Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Žebříček autokamer

Recenze autokamery Eltrinex LS500 GPS

15. 9. 2020 aktualizováno

Eltrinex LS500 GPS test autokamery

Eltrinex LS500 GPS je populární kamera do auta, která nabízí kvalitní 2K videa, hlasového asistenta a skvělé funkce. Leč patří mezi starší kousky, mezi záplavou konkurentů má stále co nabídnout. V našem testu autokamer se Etrinex umístil v lepší polovině, ale například za vítězem testu 2020 Lamax C9 GPS už přeci jenom trochu zaostal.

Hodnocení autokamery Eltrinex LS500 GPS

8.7

Skvělá

Eltrinex LS500 GPS je kvalitní kamera do auta, která umí natáčet krásná 2K denní i noční videa, disponuje spoustou funkcí včetně GPS. Patří mezi nejoblíbenější na trhu.

Design a zpracování
9.5
Manipulace a ovládání
9.5
Funkce
8.5
Displej
8
Kvalita videí
8
Klady
  • Pěkný design
  • Jednoduchá instalace a ovládání
  • Slušná kvalita videí
  • Spousta užitečných funkcí + GPS
  • Menu v češtině
Zápory
  • Absence Wi-Fi
  • Vyšší cena

Design a zpracování

Eltrinex LS500 GPS je malé kompaktní zařízení, které vám během řízení nebude překážet ve výhledu. Autokamera Eltrinex se obejde i bez nutnosti připojení kabelu – napájení je zabudováno přímo v magnetickém držáku. Kamerka je tudíž ještě více skladná a uživatelsky přívětivější.

Manipulace a ovládání

Ovládání kamery Eltrinex je naprosto jednoduché. V rámci několika tlačítek na konstrukci si v přítomném menu vyberete přesně to, co právě potřebujete. Menu je kompletně v češtině. Konstrukci nechybí slot pro vkládání paměťové karty, na kterou se nahrávají zaznamenaná videa. Magnetický držák je vysoce praktický pro časté vyndávání.

Funkce

Testovaný model Eltrinex LS500 GPS má funkcí na rozdávání. Konkrétně se dostalo na inteligentní detekce jízdních pruhů a zájmových bodů (POI), upozornění na radary, policejní hlídky a železniční přejezdy + GPS s informacemi o poloze a rychlosti. Nechybí ani detekce pohybu a automatické zapnutí. Technologii Wi-Fi však recenzovaná kamera nepodporuje.

Displej

Černá skříňka Eltrinex vlastní nedotykový displej o velikosti 2,7 palců. Na panelu tedy uvidíte všechny informace zcela zřetelně. K ovládání slouží postranní mechanická tlačítka.

Kvalita videí

Kamerka zvládne natáčet videa v maximálním rozlišení 2304×1296 pixelů při 30 snímcích za sekundu (FPS). Nedělá jí problém ani nahrávání stereo zvuků z kabiny. Záběry jsou hezké během dne i noci, kdy jim nechybí ostrost a špičková kvalita. Autokamera Eltrinex LS500 GPS zvládne nejen natáčet, ale i fotit.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Rozlišení 2304×1296 px
Displej 2,7″
GPS modul
Rychlostní radary
Čeština
Pozorovací úhel 170 °
Kapacita baterie 180 mAh
Hmotnost
Náš tip

Podívejte se na náš sourhný článek, kde najdete další recenze kamer do auta.

Nejprodávanější kamery do auta

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář