Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky elitedate

Recenze seznamky na vážný vztah Elite Date.Vítěz testuTestado.cz

Seznámit se na internetu nemusí být zrovna lehké. Zejména, hledáte-li vážný vztah. Právě testovaná seznamka Elite date slibuje skutečné seznámení. Seznámení je prý snadné, bezpečné a není potřeba slevovat z vašich nároků. Je to opravdu pravda?

Hodnocení seznamky elite date

9.7

Perfektní

Online seznamka elitedate je tím pravým místem pro hledání spřízněné duše. Patří k důvěryhodným a oblíbeným seznamkám na internetu. Zejména proto, že jsou veškeré profily ručně ověřovány administrátory. Dále se nám líbí vědecká metoda, která vyhledá ideálního partnera právě pro vás. Nejlepší seznamka pro vážný vztah.

Atraktivita seznamky
10
Funkce
10
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
10
Jednoduchost použití a kompatibilita
10
Poplatky
8.5
Klady
  • Důvěryhodná česká seznamka
  • Ruční ověření profilu
  • Skvělé hodnocení ze stran uživatelů
  • Vědecká metoda seznámení
  • Aplikace pro Android
  • Členství se automaticky neobnovuje
  • Více variant platby
Zápory
  • Nutné prémiového členství
  • Neseznámíte se s lidmi mimo ČR
  • Bez aplikace na iOS (pouze Android)

Pro koho je seznamka elite date určená?

Seznamka elitedate je tím pravým místem, pokud hledáte vážnou známost. Jde o ryze českou seznamku, která má seriózní přístup ke svým klientům a chce pro ně zajistit bezpečné prostředí pro seznámení. Profily uživatelů jsou viditelné pouze registrovaným uživatelům po zaplacení členství.

Díky spravování platformy je podchycen případný podezřelý profil nebo uživatel. Je tak málo pravděpodobné, že by vás někdo dvojsmyslně obtěžoval. Což je na jiných seznamkách na denním pořádku. Největší atraktivitu nabízí seznamka elite date pro osoby ve věkové skupině mezi 25 a 45 lety.Registrace na seznamku EliteDate.cz – nejlepší pro vážný vztah.

Návrh uživatelů pro seznámení se děje na základě vědecké metody. Po vyplnění vstupního dotazníku pro vás navrhnou profil, který je nejblíže vašim odpovědím. Elite date doporučujeme tedy pro všechny; ať už chcete najít partnera opačného, nebo stejného pohlaví. Stejně tak, pokud kladete na seznámení vysoké nároky.

Registrace a prostředí 

Registrace na seznamce elite date je rychlá. V pár krocích vyplníte své informace typu: koho hledáte, jaká je barva vašich očí, vlasů, jaká je vaše postava, výška. Zeptají se vás také, kde jste se o seznamce dozvěděli. Pak začíná dotazník, na základě kterého najdete partnera s podobnými zájmy. Určíte si priority vztahu, zodpovíte na otázku, do jaké míry je pro vás důležitý vzhled partnera. Posoudíte míru své vlastní atraktivity. Padnou též otázky ohledně volného času s vaším budoucím protějškem a témata vaší komunikace.

Dalším krokem je test. Vyberete svá oblíbená roční období a životní motto, které je vám nejblíže. Nechybí ani otázky na téma představy o vašem rodinném životě, např. kde chcete žít, kde byste nejraději trávili svou dovolenou… Závěr dotazníku zjišťuje, jak jste na tom s kouřením, dětmi, zvířaty, vírou. Přidáte krátký osobní popisek a specifikujete nejdůležitější dotaz vůči protějšku. A je to hotovo! Nyní si ověříte svůj e-mail. Registrace zabere zhruba 5 minut.

Teď už si můžeme prohlédnout, jak hodnocená online seznamka elitedate vypadá uvnitř. Spatříte uživatele, ale jen jejich zamlžené fotky. K tomu, abyste si mohli fotografie prohlédnout, přijímat zprávy a odpovídat na ně, je potřeba si zakoupit prémiové členství. Bez toho je tedy seznamka bezvýznamná.

Kolik je na seznamce elite date zaregistrováno uživatelů skutečně, zůstává v utajení. Denně však touto online bránou vstoupí do světa seznámení zhruba 300 000 uživatelů.

Náš tip

Pro vážné seznámení doporučujeme seznamku eDarling. Ta je velmi oblíbená, léty prověřená a mimořádně bezpečná. Skvělá volba pro ty, kterým elite date nevyhovuje.

Funkce

Na recenzované seznamce elite date kromě standardního chatu můžete využít funkce návrh partnera. Na zeď vám budou přibývat kontakty, které nejblíže odpovídají odpovědím ve vašem dotazníku. Právě proto doporučujeme, abyste při jeho vyplňování byli maximálně upřímní. Dále uvidíte uživatele, kteří o vás jeví zájem, takže s nimi můžete snadněji navázat kontakt i tímto způsobem. 

Hledání uživatelů 

Prohlížet si můžete nově příchozí členy. Výhodou je možnost využití filtrů. Vygenerujete si tak pouze uživatele blíže vašim požadavkům. Ať už je pro vás rozhodující věk, minimální dosažené vzdělání, touha po dětech nebo vzdálenost od vašeho bydliště.

Hledání uživatelů na testované seznamce Elite Date.

Uživatelské prostředí a podpora mobilní aplikace

Prostředí je maximálně přívětivé, jednoduché a intuitivní. Oceňujeme též možnost fungování na mobilních zařízeních. Aplikace je však prozatím dostupná pouze pro Android.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Jak si online seznamka elitedate stojí v oblasti bezpečnosti? Všechny profily jsou ručně prověřovány. Je proto velmi nepravděpodobné, že vás bude obtěžovat falešný profil. Dokonce si seznamka stojí za registrací svobodných či rozvedených. Nemělo by tedy docházet pouze k nějakým nezávazným nabídkám ze strany uživatelů. 

Uživatelská hodnocení elite date ukazují na celkovou spokojenost. Kdykoliv si nevíte s něčím rady, stojí vám za zády zdatná technická podpora. 

Veškeré online platby jsou zabezpečené. Strhávání peněz navíc neprobíhá automaticky. Vy sami si určíte, zda chcete prémiové členství využívat i nadále, či nikoliv.

Poplatky

Testovaná seznamka elite date je zpoplatněná. Registrace je zcela zdarma, ale pokud chcete navázat kontakt, je potřeba si zakoupit členství. To lze provést na 3, 6 nebo 12 měsíců. 

Doba předplatného  Cena předplatného za měsíc 
3 měsíce 420 Kč
6 měsíců 240 Kč
12 měsíců 150 Kč

Jak vidíte, na čím delší dobu si členství elitedate předplatíte, tím je levnější. Převod prostředků je možno provést hned trojím způsobem – online platbou kartou, převodem nebo složenkou. Při online platbě kartou se vám členství odemkne ihned. V opačných dvou případech se čeká na obdržení finančních prostředků na bankovní účet seznamky (cca 2 až 5 pracovních dnů).

Elite Date prémiové členství

Vyplatí se to?

Řekli bychom, že poplatky jsou přímo úměrné kvalitě seznamky. Pokud hledáte seznamku zdarma, bude vás nekonečně otravovat sexuálně laděná reklama nebo takoví uživatelé. To je právě daň za správu, která na elitedate funguje. 100 % profilů je prověřováno, takže se “nesetkáte” ani s někým, kdo by hledal nezávazný sex a podobně.

Závěrečné shrnutí recenze

Seznamka elite date je jednoznačně vítěz testu online seznamek. Má to hned několik důvodů, proč z celkového hodnocení vyšla nejlépe. 

Líbí se nám vědecká metoda, která pomáhá generovat uživatele, kteří by se vám mohli líbit. Tímto nemusíte takzvaně hledat jehlu v kupce sena, nýbrž mít to mnohem jednodušší. Dále je to čistě česká záležitost – podpora i potencionální partneři. Výhodu vidíme v ručním ověřování uživatelů a zpoplatnění členství, čímž získáte klidnější a bezpečnější prostředí pro seznámení. Myšleno je též na diskrétnost. Nikdo vaše profilové fotky neuvidí, dokud si nezaplatí členství. To vše slibuje, že se zde sdružují lidé, kteří hledají opravdový vztah.

Pouze české prostředí může být pro některé naopak nevýhodou. Zejména pokud se třeba chcete seznámit se snědým Španělem nebo krásnou Francouzskou. Uživatelé zařízení značky Apple si možná povzdechnou, že s mobilní aplikací budou mít utrum. (elitedate funguje pouze pro Android.)

Lásku si za prémiové členství sice nekoupíte, ale pokud si konečně chcete najít svou drahou polovičku, investici do této internetové seznamky můžeme doporučit.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (56 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář