresu.

Konečně vidíme, jaké je na eDarling uživatelské prostředí. Je velmi jednoduché a intuitivní. Web krásně běží i v mobilu. Pokud jste fanouškem mobilních aplikací, můžete si seznamku stáhnout z Google Play i App Store.

Funkce

Prohlížení profilových obrázků

Fotografie navrhovaných uživatelů sice po bezplatné registraci uvidíme, ale zamlženě. Pro odemčení této funkce je potřeba zaplatit členský poplatek.

Chat

Napsat zprávu vašemu oblíbenci jde jen pro VIP členy. Bez zaplacení poplatku je tato funkce také zamčená. Zobrazit si však můžete, co vám dotyčný píše.

Návštěvy

V panelu návštěv zjistíte, kdo si vás prohlížel. Existuje tak vyšší pravděpodobnost, že natrefíte na potenciálního partnera. Ve verzi zdarma nefunguje. Ale aspoň zjistíte, kolik lidí si vás prohlédlo.

Odeslání úsměvu

Je vám někdo sympatický? Pošlete mu úsměv. Tuto funkci si užijete bez ohledu na členství.

Uživatelské prostředí internetové seznamky eDarling.

Funkce “Co by kdyby… “

Každý den nová nabídka 20 profilů lidí, kteří by vás mohli zaujmout. Zajímavá funkce, která opět zvyšuje šanci na seznámení. V bezplatné verzi si ji ale nevyzkoušíte.

Pro lepší hledání a relevantnost výsledných profilů si můžete kdykoliv změnit parametry, jako preferovaný věk a výška protějšku, vzdálenost od vašeho bydliště, plánování dětí, vzdělání a příjem, kouření a pití alkoholu nebo etnicita a náboženství.

Co je vědecká metoda eDarling?

Vědecká metoda, která predikuje nalezení vhodného partnera, je založena na matematickém modelu. Tento model využívá kritérií demografických, psychologických a osobnostních.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Testovaná internetová seznamka eDarling působí v celkem 26 zemích a patří k těm nejúspěšnějším v Evropě. Její zrod začíná v listopadu 2008 v Berlíně a stojí za ním společnost Spark Networks Services GmbH (Affinitas).

Posláním je pomáhat lidem najít vážný vztah a přitom nemuset slevovat ze svých nároků. K nejlepšímu úspěchu nalezení drahé polovičky je dobře fungující vědecká metoda.

Pokud hledáte vážnou známost, testovanou seznamku eDarling vám můžeme doporučit. Patří totiž k důvěryhodným seznamkám, která profily uživatelů ručně ověřuje. Takže je menší pravděpodobnost, že byste natrefili na nějakého podvodníka. Váš profil navíc není vidět veřejně, ale až po registraci. Fotografie se zobrazují až po zaplacení členství.

Seznámit se na online seznamce eDarling lze i podle bydliště.

Poplatky

Bezplatné členství sice funguje, ale nabízí pouze tyto funkce – zobrazení výsledků osobnostního testu, možnost přijmout návrhy partnerů, komunikovat pomocí úsměvů a lajků nebo nahrání profilové fotografie. Pochopitelné je, že nám ke komunikaci a seznámení bezplatná verze stačit nebude. 

Naopak placené členství na online seznamce eDarling poskytuje neomezený požitek ze všech funkcí. Za nic dalšího, jako je boostování profilu nebo jiné nadstandardní služby, už neplatíte. Vybrat si můžete mezi členstvím tříměsíčním, šestiměsíčním nebo dvanáctiměsíčním. 

Platba se automaticky v zadaném intervalu obnovuje, a tak musíte v případě nutnosti smlouvu vypovědět. Lze tak učinit až do tří dnů před plánovaným datem splatnosti. 

Co vám VIP placené členství nabídne? Neomezenou komunikaci s uživateli, možnost rozšíření osobnostního profilu, prohlížet si všechny fotografie nebo mít přehled o návštěvách na profilu. Dále získáte potvrzení o přečtení zprávy nebo funkci “Co by kdyby…”, která denně přijde se 20 novými návrhy partnerů.

Název a doba předplatného  Cena předplatného 
VIP Light (3 měsíce) 539 Kč/měsíc
VIP Comfort (6 měsíců) 429 Kč/měsíc
VIP Classic (12 měsíců) 269 Kč/měsíc

Je nutno podotknout, že jsou platby sice uvedeny jako měsíční, ale budou strženy paušálně za celou délku předplatného. Čím delší předplatné zvolíte, tím je pochopitelně levnější.

Vypovězení smlouvy je snadné a proveditelné pomocí tlačítka v nastavení profilu. Lze také odstoupit od smlouvy a požádat o vrácení peněz, a to do 14 dnů od zaplacení členství.

Závěrečné shrnutí recenze 

Jaký je tedy konečný verdikt hodnocení online seznamky eDarling? Výhodou je určitě vysoký standard seznámení, který u neplacených seznamek nikdy nenajdete. Zároveň můžete očekávat bezpečí a mnohem nižší riziko falešných profilů. Vtipálci nebo podvodníci tedy mají mnohem menší šanci. Díky vědecké metodě seznámení máte vyšší pravděpodobnost najít vhodnou polovičku. 

Bezplatná verze seznamky eDarling není příliš k užitku. Proto, abyste mohli kontaktovat uživatele, musíte zaplatit členství. Výhodou je, že si lze vybrat i delší časový horizont, čímž získáte výhodnější cenu. Líbí se nám též možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Pokud už o členství nestojíte, lze jej snadno zrušit stiskem tlačítka přímo v nastavení na vašem profilu. 

Na blogu internetové seznamky eDarling navíc najdete zajímavé informace – třeba na co si dávat pozor při prvním rande. Nebo se můžete seznámit podle města, ve kterém žijete. A navíc získáte zajímavé tipy, kam jít na rande. eDarling patří jednoznačně k nejoblíbenějším placeným seznamkám pro vážný vztah. My jí nemáme vlastně co vytknout.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (35 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář