Recenze Elephone P9000

Hledáte-li skvěle vybavený chytrý telefon za dobrou cenu, správnou volbou může být Elephone P9000. Tento čínský smartphone vyniká ve všech ohledech, přičemž negativa u něho budete hledat poměrně těžko. Kromě kvalitního zpracování, nadchne vynikajícím 5,5 palcovým displejem, plynulým Androidem 6.0, rychlo- a bezdrátovým nabíjením, NFC, podporou Dual SIM či pohledným designem. Jediným vážnějším nedostatkem je průměrný foťoaparát.

KLADY:
  • Skvělý displej
  • Android 6.0
  • Cena/výbava
  • Nabíjení

ZÁPORY:
  • Fotoaparát by mohl být lepší
  • Nevyměnitelná baterie
  • Čtečka otisků prstů

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Elephone P9000 nabízí špičkovou výbavu a výkon za skvělou cenu. Telefon se povedl ve všech ohledech, až na nestabilní čtečku otisků prstů a nedodělaný software fotoaparátu. Ostatní prvky jsou naopak ukázkové – jasný displej, svižný chod a působivá kvalita zpracování. Nemluvě o rychlonabíjení, bezdrátovém nabíjení, NFC či Androidu 6.0.

Klady: Android 6.0, skvělý displej, rychlé a bezdrátové nabíjení

Zápory: Nespolehlivá čtečka otisků prstů, horší aplikace fotoaparátu

Recenze na pcadvisor.co.uk – 9/10

Elephone P9000 je levný čínský telefon bez kompromisů. Vybaven je Androidem 6.0 a běží velmi hladce. Na pohled zaujme i krásný design a bytelné zpracování.

Klady: Plynulý chod, rychlonabíjení, bezdrátové nabíjení, design, NFC, Dual SIM, cena, živý displej

Zápory: Nic vážného

Recenze na computerbild.de – 8,6/10

Hi-tech za dobrou cenu, to je Elephone P9000.

Klady: Poměr cena/výkon, ostrý Full HD displej, Dual SIM nebo microSD slot, Android 6.0 Marshmallow, kovový rám

Zápory: Nevyměnitelná baterie, zadní kryt

Recenze na mobilegeeks.com – 7,6/10

Elephone P9000 je skvělý všestranný smartphone za neuvěřitelně dobrou cenu. Je rychlý a dlouho vydrží, je nabitý funkcemi a dokonce běží na Androidu 6.0. Třešničkou na dortu je bezdrátové a rychlonabíjení a podpora NFC, USB-C, Dual SIM a microSD. Jediným skutečným negativem je průměrný fotoaparát.

Klady: Android 6.0, krásný design, MicroSD, hladký chod, živý displej

Zápory: Průměrný výkon fotoaparátu, čistý Android by byl lepší

Recenze na mobilmania.cz – 7,2/10

Elephone P9000 nabízí za slušné peníze moderní výbavu, z které vyniká slušný výkon, nový Android 6.0, čtečka otisků prstů, bezdrátové nabíjení nebo USB-C. Potěší i dobrý fotoaparát.

Klady: Poměr cena/výkon, téměř čistý Android 6.0, čtečka otisků prstů, fotoaparát, USB-C, bezdrátové nabíjení, podpora paměťové karty

Zápory: Nudný design, horší kvalita zvuku z reproduktoru, dodáván bez napájecího adaptéru, slabší výdrž baterie, absence Wi-Fi standardu 802.11ac

8.1 Celkové hodnocení
Skvělý

Elephone P9000 se může pochlubit vynikajícím poměrem cena/kvalita. Nadšeni budete jak z krásného displeje, tak i výkonného procesoru a široké výbavy. Ta zahrnuje podporu rychlo- a bezdrátového nabíjení, dvojice SIM karet, NFC či USB-C. Pár drobných výtek by se našlo, ale za danou cenu, nestojí příliš za řeč.

trsutedreviews.com
8
pcadvisor.co.uk
9
computerbild.de
8.6
mobilegeeks.com
7.6
mobilmania.cz
7.2
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte