Recenze Electrolux EWT 1266 ELW

Vrchem plněná pračka Electrolux EWT1266ELW velmi dobře pere i ždímá. Díky energetické třídě A+++ je i poměrně úsporná. Do bubnu se vejde až 6 kg prádla a maximální počet otáček při odstřeďování je 1200. Při ždímání nikde necestuje, nicméně je trochu hlučnější. Ačkoli dostanete na výběr z 15 programů, délka většiny pracích cyklů je dlouhá.

KLADY:
  • Energetická třída A+++
  • Dobře pere i ždímá
  • Snadné ovládání
  • Stabilita na místě

ZÁPORY:
  • Dlouhé programy
  • Hlučná při odstřeďování

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 8 uživatelů je 4,9 hvězdiček. Výborná pračka za dobrou cenu. Programy jsou dostačující a dají se libovolně upravovat. Hlučnost je standardní a pračka nikde necestuje.

Klady: Pere skvěle, dobrá cena, jednoduché ovládání, možnost individuální úpravy programů, lehké otvírání, při ždímání stabilní

Zápory: Chybí krátký program, při 1200 otáčkách hlučnější

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,3/10

Průměr 11 hodnocení uživatelů Heuréky je 83%. Pračka šetří energií i vodou a při provozu stojí stabilně na místě. Za danou cenu pere skvěle.

Klady: Úsporná, stabilní, dobře pere, slušná cena, velký výběr programů

Zápory: Hlučnější při odstřeďování, ovládání na pračce není česky

Zákaznické recenze na mall.cz – 8,6/10

13 zákazníků Mall.cz hodnotí pračku Electrolux EWT1266ELW v průměru známkou 4,3 hvězdiček z 5 možných. Prádlo je velmi dobře vyprané i vyždímané, přičemž pračka běží tiše a snadno se obsluhuje. Někteří recenzenti jsou však zaskočeni příliš dlouhými programy a stěžují si, že se buben po skončení praní občas nepřetočí otevíráním nahoru, takže se musí manuálně přetáčet.

Klady: Kvalitně pere a ždímá, tichý chod, jednoduché ovládání, snadné čištění filtrů

Zápory: Dlouhé programy, buben se někdy po skončení praní nepřetočí

8.9 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Electrolux EWT 1266 ELW je skvělá pračka plněná horem. Kvalita praní i ždímání je velmi dobrá, stejně jako spotřeba. Kapacita bubnu je 6 kg a maximum otáček 1200. Obsluha je jednoduchá a otevírání dvířek jde lehce. Bohužel nepotěší dlouhé prací programy a vyšší hlučnost při ždímání.

Zákazníci alza.cz
9.8
Zákazníci heureka.cz
8.3
Zákazníci mall.cz
8.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte